Modern | Online Gaming Community Otvaranje 4.04. 20 h!

Započeo Klijesta, Mart 24, 2011, 19:59:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Soprano poslato Mart 27, 2011, 22:20:49 POSLE PODNE
Ne znam, ja sam rekao koje opcije mogu biti, dakle ako ti netko nije provalio, mozda si namjerno, i ukrao im mode ili sta ja znam, to se non stop dogada ovdje, tako da je i to moguce, ja u takvim situacijama ne vjerujem nikome dok ne saznam sta se dogodilo. Jer ova situacija ti je odlicno ispala, pa si na ovaj nacin taman fino mogao iskoristiti da otklonis sumnje sa sebe tako sto si ih prebacio na united roleplay.
Još jedna činjenica
Meni ne trebaju godfather editi.

Ja radim svoj mod od 0 već 4 mjeseca. Tj. tačnije ga radi Vuky [bivši vlasnik Balkan Mafie]

Sve u svemu,hvala ćao

Pokušat ću da saznam ko je i šta je bio...



Neverujem jer je server imao 45 na otvaranje mislim koja bi budala od hostera rizikovala polazaj i postao lopov modova i truda....cisto sumnjam i da je to uradio nebi im sad pomagao ja sve vise mislim da je nedje rupa u scripti neko provalio kad je ulazio hackovo i dok se sad vi ovde svadjate koje on sada sedi i smije se .... :(

Citat: Scoffield poslato Mart 27, 2011, 22:04:11 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Mart 27, 2011, 22:00:18 POSLE PODNE
E sad, sto se tice te prijave, od toga vam nece biti nista, to da vam odmah kazem da se ne bi slucajno nadali da ce abuse sluzba ili netko poduzeti nesto, a uostalom ako ste vec nekoga prijavili, valjda ste trebali imati IP da ga prijavite, a ovdje ne vidim da je itko stavio neki IP po kojem bi i mi mogli provjeriti nesto.

Ne mozes sa sigurnoscu reci da je united to napravio, iako je moguce, ali nije i sigurno, jer je mogao to netko namjerno napraviti da zakuhta jos vise situaciju, s druge strane, servere nije tako lako srusiti i napraviti sranja, dakle moguce da je bio neki propust u skripti, ili je netko pokupio keyloggera, ili imate izdajicu negdje u team-u, ili vas hoster nije pouzdan, ili je mozda cak netko njemu upao, dakle postoji dosta opcija, samo ja garantiram da nije nikakvo hakiranje, nego obicni propust od strane admina ili hostera.

Slazem se na dosta servera je bilo banova ili iskljucivanje hosta

kao na balkan underground njih su uspeli preko admina znali im sifru i upali ili europa samp....preko hostera....tako da malo bolje to istrazite ali ako jeste united al cisto sumnjam nek se stide i sramote.[/b]

nama upali ? mozda u tvojim snovima



Ma to je bilo davno kada ste drugi put otvorili server ali tek je bio otvoren kada ste imali po 5-10-15-20 igraca.....

Mislim da je Bu server to bio ili se varam..al sad necemo o tome mozda sam i pogrijesio....

Citat: Scoffield poslato Mart 27, 2011, 22:27:58 POSLE PODNE
Neverujem jer je server imao 45 na otvaranje mislim koja bi budala od hostera rizikovala polazaj i postao lopov modova i truda....cisto sumnjam i da je to uradio nebi im sad pomagao ja sve vise mislim da je nedje rupa u scripti neko provalio kad je ulazio hackovo i dok se sad vi ovde svadjate koje on sada sedi i smije se .... :(

Kad ti netko besplatno hosta onda je sve moguce...

Znam ja ko je to Soprano... Lisica xD (Salim se)
Sto ste digli toliku prasinu oko toga ???
Boze Vi!  :o

Pa da Imaju i domenu...Nisu Trebali Rizikovat i ne uzimaju se admini samo onako svakom...nego das nekom kom najvise verujes i netreba imat puno admina samo malo koji ce odrzavat server....ja da sam owner ovog servera promijenio bi hostera pomico bi admine i dao samo onima kojim najvise vjerujem

78.129.229.168:1506

eto pogledaj te sad..opet ..
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

pa jel vam palo na pamet da promjenite pass na panel?  :'(



cristiane

Citat: [BLSRP]Debian poslato Mart 27, 2011, 22:25:33 POSLE PODNE
Pokušat ću da saznam ko je i šta je bio...
Prvi si ti optužio bez ikakvog dokaza,
Citat: [BLSRP]Debian poslato Mart 27, 2011, 21:27:54 POSLE PODNE
ovi za united roleplay jebu server
znaći odakle ti ideja da su oni? Oni to nisu sigurno uradili bar ja znam da nisu ni u mogućnosti tako nešto uraditi.

Eh sad jedno pitanje za vlasnika,jel vam ovaj Debian sam ponudio sponzorstvo?Ako jeste onda bi vam trebalo sve biti jasno.
Et toliko od mene.
Poslednja Izmena: Mart 27, 2011, 22:38:32 POSLE PODNE od yamaha

A koji kurac uzimate host od nekog tamo sto vam daje dzaba, fino date nesto para uzmete od normalnih likova host i igrajte...
-.-


Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 27, 2011, 22:44:56 POSLE PODNE
Ma neznam ni sam sta da radimo.
Fino kupis sebi hosting, ubacis sve sto treba i opleti
Nadam se na ovaj host sto ti je "hackan" nisi ubacivao SVE fajlove tj. .pwn...

Ma dobro,dosta spamanja :))
Rijesit ce mo ovo i server ce biti uskoro upaljen,.. takoder ce mo uzet host novi :)))
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

uzmete od sigurnih hostinga pa ako ste toliko truda ulozili u sve to nije valjda tesko dati 5e za 50 slotova :)