Modern | Online Gaming Community Otvaranje 4.04. 20 h!

Započeo Klijesta, Mart 24, 2011, 19:59:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane


decki sredit ce mo do sutra navecer sve..sada dolazi nas hoster i vidit cu sta ce mo dalje!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Ne odustajemo mi. Ovo mi samo daje zelju za osvetom, ali nisam takav supak...
Yamaha pitaj Amara IP ja neznam...
Poslednja Izmena: Mart 27, 2011, 21:43:03 POSLE PODNE od [Modern] Sonny

Pratite server preko ovoga  http://blsrp.info/status/?s=2

Ukoliko se Å¡ta promjeni ,javite mi na PM !



cristiane

Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 27, 2011, 21:42:35 POSLE PODNE
Yamaha pitaj Amara IP ja neznam...
Pa vidi u server.log i ko je vama uopšte hoster?
I da nemojte  optuživati zajednicu URP samo zbog toga Å¡to je neko rekao da su sa URP,jer to nije dovoljan dokaz.
Poslednja Izmena: Mart 27, 2011, 21:48:54 POSLE PODNE od yamaha


Citat: yamaha poslato Mart 27, 2011, 21:47:29 POSLE PODNE
Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 27, 2011, 21:42:35 POSLE PODNE
Yamaha pitaj Amara IP ja neznam...
Pa vidi u server.log i ko je vama uopšte hoster?
I da nemojte  optuživati zajednicu URP samo zbog toga Å¡to je neko rekao da su sa URP,jer to nije dovoljan dokaz.

Amara pitaj IP... Mislim da je on i hoster... PAPYhost...

Ja tvrdim da nismo ni ja ni Benam nikakvu stetu vasem communityu nanijeli, ako imas dokaze da jesmo ili da sam ja ( svi pricaju da sam ja ) onda slobodno neka me banuju gdje god mogu  :)
__________________________________________________________

Almir Tyler

__________________________________________________________

Citat: [UNT] Almir poslato Mart 27, 2011, 21:53:32 POSLE PODNE
Ja tvrdim da nismo ni ja ni Benam nikakvu stetu vasem communityu nanijeli, ako imas dokaze da jesmo ili da sam ja ( svi pricaju da sam ja ) onda slobodno neka me banuju gdje god mogu  :)
Jedan od dokaza da si na serveru imao auto i vozio 675mph
i da sam te ja portao do sebe i zaprijetio ti da ću te banovat...




to za brzinu nije nikakav dokaz  :D cijeli server je laggao tako da je moguce...bez cheata

E sad, sto se tice te prijave, od toga vam nece biti nista, to da vam odmah kazem da se ne bi slucajno nadali da ce abuse sluzba ili netko poduzeti nesto, a uostalom ako ste vec nekoga prijavili, valjda ste trebali imati IP da ga prijavite, a ovdje ne vidim da je itko stavio neki IP po kojem bi i mi mogli provjeriti nesto.

Ne mozes sa sigurnoscu reci da je united to napravio, iako je moguce, ali nije i sigurno, jer je mogao to netko namjerno napraviti da zakuhta jos vise situaciju, s druge strane, servere nije tako lako srusiti i napraviti sranja, dakle moguce da je bio neki propust u skripti, ili je netko pokupio keyloggera, ili imate izdajicu negdje u team-u, ili vas hoster nije pouzdan, ili je mozda cak netko njemu upao, dakle postoji dosta opcija, samo ja garantiram da nije nikakvo hakiranje, nego obicni propust od strane admina ili hostera.

Citat: Soprano poslato Mart 27, 2011, 22:00:18 POSLE PODNE
E sad, sto se tice te prijave, od toga vam nece biti nista, to da vam odmah kazem da se ne bi slucajno nadali da ce abuse sluzba ili netko poduzeti nesto, a uostalom ako ste vec nekoga prijavili, valjda ste trebali imati IP da ga prijavite, a ovdje ne vidim da je itko stavio neki IP po kojem bi i mi mogli provjeriti nesto.

Ne mozes sa sigurnoscu reci da je united to napravio, iako je moguce, ali nije i sigurno, jer je mogao to netko namjerno napraviti da zakuhta jos vise situaciju, s druge strane, servere nije tako lako srusiti i napraviti sranja, dakle moguce da je bio neki propust u skripti, ili je netko pokupio keyloggera, ili imate izdajicu negdje u team-u, ili vas hoster nije pouzdan, ili je mozda cak netko njemu upao, dakle postoji dosta opcija, samo ja garantiram da nije nikakvo hakiranje, nego obicni propust od strane admina ili hostera.
Do hostera sigurno nije ;)  ima SSL certifikat ,tako da ne podatci nemogu procuriti na web. I plus nije kod nas SWIFT panel,nego Game cPanel 11  :)



sve je super, samo jedna ispravka. Sistem polaganja nije ni 1% unikatan, jer isti takav ima na nekoliko objavljenih GMova na sa-mp.com :D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Amar je reko da ga je prijavio, njega trazite IP... on je i hoster.

kako ti znas kakav je sistem polaganja?
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....