Los-City[V.1.4 UPDATE]

Započeo [LC]Ryder, Mart 20, 2011, 18:08:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako ja sam Filip i prestavit cu vam jedan server.
Radi se o Los-City Serveru radnja je upravo premesta u LS...
Spojili smo dva ehtra moda.
Spojili smo Red Country mod i BalkanForce mod.
Naravno sada vam pada na pamet onaj Balkan Force mod sto je objavio monk.Nije taj nego jedan mod sto je Monk radio za svoj server sa tim modom da ga otvori...
Evo sada da krenemo sa opisom
---------------------------------------------------------------------------------------
Bizovi:
Po Los Santosu ima puno Bizova ali sacu vam nabrojat neke.
-Sex Klub
-Banka
-Firma za prodaju Produkta
-Telekom
--Prodaja kola
-Market
-Mesara
-Rent Vozila i Motora
-Prodaja Brodova
-Restoran
-Elektrana
-Fabranje Kola
---------------------------------------Ovo su od nekih bizova koje postoje na serveru ali naravno postoji mnogo,mnogo vise uverit cete se kada udjete na server.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- KUCE:
Po Los Santosu ima puno Kuca i Stanova evo sacu vam postavit cene stanova i velicine i sta dobijate uz njega.
JEDNOSOBAN STAN-3000 $$$
DVOSOBAN STAN- 7000 $$$
TROSOBAN STAN-10000 $$$
Cetvorosoban STAN-15000 $$$$$
Naravno trenutno na serveru je najveci ovaj Cetvorosoban stan ali potrudit cemo se da to bude jos veci i bolje..
Kuce Cene:
Kuca u Groveu: 30000 $
Vila na Winewodu 1000000 $
Kucas ima preko 200 pa ima razlicitih cena ovo sam samo nestho nabrojao
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                              ORGANIZACIJE I BANDE
Policija-Hapsi kriminalce i one koji krse zakon Los City Servera.
FBI- Hvata Najgore kriminalce i svaki zlocin dolazi da ispita
VOJSKA-Hapsi Vojne Begunce i ako nastane demostracije ili nestho slicno.
Grove Street family-Banda koja osvaja teritoriju i zeli da bude glavna u gradu Los Santosu
Bolnica-Leci Ljudi xD
Surenos-Pomaze Grove Street Family i cesto imaju dogovore,takodje ova banda cesto ubija Ministre i Precednika.
LCN-Zeli Da unisti Surenos Zajedno Sa GroveStreet Bandom i da ona postane glavna.
Gradonacelnik-On uvodi nove zakone u Los Santos opstinu i pomazemu mu da ekonomski i da postane bolji grad.
HITMAN-Ova Organizacija nudi usluge ubijanja ali naravno za pare
RTS Studio-On uvek iznosi najnovije novosti i uvek ce biti tu sve novosti da nam kaze
Taxi- Prevozi Ljude koji nemogu cekat Autobus.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GPS SISTEM:
GPS sistem mozemo aktivirat komandom /gps i pokazenam u dialogu sve glavne lokacije a to su lokacije.
Burg u LS
Burg SF
Burg LV
Opstina
Policija
FBI
Banka
AutoSkola
AmmuNation
Hitna Pomoc
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Admin lvl Sistem:
Admin lvl su od lvl 1 do lvl 1340
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GameMaster lvl sistem:
GameMaster lvl su od 1 do 4.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Online Igraci,lideri,admini,gamemasteri
Da vidite admine koji su online kucate /admini
Da vidite Gamemastere online kucate /gamemasteri
Da vidite lidere na serveru kucate /lideri
Da vidite clanove org-bandi kucate /factions ili /faction
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EVENT SISTEM:
Na serveru postoji Dva eventa Ali to je trenutno stize uskoro jos nekoliko.
1 Event:
Trka na aedromu podize se ograda i sve lepo,trkase infrunsom ili bulletom..Mozete da birate.
Trka na vodi,i ima checkointi i ide se sve tamo skoro do kraja mora i morate da se vracate.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HELP SISTEM
Ovako Pitate se koje su komande pa evo mi cemo vam nabrojit
BIZ KOMANDE
/kupifirmu
/firmakasa
/podignifirmu
/produktfirmu
/bizulaz
/prodajfirmu
/reket
/produktcena
/bizime
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KUCA KOMANDE:
/kucapomoc
/kuca
/izleci
/houseupgrade
/rentcena
/stavicenu
/izbaci
/housewithdraw
/napoljesvi
/napolje
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POSAO SISTEM:
Na serveru su poslovi
Bus Vozac
Diler Droge
Diler Oruznja
Diler Kola
Lazni policajac
Haker
Kurva
Advokat
AutoMehanicar
Telohranitelj
Svecer Materijala
Bokser
Kamiondzija
Raznosac Pice
Farmer-Seljak
Cistac Ulice
Detektiv
--------------------------------------------------------------------------------------------
FILL SISTEM:
Imate 3-4 Benziske pumpe u Los Santosu
Gorivo kosta do 5-10 dolara mozda i manje sve zavisi od Ministra kako odredi.I od cene Nafte
Komande su /fill i /napuni
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UPDATE V.1.4
Dodano:
Surfovanje
Brod Sistem
JetPack Sistem
GM komande u Dialogu
Mornarica-To je Tajna vojna baza
-------------------------------------------------------
V.1.5
Svi Sistemi u Dialogu
Eventi Po vodi
Brod Event
Plivanje.
Astronaut
Pilot
----------------------------------
INFO:
IP RP: 46.19.33.111:7778
IP DM:Dm mod je jos u izradi ali imamo IP...Postat cemo vam IP kada zavrsimo mod
FORUM: www.los-samp.info     [Forum ce stici uskoro,Ne zelimo uzimat .tk domenu.Jel je to Free kada stigne domena za forum javicu vam!
TEAMSPEAK: TeamSpeak Uskoro na server stize :D
OTVORENJE: 20/03/2011 u 18:40
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OCEKUJEMO VAS!
EDIT:Tema koju sam otvorio pre 2 minuta vezi ovoga u Boardu Server Oglas je zakljucana od Global Moda razlog kao necitam pravila ali ok..
Pa smo sada ovde otvori temu i procitali smo pravila ovog boarda.





Poslednja Izmena: Mart 20, 2011, 18:10:28 POSLE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


Srecno sa serverom !!! :)
Poslednja Izmena: Mart 21, 2011, 16:11:54 POSLE PODNE od MonuX

Po ko zna koji put...Znas li ti sto ne uspevas? Dva razloga:

1. Ne mozes da uspes kupujuci tudje modove koji su bili po svakakvim servrima.
2. Otvaras RP server a ti sam znas samo definicije RP pravila,a ne znas da ih primenis u praksi.

Ali isto tako,po ko zna koji put,srecno!


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Da vas Obavestimo da zavrsavamo na VERZIJI V.1.5 i da se priblizavamo KRAJU!
UPDATE MOZETE ocikivati Gotovim 23/03/2011 u 20:00 H!
NOVI IP CETE DOBITI JER TRENUTNI HOSTING DE SMO JE PRESTAO SA RADOM!
ALI TAKODJE MOZETE VIDETI OBAVESTI NA NASOJ FACEBOOK STRANICI: http://www.facebook.com/home.php?sk=group_200060376678953
SVIMA POZDRAV HVALA!


Poslednja Izmena: Mart 22, 2011, 15:04:16 POSLE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Da Vas Obavestimo Da smo Zavrsili na UPDATE!
I da otvaramo server 23/03/2011 u 20:00 ALI NE GARANTUJEMO jel zavisi sve od Hostinga informacije cete videti na nasoj FB stranici ili ovde..
NARAVNO mod smo update na V.1.5 i ceka mnogo novih strvari zato vas ocekujem na srv!
Pozdrav Svima!
V.1.5 UPDATE:
V.1.5
Svi Sistemi u Dialogu
Eventi Po vodi
Brod Event
Plivanje.
Astronaut
Pilot
NOVI TEXTDRAWOWI!



I posebno da napomenem da smo skinuli Srpsku Zastavu jel se mnogo igracha pozalilo na to pa evo skinuli smo to...
Naravno da se zahvalim skripterima koji su mi pomogli posebno Monk jer mi on mnogo stvari resio vezi mog GM-a ;) i eto tako :/
Poslednja Izmena: Mart 22, 2011, 21:41:57 POSLE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Srecno filipe,voleo bi da uspes jer si se toliko mucio,otvarao si sto puta server i uvek propadne,ali u poslednje vreme vidim da ne odustajes,samo otvaras servere i podrzavam te u tome,nadam se da ces kad tad uspeti.

Good Luck

Citat: Monk bg poslato Mart 22, 2011, 21:58:29 POSLE PODNE
Srecno filipe,voleo bi da uspes jer si se toliko mucio,otvarao si sto puta server i uvek propadne,ali u poslednje vreme vidim da ne odustajes,samo otvaras servere i podrzavam te u tome,nadam se da ces kad tad uspeti.

Good Luck
Naravno i ja mislim jel sam dao preko 100 e za modove i za sva sranja i plus ja ucio da skriptam dobio 1 iz Biologije iz toga.
Pa svasta pravim i kupujem bog zna :/..
Ali Spreman Sam jednom novom Serveru koji se otvara da mu doniram Neki mod da mu pomognem :/ :)
Al Hvala MONK!Uvek si bio uz mene xD
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Cobra 11


Vidim da si jako uporan i neodustajes i svaka ti cast al treba ulozit malo vise od novca u rad treba ulozit srca jer bez toga neces uspjet. Samo tako nastavi, trudi se!
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

XxKeKoxX

Svaka cast opis 9/10 ...... Mislim da ce isto tako bit server dobar..Dolazim na otvaranje kad bude..


Citat: [Modern]CikA aka sZerO poslato Mart 23, 2011, 07:25:10 PRE PODNE
Vidim da si jako uporan i neodustajes i svaka ti cast al treba ulozit malo vise od novca u rad treba ulozit srca jer bez toga neces uspjet. Samo tako nastavi, trudi se!
Para sam ulozio preko 100 e a vecina ovde to zna :).
A truda jos trebam da ulozim kolko i para ali sada se ucim i trebat cemi vremena.
Ali da obavestim igrache vezi otvorenja:Otvorenje servera se planira 25/03/2011 ali nismo sigurni!ili 26/03/2011 neznamo tacno.
I da vas obavestimo da je stari Weberow Admin Team Preso kod nas mislim oni svi glavni admini ;),i nadamo se da cemo ovaj put uspet.
U svakom slucaju hvala svima,opis nije nistha to sam ja nestho radio ali uradit cu bolje!


EDIT: HVALA SVIMA NA LEPIM KOMENTARIMA!
EDIT 1:V.1.5 Update je dovrsen kada se otvori server modete videt i taj update!
Ali takodje cete videti lansiranje rakete to smo mi nazvali Astronaut poso mislim kao raketa tesko je bilo ali smo to dovrsili pa ce svi igrachi moci videt to :)
Poslednja Izmena: Mart 24, 2011, 13:47:13 POSLE PODNE od [LC]Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

opis 7/10 zbog slika.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

poznaticovik

Mogao si malo urediti taj opis povećati slova malo boje i slika. Sretno