Modern TeamDeathMatch [Nedjelja 20/3/2011 20:00h]

Započeo Firefox.pwn, Mart 19, 2011, 16:43:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Modern Gaming Community
www.modern-community.org/samp


●IP servera: 178.63.80.210:7901

●Staff:
Server Owners:
CikA aka sZerO
Mario aka ViRuS

Server Head admins:
Misko aka Lurch
Ljalja aka Zerodud
Zeba aka Kentaur

●Kontakt: http://modern-community.org/samp/index.php



Modern Team Deathmatch


Ovo je dugo radjeni TDM server.
Za igrace kojima je dosta RP-anja ili se zele odmoriti od RP-a ovo je prava stvar.
Imamo razne zanimljive sisteme, vise o tome u nastavku.




Timovi


Na serveru postoji 5 timova, a to su

  • U.S.A.
  • Germany
  • Taliban
  • Russia
  • Japan

Svaki tim ima svoju bazu i izbor svojih klasa[osim Talibana]



Osvajanje teritorija


Na serveru postoji sistem osvajanja zona.Znaci udete u jednu od zona i stojite u njoj 30 sekundi i postaje vasa ali ukoliko je jedan od vasih neprijatelje tj. clan drugog tima isto u toj zoni ta zona postaje njegova. Takoder od osvojenog teritorija se dobivaju novci.



Klase


Na serveru postoje ove klase koje igraci mogu odabrati.
Za svaku klasu treba se imati odredeni rank koji se postize sa Å¡to vecim scoreom.
Klase su :


  • General
  • Scout
  • Pyroman
  • Medic
  • Engineer
  • Pilot
  • Demolition
  • Assault
  • Sniper



AntiCheat


Server koristi jaki anticheat koji bana igraca kada spawna zabranjeno oruzje,koristi speedhack i takve stvari...
Kada igrac spama dobije mute ovisno o tome koliko je spamao i jeli spamao komande ili rijeci.
Koristimo takoder anti swear s kojim se zabranjuje psovanje, i koristenje uvrjedljivih imena.




Gun Shopovi


Na serveru postoje i GunShopovi u kojima se moze kupiti razno oruzje od Deaglea preko FlameThrowera do RPG-a . Moze se kupiti i Armour.



Nuklearna bomba


Imamo i sistem Nuklearne bombe.
Za lansiranje Nuklearne vas tim mora posjedovati Areu 69, i moras imati 500 000 $.
Ako si USA nuklearnu lansiras na bazu Njemaca, ako si Njemac nuklearnu lansiras na bazu USA.




Mini misije


Imamo i minimisije tj. Minimissions koje vam zadaju Random misiju : Ubiti 5 ljudi u 2 minute, ubiti osobu koju server odredi...



Killstreak / Killing spree


Postoji i KillingSpree sistem.
Znaci ako igrac ima 5,10,15... killeva u Lijevom donjem kutu pise primjer: sZerO je na killing spree sa 10 killeva.
A kada se ubije osoba koja ima KillingSpree izbaci: sZerOv Killing Spree je zavrsio.
Poslednja Izmena: Mart 20, 2011, 21:23:36 POSLE PODNE od [Modern]CikA aka sZerO
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D


Tacno,bravo,svidja mi se!

Dosta je bilo RolePlaya!

Dolazim sigurno!


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Hvala vam puno ocekujemo vas u sro vecem broju ;)
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D






poznaticovik

Citat: AutorDosta je RolePlaya na Balkanu!

Sa ovime se apsolutno slažem i kada sam igrao SA:MP uvijek sam više favorizirao Stunt/DM/Parkour servere.

Sretno

Gunex