Zalba na moderatora u Balkan Express podforumu

Započeo Gotti747, Mart 16, 2011, 14:59:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gotti747,

U ovom slučaju si u pravu, ali općenito, budi zahvalan što si još na forumu. Provociraš opasno, ja sam te već bio banovao, pa ti je neko skinuo ban.

Smiri se malo, da nebi morao citirati 20 poruka koje sam dobio sa ostalih accauntova u kojima ti moliš da te unbanujem i govoriš da ćeš se smiriti.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: [CE]Johnny poslato Mart 17, 2011, 12:20:30 POSLE PODNE
Smirite se malo necete biti bolji od markonija

sta si ti, baba vanga ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


onda ti realnost nije jaca strana...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Johnny

Citat: [BU]Gotti747 poslato Mart 17, 2011, 12:31:54 POSLE PODNE
onda ti realnost nije jaca strana...
Meni jeste pogledaj slobodno slike uvek imaju vise igraca......(Necu vise da spamam)

EDIT: Nisam dzabe slikao nego da vidite malo realnosti i da ne prozivate ljudi ne reklamiraju kod vas ni nista a vi tako protiv njih!
Poslednja Izmena: Mart 17, 2011, 12:34:53 POSLE PODNE od [CE]Johnny

Dosta vas je, imate PM   :*

Moderator je dobio opomenu, nema potrebe da se ovdje dalje spamma.

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265