Zalba na moderatora u Balkan Express podforumu

Započeo Gotti747, Mart 16, 2011, 14:59:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=21159.msg152603#new

ovo govori vise od hiljadu reci...

ne znam samo kako ima pravo nesto ovako da radi, rasprava o ovoj temi je odavno zavrsena i sada se [cenzura]ira..




a i ne znam kako ima pravo da me vredja i naziva botom i sabanom ako pogledate BE chat i temu "reklamiranje"
Poslednja Izmena: Mart 16, 2011, 15:00:30 POSLE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

black_dota

Zapravo govori tacno 5 reci...

Razumem da si banovan tamo ali ne'am pojma zasto ni ne interesuje me, ali pusti vise BE na miru, nije da sam na njihovoj ili tvojoj strani, ali Gotti poceo si da smaras :S

ja sam raspravu o toj temi zavrsio odavno i kako sada sme da mi edituje post, pise ovakve gluposti i ispod odgovara sam sebi... necu ni ja sve da trpim !
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ohladi se, pa idi na BU i igraj malo. A pusti više BE džabe ovo sve pišeš.

Correlli

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=21159.msg152644#msg152644

Koliko vidim on je napadnut ovaj put bez razloga (ne znam šta je tvoj originalni post sadržavao, ali nadam se da ćeš mi napisati u ovoj temi), tako da popustite čovjeka.

Za sve koji budu pisali ovdje: bez vrijeÄ'anja.
Poslednja Izmena: Mart 16, 2011, 15:41:22 POSLE PODNE od Correlli

Kako vidim BE sad svi oce da Sjebu,mislite da je Markoniju Lako?!Jos ga ovaj tu podjebava,i ja bi isto postupio,nez glupo je >:(

Mogo je samo lockati temu, al ovakvih gluposti pisat pa to je ispod nivo covjeckoj inteligenciji..



Citat: [ED].:Curtis:. poslato Mart 16, 2011, 15:45:36 POSLE PODNE
Kako vidim BE sad svi oce da Sjebu,mislite da je Markoniju Lako?!Jos ga ovaj tu podjebava,i ja bi isto postupio,nez glupo je >:(
jbg uspio je i sad "ajmo ga sje*at"   :S
a ko zna sta je gotti napiso u onom postu pa je moderator edito' :D to izgleda nikog ne zanima  ???

to svi znaju sta sam napisao i o tome smo zavrsili diskusiju,

ja sam izneo da vlasnik BE pravi accounte i prodaje ih, o tome sam znao kao head admin ali nemam dokaze jer se sve vrsilo na teamspeaku, ali njegov server i neka radi sta hoce pomirio sam se sa konacnom odlukom,

nije u redu da se kao moderator tako izivljava jos sto je tema stara vise dana.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ja iskreno mislim da Markoni nije trebao tako postupiti.. jeste da sad su svi protiv Balkan Expresa ali ja mislim da nije trebao tako da postupi!
SA:MP in <3 .. :D

Citatjbg uspio je i sad "ajmo ga sje*at"   :S

To mozda ti mislis....ali niko na ovom forumu nije duzan trpiti ovakvih [cenzura]osti sto je Markoni napravio, razocarao me.... I jos da kazem Milos Zivkovic i Zdravko Colic usli danas na nas TS da reklamiraju BE server preterali ste BE svaki dan gore gore....Imam slike ako je potrebno i postovat cu IP od ovih sto su reklamirali!
Poslednja Izmena: Mart 16, 2011, 16:04:36 POSLE PODNE od |BU| AL Kern

Gunex

Ma be se treba ugasit
goreg servera nisam igrao
propasce on ubrzo
previse je non rp
do level 3 moras da mgas stalno ne mores pisati na /ic pa loool
bu ce ih ustici polako ....

A i moj server oce :D

Citat: Gunex poslato Mart 17, 2011, 01:21:14 PRE PODNE
Ma be se treba ugasit
goreg servera nisam igrao
propasce on ubrzo
previse je non rp
do level 3 moras da mgas stalno ne mores pisati na /ic pa loool
bu ce ih ustici polako ....

A i moj server oce :D
Zašto se treba ugasiti? Sad kad ima 100+ igrača da ga ugase?
Nije to najgori server, nego samo je NON-RP i previše se DM-a, šta je tu loše?
Neće propasti ubrzo jer ima puno igrača i dobar je mod i server. Pa šta je tu loše ako je previše non rp?
Onda da kažemo da je DM server, a tih servera ima na hiljade na celom Svetu i ti kažeš da će propasti.
Tvoj server treba da se ugasi ne ovaj, jer si ti loÅ¡ vlasnik i kad se neko rega odma mu daÅ¡ 30 level. PočinjeÅ¡ da me nerviraÅ¡ sa svojim serverom i da govoriÅ¡ kako su ostali serveri jako loÅ¡i, a tvoj neÅ¡to bolji. On je uložio mnogo truda u ovaj server i znam da neće sad odustati, on mi je komÅ¡ija i znam kakav je. TakoÄ'e niÅ¡ta ne znaÅ¡ o ovom serveru da bi lupetao neÅ¡to samo da bi rekao. Jer na početku smo bili samo markoni i joÅ¡ njih 7 zajedno samnom, a posle kada je dolazilo ujutru u 7h nas 15 onda je server počeo da raste i bude bolji. Tamo niko nije znao Å¡ta je MG ma niÅ¡ta i sve smo ih naučili i tako je nastao veoma dobar server. A tvoj server ne može da bude ovakav kao Å¡to je ovaj i ja markoniju skidam kapu i uvek ću biti na njegovoj strani. Ne znam zaÅ¡to napadate ovoliko ovaj server? Ako on prodaje ACC-ove Å¡ta vama to smeta, jer će se vama neÅ¡to desiti? On je iskoristio to da zaradi neku paru i prodavao acce i neka to vas nije briga!

@Gonss to se zove ljubomora  :-X...


OFF-Topic: Sad se kajem sto je zbog mene tebi skinut SMOD na SMF-hr ali tu vise nista nemogu kad sam malo lupljen u glavu  :-* I meni je virtuozo krenuo na zivce  :-X

Johnny

Alo vi sa Balkan Undergraunda da iskulurate malo od BE (od sada vam je zabranjeno pisati u BE podforumu i BE clanovi nesmeju u BU podforum tako se necete svadjati) samo ismevate podjebavate i provocirate.... Krivo vam je sto su bolji od vas ne razumem? Nadam se da ce SMODOVI , Administratori i Co- Administratori potvridi ovo sto je u zagradi....

PS: Pratim vase postove sve sa BU samo omalovzavate BE....(Smirite se malo necete biti bolji od markonija)  O ovome vam dole pricam.... (SLIKA SVE GOVORI)
Nemojte preterivati :)



Slikano 12:23
Poslednja Izmena: Mart 17, 2011, 12:22:38 POSLE PODNE od [CE]Johnny