United Roleplay [ Vracamo se :) ] Novi opis potpuno !

Započeo cristiane, Mart 10, 2011, 20:35:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta da kazem onda i ch ima spawn na kolodvoru kao i NEXT Generation koji ima stalno preko 350 igraca i sta ce se rec da je kopirano omg.Bio na serveru mappano je extra samo sto ima dosta nekih bugova tj sitnica koji ce se ispravit tek je otvoren server zasta postoje prijave bugova.
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 23:40:35 POSLE PODNE od iAmGod

Papci nije mi jasno, zasto brisete komentare neke!

Citat: [UNT] Don Irnes poslato Mart 12, 2011, 00:32:30 PRE PODNE
Papci nije mi jasno, zasto brisete komentare neke!
ISTINA! Nije fino to... Ja sam napiso 2 put nesto da procitaju nista ruzno.. a oni brisu..


a dobro, koji vam je kura* svima? potrudili se, radili danonocno tri cetiri mjeseca i tu ste dosli da pljujete jer nismo izmislili toplu vodu? sta, niko nema pravo na bugove? ko je jos uradio savrsenstvo od moda odmah?? hajde navedite?? koje ideje su kopirane?? Pa CH jos krca u bugovima, a vi nalazite dlaku u jajetu serveru koji se tek otvorio??? udjite, pogledajte mappe, pogledajte radnje, i malo stavite prst na celo, ako ima neke slicnosti sa nekim serverima, ona je slucajna, sta hocete da se naprave CS 1.6 komande za SAMP?
niste mi jasni  ??? i jos brisete postove koje postaju momci koji su dosli na otvorenje i vidjeli situaciju?? stidite se!

Citat: BH Beast poslato Mart 12, 2011, 00:40:35 PRE PODNE
a dobro, koji vam je kura* svima? potrudili se, radili danonocno tri cetiri mjeseca i tu ste dosli da pljujete jer nismo izmislili toplu vodu? sta, niko nema pravo na bugove? ko je jos uradio savrsenstvo od moda odmah?? hajde navedite?? koje ideje su kopirane?? Pa CH jos krca u bugovima, a vi nalazite dlaku u jajetu serveru koji se tek otvorio??? udjite, pogledajte mappe, pogledajte radnje, i malo stavite prst na celo, ako ima neke slicnosti sa nekim serverima, ona je slucajna, sta hocete da se naprave CS 1.6 komande za SAMP?
niste mi jasni  ??? i jos brisete postove koje postaju momci koji su dosli na otvorenje i vidjeli situaciju?? stidite se!
Svaka ti čast ljudino


Citat: BH Beast poslato Mart 12, 2011, 00:40:35 PRE PODNE
a dobro, koji vam je kura* svima? potrudili se, radili danonocno tri cetiri mjeseca i tu ste dosli da pljujete jer nismo izmislili toplu vodu? sta, niko nema pravo na bugove? ko je jos uradio savrsenstvo od moda odmah?? hajde navedite?? koje ideje su kopirane?? Pa CH jos krca u bugovima, a vi nalazite dlaku u jajetu serveru koji se tek otvorio??? udjite, pogledajte mappe, pogledajte radnje, i malo stavite prst na celo, ako ima neke slicnosti sa nekim serverima, ona je slucajna, sta hocete da se naprave CS 1.6 komande za SAMP?
niste mi jasni  ??? i jos brisete postove koje postaju momci koji su dosli na otvorenje i vidjeli situaciju?? stidite se!
CS 1.6 komande je moguce napraviti i u SAMP-u :D

Citat: joXy poslato Mart 12, 2011, 00:42:54 PRE PODNE
Citat: BH Beast poslato Mart 12, 2011, 00:40:35 PRE PODNE
a dobro, koji vam je kura* svima? potrudili se, radili danonocno tri cetiri mjeseca i tu ste dosli da pljujete jer nismo izmislili toplu vodu? sta, niko nema pravo na bugove? ko je jos uradio savrsenstvo od moda odmah?? hajde navedite?? koje ideje su kopirane?? Pa CH jos krca u bugovima, a vi nalazite dlaku u jajetu serveru koji se tek otvorio??? udjite, pogledajte mappe, pogledajte radnje, i malo stavite prst na celo, ako ima neke slicnosti sa nekim serverima, ona je slucajna, sta hocete da se naprave CS 1.6 komande za SAMP?
niste mi jasni  ??? i jos brisete postove koje postaju momci koji su dosli na otvorenje i vidjeli situaciju?? stidite se!
CS 1.6 komande je moguce napraviti i u SAMP-u :D

Ma bravo majstoreeee, steta sto se Kolumbo prije rodio  :D
Idi radi CS 1.6 komande i igraj se  :-X

Ma pusti ih bgt vidis da seru samo
Poslednja Izmena: Mart 12, 2011, 00:46:17 PRE PODNE od [UNT] Don Irnes

Smesni ste bgm
Poslednja Izmena: Mart 12, 2011, 00:51:05 PRE PODNE od [UNT]Ervin


...Neno...

BH Beast,kazes da CH ima pun k**** bugova..Vidi se da tamo nisi bio,posjeti ih malo pa se uvjeri./.... :-X

Citat: |ЯPF|...Neno... poslato Mart 12, 2011, 06:40:25 PRE PODNE
BH Beast,kazes da CH ima pun k**** bugova..Vidi se da tamo nisi bio,posjeti ih malo pa se uvjeri./.... :-X

Nije rekao pun k**** nego da i CH krca jos u bugovima....

Uopste ne znam sta vi pricate o ovom modu,vecina vas ni ne zna da napravi jedan a samo serete...

Pa ovaj mod bi mogao da se svrsta u 10 najboljih na balkanu,a videcete koliko je dobar kad se srede bugovi i dodju naredni updateovi...

Zasto ga hvalim? Zato sto sam u njemu video mnogo toga novog i razlicitog i to mi se svidja,nije jeftina kopija CH-a kao sto je slucaj sa vecinom danasnjih servera...

I da,on mozda nije mod radjen od 0,ali sta vam tu smeta? Jel se tu toliko vidi GF mod? Po meni ne,dosta je toga promenjeno i sredjeno...

A kada bude 35/50 , 40/50 doci cete da igrate na njega i pricacete kako je extra...

Ali,sve je to ljubomora,ipak smo mi balkanci... :)



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


evo da se nadovezem na post sebe i POTPIS na aleksandrove postove!!!!
1 Zeroas i onaj vas neki budalacAS(neznam kako se vas zove)
2 Login na CH pise Narancastim slovima "Croherzegovinu" a kod vas pise NARANCASTIM slovima "united Roleplay"
3 Login na CH Ime pise Plavkastom bojom kod vas isto
4 intro sto se tice textdrawowa nije isti ali sto se tice pisanja je malo!
5 posao kamiondija na istom mijestu
6 labelsi za biznise itd ko na CH isti redosljed -.-
7 i za kuce isto ko i 6
ocemo jos decki?
Modern Roleplay Vlasnik,Uskoro...




Pljujete po njima ?
Nemate vi pravo da postate ovdije po mome misljenju.Ok sve da su kopirali,a nisu,zas vas to briga.Ako Sopranu ili Nikoli to smeta reci ce im ako oni ne sklone uklonice ih i imat c emalo igraca.
Vi napraviti GM slican njihovom i svaka vam caast.Msm,tu blatite po tudjem srvru a ne bi znali napraviit onaki Intro i sl.
Bolje vam je da sutite nego da se sipate.Iako su ajmo reci "kopirali" to nije vasa briga.Headovi CH-a ce javiti ako im smeta,imate forum uniteda i tamos e zalite postavite slike itd.
Uradite vi bar SLICNO ovom GameModu i bit ce te dobri,ne kazem ja za sve vas,ima pojedinaca koji stvarno postivaju trud itd.,ali vi neki baavci koji ne znate kak oje to kad ides na fakultet iams jako puno ucit + da scriptas tako dobar srvr,msm stvarno..
Svaka cast pohvale sve server je extra mada bio cijela kopija,extra je.Sada kad dode update msmd a ce te rijesiti te bugove,i predlazem da uradite Test prije otvorenja da vidite sta vam jos fali i sl.
Mi mapperi cemo se potrudit jos urediti server mappama,napravicemo DM zonu itd.
Kome s ene svidja nek ne dolazi a ne da blatite po tudjem serveru a u zivotu niste bolje napravili.
Toliko od mene ;)


Citat: mafica .pwn poslato Mart 12, 2011, 09:50:49 PRE PODNE
Pljujete po njima ?
Nemate vi pravo da postate ovdije po mome misljenju.Ok sve da su kopirali,a nisu,zas vas to briga.Ako Sopranu ili Nikoli to smeta reci ce im ako oni ne sklone uklonice ih i imat c emalo igraca.
Vi napraviti GM slican njihovom i svaka vam caast.Msm,tu blatite po tudjem srvru a ne bi znali napraviit onaki Intro i sl.
Bolje vam je da sutite nego da se sipate.Iako su ajmo reci "kopirali" to nije vasa briga.Headovi CH-a ce javiti ako im smeta,imate forum uniteda i tamos e zalite postavite slike itd.
Uradite vi bar SLICNO ovom GameModu i bit ce te dobri,ne kazem ja za sve vas,ima pojedinaca koji stvarno postivaju trud itd.,ali vi neki baavci koji ne znate kak oje to kad ides na fakultet iams jako puno ucit + da scriptas tako dobar srvr,msm stvarno..
Svaka cast pohvale sve server je extra mada bio cijela kopija,extra je.Sada kad dode update msmd a ce te rijesiti te bugove,i predlazem da uradite Test prije otvorenja da vidite sta vam jos fali i sl.
Mi mapperi cemo se potrudit jos urediti server mappama,napravicemo DM zonu itd.
Kome s ene svidja nek ne dolazi a ne da blatite po tudjem serveru a u zivotu niste bolje napravili.
Toliko od mene ;)
jooj daj suti i ti i "uradite"to sto su oni napravili mogu naci i na balkan sampu bolji gamemode ajdej odleprsaj!
evo i sam si spomenuo DM zonu isto CH kopija svaka cast
Modern Roleplay Vlasnik,Uskoro...