United Roleplay [ Vracamo se :) ] Novi opis potpuno !

Započeo cristiane, Mart 10, 2011, 20:35:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: yamaha poslato Mart 11, 2011, 20:45:16 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Mart 11, 2011, 20:32:10 POSLE PODNE
Pfff pa nemam toliko vremena koliko bi mi trebalo kad bi poceo pisati kopirane stvari..
Sve u svemu kopija i ovo je moj zadnji post u ovoj temi...
I cini mi se da ovo nije mod od 0 -_-
Dosta priče,preÄ'i na dijela.To jest postaj slike sta je  kopirano i ne samo ti već svi ostali.To Å¡to se tebi ćini to nije moj problem,samo vidim da si čekao trenutak da kritikujeÅ¡ kao i mnogi drugi (al to su isključivo oni koji su propali),no ja se sa takvim ne zamaram.
Citat: [CE]Don_Sergio poslato Mart 11, 2011, 20:15:03 POSLE PODNE
Da.... Intro je jako slican.. Ima jos toga...
Sve isto ono zahvala itd.. :D Da nebi zavrsili ko NL
Intro je sličan al nije isti,šta sad ni jedan drugi server ne smije imati intro? I jel ne smijem ja staviti zahvale ako drugi server to ima?Ohladite malo.NL je bio čista kopija u svemu,šta smo mi to kopirali? Nigdje slike,nigdje dokaza.


Ma nemam ja sta ovde postati slike..Svako ko je bio na serverima(CH i na ovom) mogao je viditi da je cista kopija..
Pa ljudi,dajte,smislite nesta svoje!

U ostalom,kad Djuro dobije net,vidicemo sta ce on reci na sve ovo..

Citat: Aleksandar poslato Mart 11, 2011, 20:52:41 POSLE PODNE
Citat: yamaha poslato Mart 11, 2011, 20:45:16 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Mart 11, 2011, 20:32:10 POSLE PODNE
Pfff pa nemam toliko vremena koliko bi mi trebalo kad bi poceo pisati kopirane stvari..
Sve u svemu kopija i ovo je moj zadnji post u ovoj temi...
I cini mi se da ovo nije mod od 0 -_-
Dosta priče,preÄ'i na dijela.To jest postaj slike sta je  kopirano i ne samo ti već svi ostali.To Å¡to se tebi ćini to nije moj problem,samo vidim da si čekao trenutak da kritikujeÅ¡ kao i mnogi drugi (al to su isključivo oni koji su propali),no ja se sa takvim ne zamaram.
Citat: [CE]Don_Sergio poslato Mart 11, 2011, 20:15:03 POSLE PODNE
Da.... Intro je jako slican.. Ima jos toga...
Sve isto ono zahvala itd.. :D Da nebi zavrsili ko NL
Intro je sličan al nije isti,šta sad ni jedan drugi server ne smije imati intro? I jel ne smijem ja staviti zahvale ako drugi server to ima?Ohladite malo.NL je bio čista kopija u svemu,šta smo mi to kopirali? Nigdje slike,nigdje dokaza.


Ma nemam ja sta ovde postati slike..Svako ko je bio na serverima(CH i na ovom) mogao je viditi da je cista kopija..
Pa ljudi,dajte,smislite nesta svoje!

U ostalom,kad Djuro dobije net,vidicemo sta ce on reci na sve ovo..

sto si nedokazan?! sto puta sam reko! nebudi naporan prijavit cu te moderatorima

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





ljepo ljepo al ono malo CH kopiranje pa cak i boje sramota necu vise ni komentirat!
Modern Roleplay Vlasnik,Uskoro...




Citat: ivica. poslato Mart 11, 2011, 21:11:22 POSLE PODNE
ljepo ljepo al ono malo CH kopiranje pa cak i boje sramota necu vise ni komentirat!

mogu ti rec da si budala da se regas da samo to napises! ajde slika!

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: ivica. poslato Mart 11, 2011, 21:11:22 POSLE PODNE
ljepo ljepo al ono malo CH kopiranje pa cak i boje sramota necu vise ni komentirat!

ima ko ce se pobrinut za probleme sa introm :S to nije tvoj problem  8)
i nemoras napravit novi acc da bi provociro  :o

Pretpostavljam da mislite da sam to ja..
Sad fino trazim da se provjere IP-ovi i da se ovde postaju!!!

cristiane

Hvala svima na kritikama,takoÄ'e i na podrsci.To Å¡to smo radili 3 mjeseca dan-noć sigurno nećemo baciti kao niz vodu,zbog vas pojedini koji pričate bezveze,.Å to se tiće mod ima bugova jer nije prosao kroz beta test,ali to ćemo popraviti sve.
Znaći spominjete kopiranje boje,intra,zahvala,ja apsolutno nigdje ne vidim sliku,prema tome ja ću sad staviti slike sa ch i sa united.Pa da brate svi pogledamo koja je razlika.

EDIT:
CH






united



Specijalci ljubomorni gdje ste,stavio sam slike od intra.Å ta je ovdje kopirano?
Ovog puta opraÅ¡tam vama koji ste spamali i optuživali bez dokaza,ali upozoravam  ovom prilikom sve od sad pa ubuduće,kada kritikujete postavite sliku.
                   

Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 22:11:00 POSLE PODNE od yamaha

ovaj server me bas voli, regam se i regam se kao GS... :)

da... :) to mora da je neki cudan bug! btw hvala sto si prijavio i biti ce rijeseno... stvarno cudni bugovi  :-X

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Cist dokaz da mod nije radjen od 0..

Edit: I ajde postaj slike cjelog intra, a ne samo ove!
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 22:28:41 POSLE PODNE od Aleksandar

Citat: [UNT] Sergio Logan poslato Mart 11, 2011, 22:26:23 POSLE PODNE
da... :) to mora da je neki cudan bug! btw hvala sto si prijavio i biti ce rijeseno... stvarno cudni bugovi  :-X

mah, ja se ne bunim, ali prijavio sam... :))

posten sam, pa sam dobio para :P

Samo mi jedno nije jasno.
Zasto kazete da je mod od 0 ako NIJE ???


Citat: Cody poslato Mart 11, 2011, 22:23:35 POSLE PODNE
ovaj server me bas voli, regam se i regam se kao GS... :)
Citat: Aleksandar poslato Mart 11, 2011, 22:27:09 POSLE PODNE
Cist dokaz da mod nije radjen od 0..
Bas to .... :/


Mode ima dosta bugova,

npr. udjem ja na server ono meni spama nesto igrac taj i taj preso brzinu tu i tu.
2. iz pojedinih zgrada ne moze izaci
3. mode nije od nula, a ako jeste onda moram priznat onome ko ga je skriptao da je velika budala, ko bi u mod od 0 stavljao prvi spawn u hotel sa skinom od klauna.
4. kopije jesu i to nemozete sakrit i nemate prava da se branite.

Correlli

Citat: [UNT] Sergio Logan poslato Mart 11, 2011, 20:39:20 POSLE PODNE
mod je on 0
Napravi uslugu i sebi i ostalima - mod nije od nule (barem ne od vaše strane, nego od strane originalnog autora GF-a). To i lud vidi ako je samo malo zavirio na server ili pogledao opis servera.

Citat: [UNT] Sergio Logan poslato Mart 11, 2011, 21:13:57 POSLE PODNE
mogu ti rec da si budala da se regas da samo to napises! ajde slika!
Već sam te upozorio u vezi ponašanja, a sada te neću više. Evo ti ban na 4 dana pa malo razmisli kako se ponašaš i zašto druge nazivaš budalama bez razloga!
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 22:48:05 POSLE PODNE od Correlli

...Neno...

Ovo je EdiT GF-a,a i da je mod od 0,nemoguce ga je zavrsiti tako brzo,prije 2 mjeseca si bio objavio [mislim  :-\] da radite mod od 0 i da ste ga zavrsili 20 %,
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 22:49:37 POSLE PODNE od |ЯPF|...Neno...