United Roleplay [ Vracamo se :) ] Novi opis potpuno !

Započeo cristiane, Mart 10, 2011, 20:35:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Svaka cast, dolazim na otvaranje, i nadam se da cu da ostanem!!!!

Citat: mafica .pwn poslato Mart 11, 2011, 14:00:28 POSLE PODNE


Slike:




Historija Blades Mafije;
Blades mafia prvi put se spominje 1970 godine,dobila je ime po vodji te mafije John Blade-u.John je osnovao mafiju prilikom doseljavanja u Los Santos,imao je ogromno bogastvo koje mu je ostavio njegov otac.Nakon tijedan dana poslije doseljavanja uzima Vilu za 350.000 dolara i sa svojim prijateljima useljava u nju.Kroz mjesec dana John odlazi u Liberty City,gdje se sastaje sa poznatom auto mafijom NC-07,sa njima potpisuje ugovor za ilegalno prevozenje vozila ka Los Santosu.Iako je u to vrijeme vladala Ekonomska kriza u Los Santosu za Blades mafiju nije bilo krize,John je razvijao mafiju vremenom i povecaovao sve vise bogastvo.Nakon nekoliko dana pripadnici FBI razbijaju vezu izmedju NC-07 i Blades mafije,ali ovaj put su zaplijenili samo NC mafiju.Taj udarac je osjetio i John jer je pao u veliku krizu,skoro sav svoj novac je ulozio u izgradnju velike tvornice oruzja.No medjutim John ipak je pronasao izlaz iz cijele te lose situacije,ovaj put je krenuo u akciju kradje najbolji automobila koja su bila tada,ukradene automobile je rasprodavao a sa pojedinim vlasnicima je pregovarao to jest trazio otkup.Sve je dobro islo,dok FBI nije prikupila odredjene dokaze protiv ove mafije.Tom prilikom FBI potpisuje potjernicu za Johnom.Za ta sva desavanja nije bio obavjesten John sto je i kostalo cijelu mafiju,FBI sutradan u rana doba sa pripadnicima SWATA upala je bazu Blades mafije i pohapsili sve,pa cak  i Johna.Tri dana su svi bili u pritvoru,a zatim odlazi John na sud,gdje ga osudjuje na 20 godina zatvora,takodje i njegovim prijateljima po 17 godina.Prosle su duge dvije godine za Johna provedena u zatvoru,jednog dana u zatvor mu je dosao nepoznat covjek koji mu je rekao da ima poruku od njegovog sefa.Neznajuci ko i sta mu salje uzeo je i procitao "Vjerovatno ces se pitati ko sam ja,medjutim nikada neces saznati kao sto nikada neces ni izaci iz tog jadnog zatvora.Pobrinuo sam se da udjes,a takodje cu se pobriniti da nikad ne izadjes.Ovom prilikom ti se zahvaljujem na ogromnim novcu koji si ostavio u bazi i dajem ti obecanje da Blades mafija nikada nece nestati.Pozdrav".Ko je novi vodja mafije? Koji mu je cilj? To cete saznati vremenom.


Cilj:
*bave se kradjom vasih auta koje ste sa teskim mukama kupili,moci ce ukrasti svako auto koje ne bude u garazi il skriveno,nakon sto ukradu na njima je da li ce vam ikad vratiti ili ce traziti otkup,na vama je naravno da odmah prijavite policiji
*ne ratuju ni skim sad za sad,te nisu ni u savezu ni skim
*komande:/otvori /zatvori /skin /f /otkup /ukradi


Slike:




Inace moja mafija.
Za mene najbolji opis na BS-u,obavezno dolazim i dovodim sto vis eigraca.
Sa srecommmmm....
Extra nemam rijeci.



ja necu doc na otvorenje bolestan :S
mozda dodjem sutra il preksutra pa mi lidera dajte :D

Citat: Cika John poslato Mart 11, 2011, 17:15:28 POSLE PODNE
pa mi lidera dajte :D
hahahah javio sam se bar mjesec ili malo manje tj. priajvio za lidera,testali me i dobio bar na forumu board jso ingame ;)


A jbg ja sam gledao da nece niko imat otvaranje danas :( al ok ja cu odgoditi.. u 21:00 tako da mogu doci videti
Sretno mogli bi uspeti
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 18:07:36 POSLE PODNE od [CE]Don_Sergio
/

cristiane

Citat: [CE]Don_Sergio poslato Mart 11, 2011, 18:07:13 POSLE PODNE
A jbg ja sam gledao da nece niko imat otvaranje danas :( al ok ja cu odgoditi.. u 21:00 tako da mogu doci videti
Sretno mogli bi uspeti
Mi smo odavno odredili ovaj datum kao i vrijeme otvorenja.

Hvala svima još jednom.
Pošto je večeras otvorenje nećemo odmah stupiti u pravu RolePlay igru,malo ćemo evente te podjeliti lidere onima koji su prošli test,nemamo Admina to ćemo izabrati ingame poslije dva,tri dana dok uvidimo ko zaslužuje.Žicanje ne dolazi u obzir kao sto sam prije imao priliku vidjeti svakih 5 minuta na report "mogu li dobiti Admina" il "mogu li dobiti lidera",lideri su izabrani.Stats vraćamo ali samo ako dolazite sa servera koji je na službenoj listi Balkan Samp zajednice.
Moram napomenuti jos,ove priče sam pisao u mašti te na osnovu njih će biti snimljen film od svake mafije,ako sve bude dobro.
Toliko od mene.

odlican opis nadam se da ces uspjeti mozda dodem iako samo igram dm/stunt/drift
LOL

Vrlo dobro opisano,

iako nevolim dugacke opise ovo mi se svidjelo.

Nek vam je sa srecom :P

Citat: Mirnas_Tajic poslato Mart 10, 2011, 20:37:40 POSLE PODNE
Ti si osudjen na uspjeh bgm SRETNO

Jbt covek je dobro opisao i super naskriptao..

Opis desetka
Sretno !

Bravo,intro cisti C/P CH..

Edit: I ne samo intro,jos dosta stvari je kopija... zalosno  :'(

Edit 2: Lol,svake sekunde otkrijem novu kopiju... BlazerAS,slici li to ZeroAS-u?? Ili se meni samo cini -_-"
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 20:13:19 POSLE PODNE od Aleksandar

Da.... Intro je jako slican.. Ima jos toga...
Djuro ce biti ljut :D Reko je da je to unikatna ideje! Sve isto ono zahvala itd.. :D Da nebi zavrsili ko NL
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 20:15:45 POSLE PODNE od [CE]Don_Sergio
/

Koristim rezoluciju 1200x1024 (tako nesto) , i onaj intro tj, textrawovi ne porkiju citav ekran.
Svidja mi se server.
Ne svidja mi se /pomoc timer je ubacen kao /ad  tako da moras spamat /pomoc kako bi dobio priliku poslati.
Ne svidjaju mi se cijene , start 6000 rent auta 200 i tako.

Ja ušao na server piše šaljite IDeve na /report ja ukucam /report kaže nepostoji komanda :D

Btw. Ono je uzeto od CH na početku to mi se nesviÄ'a :S


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: Aleksandar poslato Mart 11, 2011, 20:01:06 POSLE PODNE
Bravo,intro cisti C/P CH..

Edit: I ne samo intro,jos dosta stvari je kopija... zalosno  :'(

Edit 2: Lol,svake sekunde otkrijem novu kopiju... BlazerAS,slici li to ZeroAS-u?? Ili se meni samo cini -_-"

blazerAS je samo sistem poruka! koje si jos kopije uocio? ako i imaju nisu namjerne! samo prijavi na nas forum i biti ce rijeseno! hvala!

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Pfff pa nemam toliko vremena koliko bi mi trebalo kad bi poceo pisati kopirane stvari..
Sve u svemu kopija i ovo je moj zadnji post u ovoj temi...
I cini mi se da ovo nije mod od 0 -_-