| Pomoc svim maperima |

Započeo ...Neno..., Mart 01, 2011, 15:21:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Razer poslato Jun 12, 2011, 12:53:36 POSLE PODNE
Treba mi neka podloga za ostrvo, mogu i neke planine da budu,  pa da ih zabodem :)

cen_bit
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [ST] System32 poslato Jun 16, 2011, 13:41:18 POSLE PODNE
trebam ID ili ime ove zgrade

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=v7w62jecbapp2i1p54nd.png
Nisam siguran da ova zgrada ima uopste, al' opet pogledaj u buildings jos jednom, ako nema onda nema!...Ja je nikad nisam vidio!

Citat: Bobby_Zacharias poslato Jun 16, 2011, 13:43:26 POSLE PODNE
Citat: [ST] System32 poslato Jun 16, 2011, 13:41:18 POSLE PODNE
trebam ID ili ime ove zgrade

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=v7w62jecbapp2i1p54nd.png
Nisam siguran da ova zgrada ima uopste, al' opet pogledaj u buildings jos jednom, ako nema onda nema!...Ja je nikad nisam vidio!

to je unikatna zgrada.. neko sebi napravio.. ako nema OVDE[KLIK] onda stvarno nema :P


Citat: Outlawz poslato Jun 16, 2011, 14:58:25 POSLE PODNE
Citat: [ST] System32 poslato Jun 16, 2011, 13:41:18 POSLE PODNE
trebam ID ili ime ove zgrade

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=v7w62jecbapp2i1p54nd.png
Mislim da je to 0.3c objekt tamo u lsoffice tu sam je vidio
kako to moze biti 0.3c objekt kad je to od San Andreasa zgrada :S
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

rekao sam da Mislim da je to 0.3c nisam rekao da je bas tamo

koji je id od onih naranÄ'astih kugli onak sa bodljama?

Citat: [CGC] korda poslato Jun 19, 2011, 21:17:10 POSLE PODNE
koji je id od onih naranÄ'astih kugli onak sa bodljama?

Potrazi u Millitary su
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



a51_jetdoor je bas ruzna podloga.Ak imas 0.3c objekte od njih uzmi onu smedju plocu.Ne znam ID ali nalazi se pod 0.3c R3 objektima

Da li neko mozda zna ID ili kako se zove ona drvena podloga ima je u mnogim enterierima....drvena je i sija....