Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja mislim da bi on mogao posjetiti psihijatra malo..

Citat: Aleksandar poslato April 01, 2011, 19:06:47 POSLE PODNE
Ja mislim da bi on mogao posjetiti psihijatra malo..

mozda bi se slozio s tim al kad bi znao koliko on zapravo ima god :) mozda se stvarno ne pravi gl*p :D :D

Citat: K4Я!K3 poslato April 01, 2011, 19:10:29 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato April 01, 2011, 19:06:47 POSLE PODNE
Ja mislim da bi on mogao posjetiti psihijatra malo..

mozda bi se slozio s tim al kad bi znao koliko on zapravo ima god :) mozda se stvarno ne pravi gl*p :D :D
... :-*
Dota - Mount And Blade sam igrao, i grafika nije nesto, ali je opet 10 puta bolja nego CS 1.6
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ja uz CSS igran CrossFire.Tu mi igraju svi prijatelji iz RL-a

DoN

*

Evo i mene opet...BTW nisam imo komp par dana..Kad nisam pobudalio od dosade... :-[ :-[
I jucer ga dobijem nazad uradio mu sistem..net nisam imo..Nisam mogo nista radit  :-\ :-\..
Nego.... Sta ima novog??
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

poznaticovik

Citat: DoN poslato April 01, 2011, 21:06:35 POSLE PODNE
Evo i mene opet...BTW nisam imo komp par dana..Kad nisam pobudalio od dosade... :-[ :-[
I jucer ga dobijem nazad uradio mu sistem..net nisam imo..Nisam mogo nista radit  :-\ :-\..
Nego.... Sta ima novog??


Ništa , radim neke filterskriptice (:

Hahahha ovo mi je omiljeni objekat (Zahvale GamerX srvu):


DoN

*

Beni ovaj net...Sutra pod hitno ga mijenjam  :-\
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

black_dota

Citat: BestOne.exe poslato April 01, 2011, 19:50:56 POSLE PODNE
Citat: K4Я!K3 poslato April 01, 2011, 19:10:29 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato April 01, 2011, 19:06:47 POSLE PODNE
Ja mislim da bi on mogao posjetiti psihijatra malo..

mozda bi se slozio s tim al kad bi znao koliko on zapravo ima god :) mozda se stvarno ne pravi gl*p :D :D
... :-*
Dota - Mount And Blade sam igrao, i grafika nije nesto, ali je opet 10 puta bolja nego CS 1.6
Ti i takvi kao ti sto igrate igre zbog "grafike" nemate pojma sta valja -.-", pre bi igrao Super Maria ili Pacmana nego CSS

btw igra li neko Mount And Blade?

@[InfernoGaming]dJ^DotA  daj nam malo vise ulaznih informacija o toj igri :P

Ja sam malo gledao slike po googleu i ne cini se lose, ako sam dobro skonto svaki onaj ratnik je zapravo neki NOLIFER iza ekrana ili su ono botovi ?

Dragi SA:MP -ovci doÅ¡a je kraj mojoj dobroj igri i druženju sa vama.Povući ću se na nekoliko mjeseci,kad se otvori neki dobar server,javite mi.Da se nekom dogodilo isto Å¡to i meni,vidio bih njega dali bih sjeo malo i razmislio koliko je to jadno i tužno sve skupa  :'(  :(,ugl nedaj bog da to itko doživi Å¡to sam ja danas na SA:MP-u.Nije važno koji je server nit koje,ali,možda bi vas brinulo to Å¡to vam taj netko kaže.Sve najjbolje igračima i onim ''cheaterima'' na Balkan SA:MPu ... ostajem na forumu,al samp vise neigram,joÅ¡ mi je muka od onog danas.

Respect:Yamaha,Irnes,Ervin,Amir,Ames,Benjamin,Nanje,Lojac,Mićo(povučen),Vanes.Igrajte na najjbolji način i ne budite cheateri,igrajte časno .A ja odo.

Citat: Omiljen meÄ'u ženama ^^ poslato April 01, 2011, 21:37:32 POSLE PODNE
Dragi SA:MP -ovci doÅ¡a je kraj mojoj dobroj igri i druženju sa vama.Povući ću se na nekoliko mjeseci,kad se otvori neki dobar server,javite mi.Da se nekom dogodilo isto Å¡to i meni,vidio bih njega dali bih sjeo malo i razmislio koliko je to jadno i tužno sve skupa  :'(  :(,ugl nedaj bog da to itko doživi Å¡to sam ja danas na SA:MP-u.Nije važno koji je server nit koje,ali,možda bi vas brinulo to Å¡to vam taj netko kaže.Sve najjbolje igračima i onim ''cheaterima'' na Balkan SA:MPu ... ostajem na forumu,al samp vise neigram,joÅ¡ mi je muka od onog danas.

Respect:Yamaha,Irnes,Ervin,Amir,Ames,Benjamin,Nanje,Lojac,Mićo(povučen),Vanes.Igrajte na najjbolji način i ne budite cheateri,igrajte časno .A ja odo.

Sretno ti dalje.



poznaticovik

Citat: Omiljen meÄ'u ženama ^^ poslato April 01, 2011, 21:37:32 POSLE PODNE
Dragi SA:MP -ovci doÅ¡a je kraj mojoj dobroj igri i druženju sa vama.Povući ću se na nekoliko mjeseci,kad se otvori neki dobar server,javite mi.Da se nekom dogodilo isto Å¡to i meni,vidio bih njega dali bih sjeo malo i razmislio koliko je to jadno i tužno sve skupa  :'(  :(,ugl nedaj bog da to itko doživi Å¡to sam ja danas na SA:MP-u.Nije važno koji je server nit koje,ali,možda bi vas brinulo to Å¡to vam taj netko kaže.Sve najjbolje igračima i onim ''cheaterima'' na Balkan SA:MPu ... ostajem na forumu,al samp vise neigram,joÅ¡ mi je muka od onog danas.

Respect:Yamaha,Irnes,Ervin,Amir,Ames,Benjamin,Nanje,Lojac,Mićo(povučen),Vanes.Igrajte na najjbolji način i ne budite cheateri,igrajte časno .A ja odo.

Tko si ti?

ma....nije važno tko sam,samo ovo je žalosno,to je za popravni dom...likovi od 16 se ponaÅ¡aju gore od mene (13)  :'(