Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: LuKsA poslato April 01, 2011, 13:52:16 POSLE PODNE
Citat: â–ºPowe[Я]â—,, poslato April 01, 2011, 13:33:41 POSLE PODNE
Hhahahahahhaha!!!! Sta je ovo CS 1.6 na low 640x80 16 bita fps jednu 30 hahahah pa ni ja nebi mogao igrati!!!!
Pazi ovo!  8)
http://www.zaslike.com/files/52zbl6f71vn324z4drqf.jpg
Sve na Maximum XD  ;)

A kako je tesko CS na maximum pokrenut, auu :S
Vjeruj mi i nekima jeste,CS 1.6 je meni bolji samo zato sto ga igra vecina mog drustva,evo sad skidam CS : S pa cu da vidim  8)
Citat: Matt♦ poslato April 01, 2011, 13:53:11 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato April 01, 2011, 13:28:19 POSLE PODNE
CS 1.6: Klik!
CSS: Klik!
Gledaj CS 1.6 grafiku, a gledaj CSS
          ZEMLJA                        NEBO
Dota - Ja osobno nemam problema sa WIN7, jedini problem je sto sam morao Run As Admin...
Ali, o ukusima se ne raspravlja, ja osobno nemogu odigrat CS1.6 zbog te uzasne grafike, neznam za vas ;)

Stop Spam LOGOUT!
Nisi ni ti nista bolji,bolje da si precutio  :-X

poznaticovik

CitatStop Spam LOGOUT!
CitatNisi ni ti nista bolji,bolje da si precutio  :-X

Tko mi se javio , ja nikad nisam spamao na ovoj temi , ako jesam barem nisam gluposti pisao.

black_dota

Citat: BestOne.exe poslato April 01, 2011, 13:28:19 POSLE PODNE
CS 1.6: Klik!
CSS: Klik!
Gledaj CS 1.6 grafiku, a gledaj CSS
          ZEMLJA                        NEBO
Dota - Ja osobno nemam problema sa WIN7, jedini problem je sto sam morao Run As Admin...
Ali, o ukusima se ne raspravlja, ja osobno nemogu odigrat CS1.6 zbog te uzasne grafike, neznam za vas ;)
Ako vam se igra dobra FPS igrica sa dobrom grafikom (boljom od CS 1.6), pa vi skinite Call of Duty ili nesto slicno.

I meni je CS 1.6 grafika bolja i od svih novijih igrica, kladim se da bi ti i igra Mount And Blade bila [cenzura] zbog malo losije grafike, a igra je vrh.
Poslednja Izmena: April 01, 2011, 15:31:42 POSLE PODNE od [InfernoGaming]dJ^DotA

SMOD:Ovo nije pod-foruma SA:MP server oglasi!!!

Poslednja Izmena: April 01, 2011, 15:34:12 POSLE PODNE od yamaha

I zasto to postas u Gl. chat?

Citat: Matt♦ poslato April 01, 2011, 14:05:55 POSLE PODNE
CitatStop Spam LOGOUT!
CitatNisi ni ti nista bolji,bolje da si precutio  :-X

Tko mi se javio , ja nikad nisam spamao na ovoj temi , ako jesam barem nisam [cenzura]osti pisao.
Upravo si napisao jednu,kao ja sad XD

black_dota

Pa bas zato sto igra puno njih koje znam CS 1.6 igram i ja, a i inace sam krenuo prvu igru od kad imam net sam igrao CS 1.6, pa presao na SAMP i onda igrao ta dva :P

Isti slucaj i kod mene, CS -SAMP, CS -SAMP...

ponekad uleti Football Manager ili neka strategija kad se smorim  :-\
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

CS 1.6,Manager,PES..
To je to sto ja igram kad imam vremena.

makelele

ja sam igrao sta stignem prije,ali zato sam odlucio dici sistem ponovo i zaboraviti SAMP,CS i takve igrice

Ma CS 1.6 je najbolji :) I uz to SAMP!

Citat: ►ЯPFâ—,, Frankie poslato April 01, 2011, 18:46:24 POSLE PODNE
Ma CS 1.6 je najbolji :) I uz to SAMP!

da... ali je zato Call of Duty plafon  :D tj. nenadmaÅ¡iv  8)

sta mislite, sta nije u redu sa ovim "Mirnasom" ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 01, 2011, 18:50:33 POSLE PODNE
sta mislite, sta nije u redu sa ovim "Mirnasom" ?

ako govoris o mirnasu tajicu ja mislim da mu nije nista, samo nas jeb* i pravi budalama da izvinete  na izrazu :P :D + skuplja čojek postove  :P

 :-\

moguce,

mada ja mislim da je nesto drugo.  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri