Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: gonss.pwn ^^ poslato Mart 12, 2011, 23:07:54 POSLE PODNE
Jesam ubo chat pijan sam izvinite hahahahahahaha omg

Ne furaj se molim te.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Nije rec da li si komunista ili ne, narod je jedan samo ga maloumnik moze deliti na neke podele nije narod razlomak da se deli... U pravu si sto si rekao u vezi istorijskih cinjenica koje danas bole i bivaju zataskavane. Nije ovde rec ni o nacionalizmu. Zeleo bih da napomenem da je nacionalizam sasvim rpihvatljiv u granicama razuma, bilo kakav nacionalisticki ekstrmizam vodi u direktnu agoniju i separatizam... Kao sto sam reko extremistima sa svih strana smo zatrovani i pojedinci su to podupreli i unapredili nacionalizmom, te danas imamo situaciju da se nacionalizam smatra kao nepodobno i drustveno neprihvatljivo ponasanje jednike ili grupe sto je opet direktan produkt politike vodjene na ovim prostorima u proteklih dvadeset godina. Nasuprot tome danas se javljaju nove rehabilitovane organizacije pod znakom nacionalizma ali na zalost sa idejama fazima i kao takve bivaju pustane u etar i njihovo delovanje kontrolise sam vrh vlasti. Na zalost takve organizacije bivaju sve popularnije medju omladinom jer se promoteri istih bave manipulacijom i kvazi prromovisanjem svojih ciljeva. A cilj je jedan odvojiti i namrznuti narode i narodnosti jer to nekome definitivno ide u kroist. Iskreno se nadam da na ovim prostorima nece biti mesta takvim idejama i ljudima jer nam je dosta svega... Ratovi nisu bili nasi i poceti su cljevima koji nama nisu bili u interesu. Nadam se da ce sirom sveta vladati sloga medju ljudima nacijama i da cemo svi uzivati u razlicitosti. Nadam se da Japan nece uci u nuklearnu katastrofu i da ce se atomska energija od sada pa na dalje usmeravati na druge tokove...

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 12, 2011, 23:12:35 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn ^^ poslato Mart 12, 2011, 23:07:54 POSLE PODNE
Jesam ubo chat pijan sam izvinite hahahahahahaha omg

Ne furaj se molim te.

Jes' ga odma provalio xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Mikic95

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Mart 12, 2011, 23:12:35 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn ^^ poslato Mart 12, 2011, 23:07:54 POSLE PODNE
Jesam ubo chat pijan sam izvinite hahahahahahaha omg

Ne furaj se molim te.

Ovo mi više izgleda da mu je netko ušo na acc nego da je pijan.

To su trenutno dva ugrozena reaktora sa ogromnom kapacitetima... ako dodje do izlivanja istih zemljotres ce biti blagostanje, u poredjenju sa onim sto predstoji slobodnoj i nekontrolisanoj radijaciji...

Gamer.Im

tooooooo....gamesage sam na CH :D


Cestitam ti
Poslednja Izmena: Mart 13, 2011, 00:07:03 PRE PODNE od [ʟσƨ вαʟκαп] MEDO # BCk.

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Gamer.Im

al od pocetka CH karjere sam na BSu :D,nebi ni igro na CH da ovdje nisam cuo za nju :D

poznaticovik

Drago mi je za tebe , makar ja nebih volio biti ništa "višlje" na takom serveru jer ne volim di ih ima preko 100 a RP je , jedino da igraći RP-aju a ovak xD

Šta to sad veliko postignuće ak postaneš GS na CHU?




Citat: condor poslato Mart 12, 2011, 23:55:49 POSLE PODNE
To su trenutno dva ugrozena reaktora sa ogromnom kapacitetima... ako dodje do izlivanja istih zemljotres ce biti blagostanje, u poredjenju sa onim sto predstoji slobodnoj i nekontrolisanoj radijaciji...
Ako dodje do izlivanja onda ce se desiti nesto slicno kao ÄŒernobil, mozda i gore! ;)

Citat: condor poslato Mart 12, 2011, 22:21:08 POSLE PODNE
Kazes komunisticki olos? U redu nemam nista protiv tvojeg misljenja tvoj stav i tvoje politicko ubedjenje. Jednom davno postojala je jedna zemlja, zemlja koja je bila pokorna i poslusna. Gazili su je mnogi, ponizavali, pokusavali da je izbrisu sa mape sveta... Podigo se narod taj i upro goloruk protiv sile FASISTA njihovih ogavnih sluga i posluga, branio je svoje selo, grad, polje i komsiju !!! Da (takozvani burzujski) gospodine borili su se srpom i cekicem udarali maljem fasizam i sovinizam...  Odbranilu su je od FASISTA i njihovih sluga kerova, napravili su ono sto je svet samo mogao da sanja i razmatra u teorijama, pomirili su zakrvljene narode napravili stabilnu i miroljubivu politicku i vojnu silu koja je bila za primer svima! Napravili su SFRJ !!!!  Postigli su ono sto samo sadasnje vlasti u HR, BIH, CG, i ostalim republikama pokusavaju... Nemoj mi pricati da je sada bolje i lepse, nemoj mi pricati da je skolstvo i visiko obrazovanje kvalitetnije, lecenje bespplatno, penzije osigurane i kvalitetne, gradovi mirni i bezbedni, mrznja manja, zaposlenje mladima obezbedjeno (da jeste ne bi ti imao vremena za ovo) nemoj mi samo ti pricati o nekom normalnom i medjunacionalnom verskom i drugom postovanju. Da si iole obavesten i upucen kao sto nisi (nije tvoja krivica) znao bi da CK i KP nisu zabranjivale religiju, da si citao dela poznatih komunista razumeo bih o cemu govorim. Tako da ovaj tvoj gore komentar i nije bas za postovanje i ponos... pre bih rekao da je zatrovan mrznjom i strahom... Sto se tice Japana zao mi je tog neduznog naroda, ali seti se sta ja taj isti narod radio kroz svoju istoriju... Nadam se da ce se Japan brzo oporaviti i izaci iz ove situacije, da ce pre svega uspeti da ohlade reaktore i shvatiti da je nuklearna energija u svrhe u koji je oni i ostali koriste sasvim nepotrebna... Misljenja sam takodje da ti se ovaj moj komentar nece dopasti ali razumem te u potpunosti, nisi svestan odredjenih ideala i ciljeva, pred sebe si postavio drustveno neprofitabilan cilj i svojim ponasanjem nisi nikako pokupio simpatije ovde na forumu... Osudjivati nesto u sta nisi upucen (a iz prilozenog sam to zakljucio) je krajnje neozbiljno i neprihvatljivo. Tebi kao jedinki zelim da uspes, nema razloga da ti zelim neuspeh ili nesto slicno tome, samo izabrao si uspeh koji ce biti aktuelan jos par godina, i sta ce biti onda, ovo ce zamreti pokupiti prasinu vremena, tvoje ideje i arogantno ponasanje bice zaboravljeno a ideja o jedinstvu i ravnopravnosti ce biti sve jaca i jaca... Kad pogledamo nas bez posla za par godina, pod kreditima ko u govnima, i nasu decu koja traze u sebi cemo zavideti ideji komunista...  Pozdrav za sve koji se zalazu za mir i ravnopravnost !!!


Lako je tebi pricati kad si bio na toj strani, a sta je sa nama Hrvatima??? Pitas li se kako smo mi zivjeli u to vrijeme? Da smo zivjeli dobro ko vi i da nam je bilo dobro, sigurno ne bi trazili neovisnost. Jesi li ti upucen uopce u silne masovne grobnice kojih ima sve do Slovenije?? Ako nisi, rado cu ti priloziti linkove da se malo vise informiras, pa ces vidjeti koliko je ljudi pobijeno i koliki je TITO bio zlocinac, i onda ti meni danas kazes da je bilo bolje, bilo je tebi bolje, ali nama NE! Nisi smio Bozic slavit, nisi se smio istaknuti i reci da si HRVAT, gazio te je tko je kako htio i bio si zadnje smece, nisi imao nikakva prava. Na 10. je mjestu u svijetu po svojim zlocinima, odgovoran je za milijun ljudskih zrtava i ti mi njega ovdje hvalis, i govoris da je bio dobar i da je onda bilo dobro?

poznaticovik

Svi koji serete da je Tito neka legenda , možda je za vas zato što ste Srbi , ali vi neznate šta je on sve napravio tako da nemate nikako pravo govoriti da je on legenda za sve živote koje je oduzeo.

Vidim sad ti je bolje, imas svoj auto svoj normlani dzeparac, nemas demonstracije u Zagrebu, ne tovarti te EU nisi pod kreditima, imas svoj stan i posao ne zavisi od mame i tate i super zivis... pokrij se usima i procitaj sta si napisao... a sigurno je bio bolji od fasista...  Veliki si ti covek sto delis ljude na srbe hrvate itd... mislim da si ogranicen ko terasa jer ti pogled ne dopire preko ograde...
Poslednja Izmena: Mart 13, 2011, 02:45:02 PRE PODNE od condor