Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: Luciano Verdi poslato Mart 13, 2011, 13:34:53 POSLE PODNE
Nisam citao post jer me zabole oci al mogu ti reci da se ne zamaras sa djeca koji su gledali Discovery ili National Geographic o Fasizmu i Komunizmu i sada misle da puno znaju pa mogu i diskutirati o tome.

Izbacio sam svoj dugi citat iz tvog posta, jer je ipak prevelik. Ma znam ja to dobro, ali ipak nisam naučen da šutim ako netko misli da može meni budalesati o stvarima o kojim nema pojma.

black_dota

Smorili ste sa politikom titom hitlerom i ostalima

makelele

kako vam nedosati pricati o ovome

Correlli

Citat: [IG]Volim^^Fiziku <3 poslato Mart 13, 2011, 13:38:02 POSLE PODNE
Smorili ste sa politikom titom hitlerom i ostalima

Zašto misliš da sam onda napisao ovo na kraju svog posta:
"I za vaÅ¡e dobro vam sada govorim: prestanite o ovakvim temama, jer neće izači na dobro. Zar joÅ¡ niste primjetili da ovakve teme i svaÄ'e nastanu kad se naÄ'e neka blesava komunjara da raspravlja o svojim "dobrim" (malo sutra) idealima?"

Zar jednostavno ne možete preokreniti temu na nešto drugo? Recimo Mafia II:MP ili nešto slično?

Neznam šta Beljezgate džabe kad vas 99% nije vidjelo ništa prije 2000ite?

Nema potrebe za ovakvim i temama i postovima, fino svaku temu trash, a korisniku Permanent i Tjao!


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: eLLyx poslato Mart 13, 2011, 13:42:34 POSLE PODNE
Neznam šta Beljezgate džabe kad vas 99% nije vidjelo ništa prije 2000ite?

Nema potrebe za ovakvim i temama i postovima, fino svaku temu trash, a korisniku Permanent i Tjao!


Ukoliko ti nisi vidjeo, ne znaci da netko drugi nije vidjeo..



Citat: Luciano Verdi poslato Mart 13, 2011, 13:48:01 POSLE PODNE
Citat: eLLyx poslato Mart 13, 2011, 13:42:34 POSLE PODNE
Neznam šta Beljezgate džabe kad vas 99% nije vidjelo ništa prije 2000ite?

Nema potrebe za ovakvim i temama i postovima, fino svaku temu trash, a korisniku Permanent i Tjao!


Ukoliko ti nisi vidjeo, ne znaci da netko drugi nije vidjeo..

Ja samo kažem za ove 90% populacije djece, koja se i najviÅ¡e svaÄ'a. A vidio sam sigurno ;)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Jooj daj prekinite, stalno neke svadje -.-
Dajte predlozite neki mis do 600 kuna

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Mart 13, 2011, 13:57:19 POSLE PODNE
Jooj daj prekinite, stalno neke svadje -.-
Dajte predlozite neki mis do 600 kuna

Jedan od najboljih gamerskih :)

Logitech MX18



Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Correlli

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 13, 2011, 14:05:47 POSLE PODNE
uh,oprosti corelli ako sam nesto krivo napisao,nisam tako mislio,napisao sam samo ono sto me uce u skoli.
evo citiram svoju knjigu iz povijesti,vjerovatno znas o povijesti i vise od mene.

Te knjige su pisali komunisti koji su se za vrijeme rata skrivalu u rupama. Napisao sam ti gore pravu istinu bez laži, jer od laži nemam ništa.

Citat: eLLyx poslato Mart 13, 2011, 14:00:14 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Mart 13, 2011, 13:57:19 POSLE PODNE
Jooj daj prekinite, stalno neke svadje -.-
Dajte predlozite neki mis do 600 kuna

Jedan od najboljih gamerskih :)

Logitech MX18



To sam i gledao, ali nekako mi se vise zvidja A4tech x7 ;) A i bolji je

LJUDI NASO SAM LOGITECH G25 IIHIHIHIHI SUTRA ZOVEM DA REZERVIRAJU :D

Correlli

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 13, 2011, 14:15:03 POSLE PODNE
ok,svejeno oprosti,
nije mi bila namjera uvrijediti niti tebe niti ikoga na forumu.
Niti si to napravio, nitko nije kriv (osim onih koji su pisali takve knjige) šta se sve danas ljudi uče u školama, imaju knjige koje su napunjene sa toliko lažima da bi im i najveći lažovi ovog svijeta zavidili.

Zapamti moje riječi, isto kako se danas pljuje po ustaškom pokretu i NDH, tako će se za 20 - 30 godina, ako ne i prije pljuvati po hrvatskim braniteljima i Domovinskom ratu (ma da se to i danas radi).

A sad nadam se da smo zaključili sa tom temom.
Poslednja Izmena: Mart 13, 2011, 14:22:00 POSLE PODNE od Correlli

Zna li neko ko je blizi sa Djurom i sa CH sto ga nema ovde vec 3-4 dana (verovatno neki problemi.. ) posto je rekao da ce odluci za ova 2 nova servera do kraja nedelje
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Mart 13, 2011, 14:50:42 POSLE PODNE
Zna li neko ko je blizi sa Djurom i sa CH sto ga nema ovde vec 3-4 dana (verovatno neki problemi.. ) posto je rekao da ce odluci za ova 2 nova servera do kraja nedelje


Nema internet kako sam ja cuo...

Citat: Gotti747 poslato Mart 13, 2011, 14:50:42 POSLE PODNE
Zna li neko ko je blizi sa Djurom i sa CH sto ga nema ovde vec 3-4 dana (verovatno neki problemi.. ) posto je rekao da ce odluci za ova 2 nova servera do kraja nedelje
Cuo sam negdje na forumu,ovaj da nema Internet,ali da ide u neki "Klub" pa posjecuje forum! Tako sam cuo..  ;)