Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Citat: ° νιÑ,σ вâ,,"αcк ° poslato Mart 08, 2011, 22:48:21 POSLE PODNE
andrej,danas si bio IG XD,ali stv Damir Novak? pretrazio mu sve postove NIJE se prijavio za GS a na listi je!!! WTF? OMFG!

BTW.kilaju me svi :S,i prijete jer sam ko fol nov i sad su ljubomorni,al znate onu:Ljubomorne duse mogu da mi popuse xD :D

Kad vas ima ko rusa nezna se tko je ko na kraju će netko reć da taj lik igra od 1995 xD

Citat: MattË™ poslato Mart 08, 2011, 22:51:10 POSLE PODNE
Citat: ° νιÑ,σ вâ,,"αcк ° poslato Mart 08, 2011, 22:48:21 POSLE PODNE
andrej,danas si bio IG XD,ali stv Damir Novak? pretrazio mu sve postove NIJE se prijavio za GS a na listi je!!! WTF? OMFG!

BTW.kilaju me svi :S,i prijete jer sam ko fol nov i sad su ljubomorni,al znate onu:Ljubomorne duse mogu da mi popuse xD :D

Kad vas ima ko rusa nezna se tko je ko na kraju će netko reć da taj lik igra od 1995 xD

da igra znao bih ga :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Ovo mi je prvi post na chat :)

Eo update-ovao sam signiture pa kliknite :)))

makelele

moze ko pomoci,dali  moze ko dati link gde mogu naci FS za drift,znaci kada drifta sa autom da dobija pare ili TUT ako ima bilo sta

Evo malo sam sredio potpis... Valja li kako je ureÄ'eno, ne gledajte text xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Citat: fixman|AND1| poslato Mart 09, 2011, 12:31:57 POSLE PODNE
moze ko pomoci,dali  moze ko dati link gde mogu naci FS za drift,znaci kada drifta sa autom da dobija pare ili TUT ako ima bilo sta
Imaš na forumu FS, zove se drift_taso tako nekako
Eh, evo ga http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=2224.0


Citat: ° νιÑ,σ вâ,,"αcк ° poslato Mart 08, 2011, 22:48:21 POSLE PODNE
andrej,danas si bio IG XD,ali stv Damir Novak? pretrazio mu sve postove NIJE se prijavio za GS a na listi je!!! WTF? OMFG!

BTW.kilaju me svi :S,i prijete jer sam ko fol nov i sad su ljubomorni,al znate onu:Ljubomorne duse mogu da mi popuse xD :D

Jucer sam se zadnji put login, sad sam obrisao samp i GTA..



Citat: Andrej D. (Dereck) poslato Mart 09, 2011, 14:13:00 POSLE PODNE
Citat: ° νιÑ,σ вâ,,"αcк ° poslato Mart 08, 2011, 22:48:21 POSLE PODNE
andrej,danas si bio IG XD,ali stv Damir Novak? pretrazio mu sve postove NIJE se prijavio za GS a na listi je!!! WTF? OMFG!

BTW.kilaju me svi :S,i prijete jer sam ko fol nov i sad su ljubomorni,al znate onu:Ljubomorne duse mogu da mi popuse xD :D

Jucer sam se zadnji put login, sad sam obrisao samp i GTA..

nisi trebo....

Citat: [RPF] k@lu poslato Mart 09, 2011, 14:22:57 POSLE PODNE
Citat: Andrej D. (Dereck) poslato Mart 09, 2011, 14:13:00 POSLE PODNE
Citat: ° νιÑ,σ вâ,,"αcк ° poslato Mart 08, 2011, 22:48:21 POSLE PODNE
andrej,danas si bio IG XD,ali stv Damir Novak? pretrazio mu sve postove NIJE se prijavio za GS a na listi je!!! WTF? OMFG!

BTW.kilaju me svi :S,i prijete jer sam ko fol nov i sad su ljubomorni,al znate onu:Ljubomorne duse mogu da mi popuse xD :D

Jucer sam se zadnji put login, sad sam obrisao samp i GTA..

nisi trebo....

Zasto ne ?
Nemam vise vremena da jebem po sampu, imam i ja RL i sve to..



Citat: ° νιÑ,σ вâ,,"αcк ° poslato Mart 08, 2011, 22:48:21 POSLE PODNE
andrej,danas si bio IG XD,ali stv Damir Novak? pretrazio mu sve postove NIJE se prijavio za GS a na listi je!!! WTF? OMFG!

BTW.kilaju me svi :S,i prijete jer sam ko fol nov i sad su ljubomorni,al znate onu:Ljubomorne duse mogu da mi popuse xD :D

Ma CH je propao bez Nikole,koliko god ga blatili i pricali da ne valja on je obavljao svoj posao kako treba i to je jedino vazno! A ove prijave ce biti totalni promasaj,cist primer Damir Novak koji nije ni postao prijavu a na listi finalista za GS-a je ...  ;)



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Jedno pitanje samo za igrace CH-a,a gdje je otisao Nikola?

Citat: Aleksandar poslato Mart 09, 2011, 16:09:23 POSLE PODNE
Jedno pitanje samo za igrace CH-a,a gdje je otisao Nikola?

U penziju xD  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nisu svi, kao Å¡to smo mi,
pravi drugovi, uvijek najjači!
Horde Zla, kao nekada,
jedini moj san, za njega živim ja!
Sad' smo tu, došlo je i to,
spremite se svi, vratilo se ZLO!


Nisam znao da je Y_Less developer VC:MP  ???

Citat: Aleksandar poslato Mart 09, 2011, 16:09:23 POSLE PODNE
Jedno pitanje samo za igrace CH-a,a gdje je otisao Nikola?

Evo tvog odgovora,uzeto iz nejgovog posta sa CH foruma:

Citat
Uvazeni GAMEri!
Zbog prevelikih obveza na osobnom planu nisam vise u mogucnosti kvalitetno obavljati svoj posao.
Stoga sam dosao do zakljucka da je najbolje da privremeno odstupim s mjesta head admina.
Moje ovlasti prenesene su na 1338 i 1337 administratore...
Samir_Capone - 1338 Administrator
Max_Cigarett - 1338 Administrator
Ante_Bajrusovic - 1338 Administrator
Terri_Big - RCON 1338 Administrator
Bruno_Venuti - RCON 1338 Administrator
Njima cete se javiti za sve one probleme sto ste se inace javljali meni...
Najpametnije se javiti Samiru i Maxu!
Ja cu i dalje bit zaduzen jedino za DONACIJE a bodove cu se truditi upisivati u predvidjenom roku..
** NAPOMENA**
Svi oni koji svojim ponasanjem budu uzrokovali stetu CH Zajednici bit ce ODSTRANJENI I ZAUVIJEK POTJERANI!
Znaci nista se ne mjenja mojim odlaskom tako da se ona problem djeca ne nadaju da ce se moci vratiti i raditi nesto po svom

+ sad se vraca na server Soprano,kad bude poceo da roka sa bananama bice veselo :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.