Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: eXtreme poslato Mart 09, 2011, 16:45:36 POSLE PODNE
Nisam znao da je Y_Less developer VC:MP  ???

Kad je VC:MP propo :( Uopce nema igraca...

Promjenio sam nick konacno :PP



Ma Nikola trenutno nema bas toliko vremena, pa jedno vrijeme nece biti toliko prisutan iako ce i dalje obavljati funkcije samo nece bas sve, i ja sam pun obveza ali eto odlucio sam malo uskociti i na server koliko budem mogao, tako da ipak netko drzi kontrolu, vec sam trebao poceti igrati ali evo dok osposobim account :)

Soprano kolko vi imate owneri CH godina? Necete vi moci stalno voditi CH ko ce vas naslijediti? Neki balavci?
/

Citat: [CE]Don_Sergio poslato Mart 09, 2011, 22:53:49 POSLE PODNE
Soprano kolko vi imate owneri CH godina? Necete vi moci stalno voditi CH ko ce vas naslijediti? Neki balavci?
Da ono kasnije,Soprano 80 godina, igra SAMP :D Deda Gamer xD

Mikic95

Citat: [CE]Don_Sergio poslato Mart 09, 2011, 22:53:49 POSLE PODNE
Soprano kolko vi imate owneri CH godina? Necete vi moci stalno voditi CH ko ce vas naslijediti? Neki balavci?

NećeÅ¡ ti   :D

Citat: [CE]Don_Sergio poslato Mart 09, 2011, 22:53:49 POSLE PODNE
Soprano kolko vi imate owneri CH godina? Necete vi moci stalno voditi CH ko ce vas naslijediti? Neki balavci?

Pa mi ovo ionako vec odavno smatramo kao posao a ne kao igru, jer ti brzo prestane biti zabavno igrati se radi tolikih obveza, a na kraju krajeva tu su i neke godine kad treba nesto i raditi i zaradivati tako da mi moramo ovo shvatiti kao posao.

I u tome i je tajna vaseg uspeha,communityjem ne upravljaju neki balavci kojima je cilj samo bit owner i kurcit se time,to sto ste shvatili kao posao je prava stvar... Ali Nikola lencuga sad nasao da uzme godisnji odmor :D

Btw Dajte neku ideju za sta mogu da mi budu pare da ih izvucem babi,puna je kao brod ali nikad mi ne da pare dok joj ne kazem za sta mi treba :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


hahahahahaahha

pa zavisi koliko ti para treba,reces da ides vanka na neki tulum ili u grad nek ti da 100kn



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Soprano, to je posteno! Nevrijedi imat neki community a da ga nesmatras poslom, jer ako ga smatras poslom dobijes para i para, a ako igricom i zabavom samo gubis

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Mart 10, 2011, 12:21:55 POSLE PODNE
Soprano, to je posteno! Nevrijedi imat neki community a da ga nesmatras poslom, jer ako ga smatras poslom dobijes para i para, a ako igricom i zabavom samo gubis

Haha tu je to negdje, ali evo smatram ga poslom pa opet ni kune hehe

Citat: Soprano poslato Mart 10, 2011, 12:25:31 POSLE PODNE
Haha tu je to negdje, ali evo smatram ga poslom pa opet ni kune hehe

Ajde ajde ne zajebavaj,kako nema kad ima mali milion donatora..Jel vidis ti te pare uopste? :D


Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Mart 10, 2011, 11:28:39 PRE PODNE
pa zavisi koliko ti para treba,reces da ides vanka na neki tulum ili u grad nek ti da 100kn

Ma ako sam razumeo 100kn = 10-ak eura? Ali problem je sto meni treba 50-ak eura :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Kazes babi da trebas curi kupit poklon(da ce joj sad rodjendan) i to je to..

Sad nisam iso u skolu od ponedeljka [subote ako cemo vikend], a sad mi se neda a i dobio sam ideju za inc. :( A nista, napravim navece ^^

:D Evo i ja planiram sad da napravim neki inc ali 100% :D