Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 12:57:58 POSLE PODNE
Citat: [LC]Ryder poslato Februar 22, 2011, 08:58:56 PRE PODNE
Mozda vama Hrvacka nece udje u Evropksu Uniju,Ali srbija ce se za 1-2 godine uci u EU,ali za vasa hrvacku neznam....

Hrvatska u EU neće dok god je više naroda protiv te nove zločinačke YU - a za sada je narod još protiv i kao čovjek koji živi u EU mogu reći da vam je bolje bez nje.


Ja ti kazem da ima jako puno hrvata koji misle da su jos u YU...i neki je tako smatraju tako se ponasaju i žive tako.....a sto se tice EU necu ni kom jer je EU jos jedan pogreÅ¡ni korak koji Hrvatska moze napravit Å¡to vodi do propasti.....pa mi cim uÄ'emo u EU naÅ¡ če odma pokrast oce vece zemlje sta ce mo mi jadni sitni (govorim o nasoj vladi jadnoj)......ONI ÄŒE NAS POJEST AKO UĐEMO.....

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 22, 2011, 16:14:57 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 01:50:00 PRE PODNE
Ako želim pušit travu - pušit ću je.

Nazovite me površnim, al' ja od sve ove priče, ovo najviše cijenim.

:D



Tako ti a ? xD

Citat: FABRIZIO.ffs poslato Februar 22, 2011, 16:36:11 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 22, 2011, 16:14:57 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 01:50:00 PRE PODNE
Ako želim pušit travu - pušit ću je.

Nazovite me površnim, al' ja od sve ove priče, ovo najviše cijenim.

:D

Pogledaj mi potpis i sve ce ti bit jasno *_* ;D

Correlli

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 16:06:05 POSLE PODNE
Istina....u EU ce se zaboraviti nasi branitelji kojima su i ovako smanjili državne prihode (znam po starom)...ulaskom u EU ce se samo povečati broj kriminala,Å¡verca,kraÄ'a i ko zna čega joÅ¡..tako da ulazak u EU i nije baÅ¡ najbolje rijeÅ¡enje za državne probleme!.... :)
Baš tako.
A da još ne spominjem da registar branitelja ima u sebi 1/2 lažnih branitelja - ljudi koji su za vrijeme rata skinuli petokraku i navukli na sebe hrvatski grb, skrivali se u rupama i podrumima, a danas pljuju sve što je sveto.

A još će se svakakva stoka naseliti (crnci, kinezi, kriminalci, židovi) - nisam rasist ili anti-semit, ali ne želim da moj narod postane nekakva tuti-fruti mješavina. Baš takvu globalizaciju žele EU i SAD.
Neka se kulture, jezici i običaji očuvaju - da je Bog htio da smo jedan narod sa jednim jezikom i jednom bojom kože, onda nebi rušio Babilonskog tornja i graditeljima pomiješao boje kože i jezike (za one koji ne znaju o ćemu pričam - pročitajte Bibliju).

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 16:34:38 POSLE PODNE
Ja ti kazem da ima jako puno hrvata koji misle da su jos u YU...i neki je tako smatraju tako se ponasaju i žive tako.....a sto se tice EU necu ni kom jer je EU jos jedan pogreÅ¡ni korak koji Hrvatska moze napravit Å¡to vodi do propasti.....pa mi cim uÄ'emo u EU naÅ¡ če odma pokrast oce vece zemlje sta ce mo mi jadni sitni (govorim o nasoj vladi jadnoj)......ONI ÄŒE NAS POJEST AKO UĐEMO.....
Ti se ljudi nisu vrijedni zvati Hrvatima, jer pljuju po svemu Å¡to je hrvatsko.
Evo, citirat ću stav Autohtone Hrvatske Stranke Prava:
Citat: A-HSP
Povijest nam govori da su Hrvati stenjali svaki puta kada je Hrvatima vladao stranac.

I za vrijeme Austrougarske, Kraljevine Jugoslavije i SFRJ, ...

Hrvati su se naivno obraćali velikim državama i sklapali saveze s njima u nadi da će im biti bolje, a svaki puta se pokazalo da su ih stranci samo iskorištavali za svoje interese.

Svaki sklopljen savez je Hrvate koÅ¡tao krvi i znoja, materijalnih dobara i ljudskih žrtava da izaÄ'u iz njega.
Onaj tko misli da nije tako - za mene je obična budala i slijep je pored očiju. Barem ja na ovom forumu najbolje znam od sviju - živim u Europskoj Uniji, kao što sam već rekao.

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 22, 2011, 16:14:57 POSLE PODNE
Nazovite me površnim, al' ja od sve ove priče, ovo najviše cijenim.

:D
Ma ne znam, jućer sam to radio pa mi je došlo na misao. :D
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 16:44:36 POSLE PODNE od Correlli

Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 16:39:17 POSLE PODNE
Da je Bog htio da smo jedan narod sa jednim jezikom i jednom bojom kože, onda nebi rušio Babilonskog tornja i graditeljima pomiješao boje kože i jezike (za one koji ne znaju o ćemu pričam - pročitajte Bibliju).
Bas tako...

Evo, ja i .:RTV:. smo napravili ogromni dio DM moda vec... Fali nam jos malo skripte + malo vise mapi i evo ga...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Baš tako.
A da još ne spominjem da registar branitelja ima u sebi 1/2 lažnih branitelja - ljudi koji su za vrijeme rata skinuli petokraku i navukli na sebe hrvatski grb, skrivali se u rupama i podrumima, a danas pljuju sve što je sveto.

A još će se svakakva stoka naseliti (crnci, kinezi, kriminalci, židovi) - nisam rasist ili anti-semit, ali ne želim da moj narod postane nekakva tuti-fruti mješavina. Baš takvu globalizaciju žele EU i SAD.
Neka se kulture, jezici i običaji očuvaju - da je Bog htio da smo jedan narod sa jednim jezikom i jednom bojom kože, onda nebi rušio Babilonskog tornja i graditeljima pomiješao boje kože i jezike (za one koji ne znaju o ćemu pričam - pročitajte Bibliju).


Ma tocno to....eo primjer moj stari je imo u logro ukojem je bio u Vukovaru 91. imao je decka koji je samo svirao gitaru jer im je trebalo nesto da se opuste....naravno...i sad je taj decko jedan od do predsjednika hrvatskih branitelja !!!....AJDE MI TO OBJASNITE CIJENJENI MINISTRE!!.....jednostavno sve propada...i sada sa traze 7 ratnih zlocinaca koji su bili na položaju na kojem je bio moj stari a on veze nema stim...a bila mu policija na vratima i sad se tamo na tv-u neki hvali kako je on ''BIO HRVAT ....KAKO JE ON BRANIO HRVATSKU''!!! di si biooo 1991?? ja bi gapito....skrivao si se ko miš u rovu i cekao da sve završi da sad bereš lovu dok niko nista neznaa......eto takvo je stanje sada .....ONI KOJI NEMAJU VEZE S RATOM SE TIME HVALE,A A ONI KOJI SU STVARNI BRANITELJI ONI SE TIME NE HVALE I NE DIZU NOS.!!

Ej ljudi zanima me preko cega hostinzi registruju domene ?
:D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Correlli

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 16:44:50 POSLE PODNE
Ma tocno to....eo primjer moj stari je imo u logro ukojem je bio u Vukovaru 91. imao je decka koji je samo svirao gitaru jer im je trebalo nesto da se opuste....naravno...i sad je taj decko jedan od do predsjednika hrvatskih branitelja !!!....AJDE MI TO OBJASNITE CIJENJENI MINISTRE!!.....jednostavno sve propada...i sada sa traze 7 ratnih zlocinaca koji su bili na položaju na kojem je bio moj stari a on veze nema stim...a bila mu policija na vratima i sad se tamo na tv-u neki hvali kako je on ''BIO HRVAT ....KAKO JE ON BRANIO HRVATSKU''!!! di si biooo 1991?? ja bi gapito....skrivao si se ko miš u rovu i cekao da sve završi da sad bereš lovu dok niko nista neznaa......eto takvo je stanje sada .....ONI KOJI NEMAJU VEZE S RATOM SE TIME HVALE,A A ONI KOJI SU STVARNI BRANITELJI ONI SE TIME NE HVALE I NE DIZU NOS.!!

Baš tako.
Pravi branitelji danas šute, jer im je došlo da plaču, a posebno vitezovima HOS-a. Vidjet ćemo šta će donijeti prosvjed sada za par dana - vidim da lažni branitelji ne žele taj prosvjed - to jest oni koji su se krili po rupama i podrumima za vrijeme rata, a sada podržavaju Vladu i Predsjedništvo RH (da se izrazim drukčije: podržavaju stoku).
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 16:49:45 POSLE PODNE od Correlli


[/quote]

Baš tako.
Pravi branitelji danas šute, jer im je došlo da plaču, a posebno vitezovima HOS-a. Vidjet ćemo šta će donijeti prosvjed sada za par dana - vidim da lažni branitelji ne žele taj prosvjed - to jest oni koji su se krili po rupama i podrumima za vrijeme rata, a sada podržavaju Vladu i Predsjedništvo RH (da se izrazim drukčije: podržavaju stoku).
[/quote]

DA upravo to.....oni šute jer se nežele sjecati toga što je bilo ...jer je to neopisiva psihicka bol.....naravno da podržavaju Vladu i Predsjedništvo jer lažu isto ko i oni.....ali je tesko (što je žalosno) otkriti ko je bio stvarno branitelj ko nije....ali to se polako otkriva i nadam se da ce pravda i istina doci na svoje...

Correlli

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 16:55:58 POSLE PODNE
DA upravo to.....oni šute jer se nežele sjecati toga što je bilo ...jer je to neopisiva psihicka bol.....naravno da podržavaju Vladu i Predsjedništvo jer lažu isto ko i oni.....ali je tesko (što je žalosno) otkriti ko je bio stvarno branitelj ko nije....ali to se polako otkriva i nadam se da ce pravda i istina doci na svoje...
Nažalost.
Za Hrvate i Hrvatsku zemlju nema bolje politike od Pravaštva kojeg su smislili i temelje mu postavili Otac Domovine Ante Starčević i ostali Pravaši, i sve dok takva politika ne povede, bit će te robovi u svojoj vlastitoj zemlji.
90-ih godina je skoro uspjelo HOSovcu Blažu Kraljeviću.. skoro - on i njegovi vitezovi su platili životima od strane vodstva HR Herceg-Bosne i zločinačkog dijela HVO vojske. Da nije bilo Mate Bobana i ostalih udbaša, Hrvati bi danas živjeli lijepo u jedinstvu sa Muslimanima, a nebi pustili da ih teroriziraju komunisti i da im zločinci sude branitelje.
Ali doći će valjda i taj dan kad se bude stvarala sloboda.

Ali.. dosta politika, zaboli me glava više od toga.. Ili je možda zbog ćega drugoga. :D
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 17:16:16 POSLE PODNE od Correlli


[/quote]
Nažalost.
Za Hrvate i Hrvatsku zemlju nema bolje politike od Pravaštva kojeg su smislili i temelje mu postavili Otac Domovine Ante Starčević i ostali Pravaši, i sve dok takva politika ne povede, bit će te robovi u svojoj vlastitoj zemlji.
90-ih godina je skoro uspjelo HOSovcu Blažu Kraljeviću.. skoro - on i njegovi vitezovi su platili životima od strane vodstva HR Herceg-Bosne i zločinačkog dijela HVO vojske. Da nije bilo Mate Bobana i ostalih udbaša, Hrvati bi danas živjeli lijepo u jedinstvu sa Muslimanima, a nebi pustili da ih teroriziraju komunisti i da im zločinci sude branitelje.
Ali doći će valjda i taj dan kad se bude stvarala sloboda.

Ali.. dosta politika, zaboli me glava više od toga.. Ili je možda zbog ćega drugoga. :D
[/quote]


Mudro zboriš :D.....imaš pravo sto se tice toga ali malo to ljudi zna kakvo je stanje zapravo !! sto je zalosno :/....

Dosta politike daj motaj jednu ;D.....

Correlli

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 17:17:25 POSLE PODNE
Mudro zboriš :D.....imaš pravo sto se tice toga ali malo to ljudi zna kakvo je stanje zapravo !! sto je zalosno :/....
Pa ne baš tako malo, zna ih više, ali je došlo takvo vrijeme da se narod boji i šuti. Vidiš da i na svaki način žele da oblate Marka Perkovića zbog njegovog domoljublja kojeg širi kroz pjesme.

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 17:17:25 POSLE PODNE
Dosta politike daj motaj jednu ;D.....
Dosta je bilo motanja jućer, mislim da me zbog toga i boli glava. Ili je zbog previše alkohola. :D
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 17:20:34 POSLE PODNE od Correlli

Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 17:18:58 POSLE PODNE
Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 17:17:25 POSLE PODNE
Mudro zboriš :D.....imaš pravo sto se tice toga ali malo to ljudi zna kakvo je stanje zapravo !! sto je zalosno :/....
Pa ne baš tako malo, zna ih više, ali je došlo takvo vrijeme da se narod boji i šuti. Vidiš da i na svaki način žele da oblate Marka Perkovića zbog njegovog domoljublja kojeg širi kroz pjesme.

Ma ja nezz onda cega se oni boje....oni misle da Perković izmišlja ali on kroz svoje pjesme zapravo pokazuje istinu hrvatske....ali dobro...

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 17:17:25 POSLE PODNE
Dosta politike daj motaj jednu ;D.....
Dosta je bilo jućer, mislim da me zbog toga i boli glava. Ili je zbog previše alkohola. :D

Ma ajde nece jedna Å¡kodit ...niko nije od toga umro...:D....popi malo mineralne ;D

Correlli

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 17:22:17 POSLE PODNE
Ma ajde nece jedna Å¡kodit ...niko nije od toga umro...:D....popi malo mineralne ;D

Bilo je više nego samo jedna. :D