[GM]Toshiba Roleplay [Stari]

Započeo NekiLjevi, Februar 13, 2011, 18:18:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

NekiLjevi

Eo poceo sam da skriptam malo pa sam ljepo sve iskripto na ovom serveru nadam se da cete uzivati

Radnja: LS
Vrijeme Pravljenja: 11 Dana
Ovo nie Gamemode od mog pravog servera ako neki misle ((((89.201.228.28))))
Fakcije
Licenseri
GSF
Cripsi
ITD.....
...........
Uzivajte u Gamemodu Izvrstan je ja ga preporucam :D

:D

Download link: http://www.2shared.com/file/jO3A0l18/Toshiba_Roleplay.html

Uzivajte...

Jaooooooooo opis -0/10

Msm po ovome sto si reko i mod je sam po sebi glup


Citat: John_DilingtonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.

Znaci mod, kurcu nevalja nebi ga ni u grah narezo.

Citat: [RCRP]elDar. poslato Februar 13, 2011, 18:29:13 POSLE PODNE
Znaci mod, kurcu nevalja nebi ga ni u grah narezo.


ahahahhahahahhahahahhahahhahahahhahahahhaha

Ja ga nebi ni stapom diro
Poslednja Izmena: Februar 13, 2011, 18:33:24 POSLE PODNE od ~^Niksa^~


Citat: John_DilingtonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.

Citat: ~^Niksa^~ poslato Februar 13, 2011, 18:31:25 POSLE PODNE
Citat: [RCRP]elDar. poslato Februar 13, 2011, 18:29:13 POSLE PODNE
Znaci mod, kurcu nevalja nebi ga ni u grah narezo.


ahahahhahahahhahahahhahahhahahahhahahahhaha

Ja ga nebi ni stapom diro

Niksa prijavljen si administratoru za nepotrebno skupljanje postova + spam

Bravo za trud :)

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.





Citat: ~^Niksa^~ poslato Februar 13, 2011, 18:31:25 POSLE PODNE
Citat: [RCRP]elDar. poslato Februar 13, 2011, 18:29:13 POSLE PODNE
Znaci mod, kurcu nevalja nebi ga ni u grah narezo.


ahahahhahahahhahahahhahahhahahahhahahahhaha

Ja ga nebi ni stapom diro
Opomena za vas dvoje

Citat: gonss.pwn poslato Februar 13, 2011, 18:41:40 POSLE PODNE
Citat: ~^Niksa^~ poslato Februar 13, 2011, 18:31:25 POSLE PODNE
Citat: [RCRP]elDar. poslato Februar 13, 2011, 18:29:13 POSLE PODNE
Znaci mod, kurcu nevalja nebi ga ni u grah narezo.


ahahahhahahahhahahahhahahhahahahhahahahhaha

Ja ga nebi ni stapom diro
Opomena za vas dvoje

Izvinite za spam.

gonss.pwn <3 :P

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




poznaticovik

Svaka čast na trudu , neda mi se skidat i prelistavat jer radim Stunt od 0 [veliki jako xD] pa nemam vremena

CitatD:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\pawno\include\streamer.inc(151) : error 001: expected token: ")", but found "&"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\pawno\include\streamer.inc(151) : error 001: expected token: ";", but found "&"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\pawno\include\streamer.inc(154) : error 001: expected token: ")", but found "&"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\pawno\include\streamer.inc(154) : error 001: expected token: ";", but found "&"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(41924) : error 004: function "NameTimer" is not implemented
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(44982) : error 055: start of function body without function header
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(44983) : error 010: invalid function or declaration
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(44985) : error 010: invalid function or declaration
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(44993) : error 010: invalid function or declaration
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(44998) : error 010: invalid function or declaration
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(45003) : error 010: invalid function or declaration
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(46442) : warning 203: symbol is never used: "p1x"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(46442) : warning 203: symbol is never used: "p1y"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(46442) : warning 203: symbol is never used: "p1z"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(46442) : warning 203: symbol is never used: "p2x"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(46442) : warning 203: symbol is never used: "p2y"
D:\Documents and Settings\Toni\My Documents\Preuzimanja\Toshiba Roleplay\Toshiba Roleplay\gamemodes\T-RP.pwn(46442) : warning 203: symbol is never used: "p2z"
Uff...
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D


Svaka cast za trud :)

EDIT:Niksa jel znas ti nesto uraditi posto pljujes po drugima vjerujem da neznas a pravis se pametan -.-
Poslednja Izmena: Februar 13, 2011, 22:12:24 POSLE PODNE od Kalu_Corleone

Omg jeste vi provalili ovo  ???



Malo se sjebo lik.Uzeo je skriptu Balkan Excova i samo renameovao... pff bedak  :-X

EDIT: Evo jos dokaza

Pocetak ExCove skripte



Pocetak Toshiba(-.-)


Poslednja Izmena: Februar 13, 2011, 22:34:14 POSLE PODNE od [RC] Silvio

GARETH GARNER | WEB DESIGNER | PAWNO SCRIPTER | UU OWNER


cristiane

Citat: [RC] Silvio poslato Februar 13, 2011, 22:26:51 POSLE PODNE
Omg jeste vi provalili ovo  ???
Neznam sta je tu potrebno provaljivati.
Citat: [RC] Silvio poslato Februar 13, 2011, 22:26:51 POSLE PODNE
Malo se sjebo lik.Uzeo je skriptu Balkan Excova i samo renameovao... pff bedak  :-X

EDIT: Evo jos dokaza

Pocetak ExCove skripte
Jeli mozda ta Excova skripta orginalna? Vjerujem da nije,decko nije rekao da je njegova skripta.To sto je ostavio naziv lijepo od njega jer nije makeo ime skripte koju je edit.




Citat: cristiane poslato Februar 13, 2011, 22:40:07 POSLE PODNE
Citat: [RC] Silvio poslato Februar 13, 2011, 22:26:51 POSLE PODNE
Omg jeste vi provalili ovo  ???
Neznam sta je tu potrebno provaljivati.
Citat: [RC] Silvio poslato Februar 13, 2011, 22:26:51 POSLE PODNE
Malo se sjebo lik.Uzeo je skriptu Balkan Excova i samo renameovao... pff bedak  :-X

EDIT: Evo jos dokaza

Pocetak ExCove skripte
Jeli mozda ta Excova skripta orginalna? Vjerujem da nije,decko nije rekao da je njegova skripta.To sto je ostavio naziv lijepo od njega jer nije makeo ime skripte koju je edit.




Eo kad ga vec branis ja ne vidim da je ista editao a kaze:
Citat: NekiLjevi poslato Februar 13, 2011, 18:18:53 POSLE PODNE
Eo poceo sam da skriptam malo pa sam ljepo sve iskripto na ovom serveru nadam se da cete uzivati

GARETH GARNER | WEB DESIGNER | PAWNO SCRIPTER | UU OWNER