Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 21:04:38 POSLE PODNE
Imam osjecaj da je Soprano nekako tu najrealniji

To što ćeš ti proživjeti 15 sati na dan za kompjuterom izbjegavajući stvarni život i njegove probleme nije baš realno. Ali tvoja odluka, ionako nitko na ovom forumu neće biti na gubitku zbog toga što ćeš ti visiti 15 sati na dan za kompjuterom, samo ti.

poznaticovik

Citat: Soprano poslato Februar 12, 2011, 20:55:23 POSLE PODNE
Nema tu nikakvog pravila sto se tice sporta, brkate profesionalno bavljenje sportom i rekreativno. Osobno nisam lud za sportom toliko da bih se profesionalno bavio njime, igrao sam rukomet 8 godina i dosta mi je, ali recimo za svoju dusu idem u teretanu 2-3 puta tjedno cisto rekreacijski dakle da se bolje osjecam. E sad, rekreacija je i trcanje i setanje i sve fizicke aktivnosti.  Takoder nema pravila ni u vezi zena, jbg koliko puta se dogodi da se neka dobra picka zaljubi u nekog debljeg frajera i obrnuto. Nema tu pravila dakle. E sad, krmak od 200kg to su vec ekstremni slucajevi i to je previse. Svatko ima neke svoje prioritete u zivotu i nije nuzno da ces ti koji se bavis sportom duze zivjeti od nekoga tko se uopce ne bavi sportom, svijet je cudan i nemamo mi tu bas puno utjecaja, kako Bog odluci tako je. Imao sam poznanika koji se citav zivot bavio sportom, igrao je tenis, i sta sad, u 24. godini ga prekine srce bez ikakvog razloga, dakle nikakvu bol niti ista nije osjecao i mos ga jebat.

Dakle da razjasnimo, npr natjecati se u plivanju za nagradu vec ulazi u profesionalni sport i tu treba dosta treninga i svega, dok recimo ovo sto ja idem u teretanu je cisto rekreacijski i ne natjecem se za novce nigdje jer mi to recimo nije prioritet, smatram da cu zaraditi novce na drugi nacin a ne na taj ili smatram jednostavno da nisam dovoljno dobar da bi se profesionalno bavio odredenim sportom.


Vise od pola dana provedem za laptopom sjedeci, dio na faksu, a dio na poslu, poslije toga odem u teretanu i to je to. I tko moze garantirati da ce neki profesionalni sportas zivjeti duze nego ja samo zato sto on npr trenira svaki dan i trenira mozda 3 sata a ja mozda 1 sat. Nema pravila.

I sad dolazimo do zakljucka da ne znaci da je bolje plivati za 1200km nego sjediti za kompjuterom i raditi nesto na kompjuteru jer i na kompjuteru se moze zaraditi (nekome bolje ide sport a nekome tehnologije jbg), ali u svakom slucaju potrebna je neka fizicka aktivnost radi zdravijeg zivota, a to dakle moze biti i obicna setnja 2 puta tjedno, ili rolanje, vozenje bicikla i sl. Jer da ima neko pravilo duzeg zivota pa valjda bi ovi doktori zivjeli po 150 godina jer znaju sve o tome, ali jbg opet ne zive.  

Totalno si u pravu , nego skrenimo temu.

Našao sam par starih pjesama koristio sam ih uglavnom za cod2 fm-ove i odlične su :D

http://www.youtube.com/watch?v=lL2ZwXj1tXM
http://www.youtube.com/watch?v=jOIGO-bo0FI
http://www.youtube.com/watch?v=1TBGZ_bHibI&feature=related
http://www.dailymotion.com/video/x16tad_mudvayne-happy_music

Molim vas kad vas molim NO SPAM! Covece bio sam na rodjendanu,a sad vec 5 strana ispamano!

@Dercek vidi datum moje registracije 8)
Poslednja Izmena: Februar 12, 2011, 21:17:23 POSLE PODNE od eXtreme

Citat: eXtreme poslato Februar 12, 2011, 21:14:50 POSLE PODNE
Molim vas kad vas molim NO SPAM! Covece bio sam na rodjendanu,a sad vec 5 strana ispamano!

Vidi broj svojih postova



Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:15:31 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 12, 2011, 21:14:50 POSLE PODNE
Molim vas kad vas molim NO SPAM! Covece bio sam na rodjendanu,a sad vec 5 strana ispamano!

Vidi broj svojih postova
Kralju vidi ti njegovu statistiku !

Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:16:57 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:15:31 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 12, 2011, 21:14:50 POSLE PODNE
Molim vas kad vas molim NO SPAM! Covece bio sam na rodjendanu,a sad vec 5 strana ispamano!

Vidi broj svojih postova
Kralju vidi ti njegovu statistiku !

Pogledao sam prije nego sam to postao..



Opet pitam ima li još ko iz Crne Gore osim mene? xD

Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:19:51 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:16:57 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:15:31 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 12, 2011, 21:14:50 POSLE PODNE
Molim vas kad vas molim NO SPAM! Covece bio sam na rodjendanu,a sad vec 5 strana ispamano!

Vidi broj svojih postova
Kralju vidi ti njegovu statistiku !

Pogledao sam prije nego sam to postao..
Pa gledajuci tvoju i njegovu ti si spamer i po.Znaci ti bi po tvome s 16 dana imao postova koliko i on a on ima 28 dana i ima onolisno postova :D

Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:47:13 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:19:51 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:16:57 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:15:31 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 12, 2011, 21:14:50 POSLE PODNE
Molim vas kad vas molim NO SPAM! Covece bio sam na rodjendanu,a sad vec 5 strana ispamano!

Vidi broj svojih postova
Kralju vidi ti njegovu statistiku !

Pogledao sam prije nego sam to postao..
Pa gledajuci tvoju i njegovu ti si spamer i po.Znaci ti bi po tvome s 16 dana imao postova koliko i on a on ima 28 dana i ima onolisno postova :D

Ja nisam nigdje naveo da nisam spamer



Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:47:44 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:47:13 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:19:51 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:16:57 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:15:31 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 12, 2011, 21:14:50 POSLE PODNE
Molim vas kad vas molim NO SPAM! Covece bio sam na rodjendanu,a sad vec 5 strana ispamano!

Vidi broj svojih postova
Kralju vidi ti njegovu statistiku !

Pogledao sam prije nego sam to postao..
Pa gledajuci tvoju i njegovu ti si spamer i po.Znaci ti bi po tvome s 16 dana imao postova koliko i on a on ima 28 dana i ima onolisno postova :D

Ja nisam nigdje naveo da nisam spamer
AHAHHAHA Car si.Pa samo kazem :P nemas njem usta spominat,kao ja drugima.

Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:49:07 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:47:44 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:47:13 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:19:51 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 12, 2011, 21:16:57 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 21:15:31 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 12, 2011, 21:14:50 POSLE PODNE
Molim vas kad vas molim NO SPAM! Covece bio sam na rodjendanu,a sad vec 5 strana ispamano!

Vidi broj svojih postova
Kralju vidi ti njegovu statistiku !

Pogledao sam prije nego sam to postao..
Pa gledajuci tvoju i njegovu ti si spamer i po.Znaci ti bi po tvome s 16 dana imao postova koliko i on a on ima 28 dana i ima onolisno postova :D

Ja nisam nigdje naveo da nisam spamer
AHAHHAHA Car si.Pa samo kazem :P nemas njem usta spominat,kao ja drugima.

Ja sam to reko jedino jer tu ima ljudi koji su zaduzeni da moderiraju ovaj podforum i da nemoze svaka treca osoba doci i reci " NE SPAMAJTE !!! "



poznaticovik

Daj nemojte praviti 'Quote Piramide' -.-

http://roccat-samp-server.tk/

Pomoć xD

Klik i regajte se novi forum smo napravili

poznaticovik

Hahahaha čuj Pitta u Oceanovih 11.

Konobar - Kaka je bila igra.

Pitt - Nadulji sat u mom životu.

Konobar - Ha?

Pitt - Bježim sa tvojom ženom.

I konobar onak kimne glavom HAAHA

jel vam se sviÄ'a moj avatar i potpis? :D :D
skype: marko.pintaric1 :)