Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: cristiane poslato Februar 12, 2011, 20:12:09 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 19:50:25 POSLE PODNE
Ti lupas po svom stalno? Mrs...
Pazi sta pises da nebi ponovo na hladjenje.

Nemoj da ga radi mene ništa ... Samo neka mi tako ne odgovara kad ga nisam napadao :S

A vidim gdje ovo ide... OPET.

Dosta o ovome !
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Pa gle, ako oćeÅ¡ da raspravljamo o nečemu neka to bude ono na miru i sl. a ne da se svaÄ'amo. Nego neću viÅ¡e o tome da ne popijem neÅ¡to

poznaticovik

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 12, 2011, 20:15:00 POSLE PODNE
A vidim gdje ovo ide... OPET.

Dosta o ovome !


Word

Gleda tko Iks mena? i poslije ću gledati Oceanovih 11 najjači su :D

Gleda se X-Man...
U ponedjeljak cujemo rezultate natjecanja iz QBASICA, jedva cekam!
Pozelite mi srecu :)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 20:23:20 POSLE PODNE
Gleda se X-Man...
U ponedjeljak cujemo rezultate natjecanja iz QBASICA, jedva cekam!
Pozelite mi srecu :)

Ae sretno, jesi cito taj tutorial ??



Koji tutorial?
Procitao sam onaj link sve, i nasao sam jos 3 ebooka koja sam procitao isto... (o basic)
Doslovno mi otpale oci nakon 4h citanja xD
Poslednja Izmena: Februar 12, 2011, 20:27:34 POSLE PODNE od BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 20:25:40 POSLE PODNE
Koji tutorial?
Procitao sam onaj link sve, i nasao sam jos 3 ebooka koja sam procitao isto... (o basic)
Doslovno mi otpale oci nakon 4h citanja xD

Pa da taj link..
Ajde dabog osvojio 1 mjesta :P



poznaticovik

Meni je informatika oduvijek išla najbolje u razredu išao sam na natjecanja , stalno me zova nastavnica ali mi se neda

Correlli

Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 20:05:59 POSLE PODNE
Bill Gates je napravio windows pa nije krmak od 200 kila..
Takvi ljudi kao on mrdaju prstima samo kad doÄ'e vrijeme da se pare poberu, sve ostalo rade programeri zaposleni u Microsoftu.

Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 20:05:59 POSLE PODNE
Ne mora da znaci da ako zaradujes od kompjutera da ces biti gorila
Govorimo o osobama koji vide svoju budućnost 24/7 na kompjuteru i smatraju osobe koje se žele baviti aktivnim sportom naivnima, a ne o ljudima koji zaraÄ'uju na normalan način preko kompjutera.

Nema tu nikakvog pravila sto se tice sporta, brkate profesionalno bavljenje sportom i rekreativno. Osobno nisam lud za sportom toliko da bih se profesionalno bavio njime, igrao sam rukomet 8 godina i dosta mi je, ali recimo za svoju dusu idem u teretanu 2-3 puta tjedno cisto rekreacijski dakle da se bolje osjecam. E sad, rekreacija je i trcanje i setanje i sve fizicke aktivnosti.  Takoder nema pravila ni u vezi zena, jbg koliko puta se dogodi da se neka dobra picka zaljubi u nekog debljeg frajera i obrnuto. Nema tu pravila dakle. E sad, krmak od 200kg to su vec ekstremni slucajevi i to je previse. Svatko ima neke svoje prioritete u zivotu i nije nuzno da ces ti koji se bavis sportom duze zivjeti od nekoga tko se uopce ne bavi sportom, svijet je cudan i nemamo mi tu bas puno utjecaja, kako Bog odluci tako je. Imao sam poznanika koji se citav zivot bavio sportom, igrao je tenis, i sta sad, u 24. godini ga prekine srce bez ikakvog razloga, dakle nikakvu bol niti ista nije osjecao i mos ga jebat.

Dakle da razjasnimo, npr natjecati se u plivanju za nagradu vec ulazi u profesionalni sport i tu treba dosta treninga i svega, dok recimo ovo sto ja idem u teretanu je cisto rekreacijski i ne natjecem se za novce nigdje jer mi to recimo nije prioritet, smatram da cu zaraditi novce na drugi nacin a ne na taj ili smatram jednostavno da nisam dovoljno dobar da bi se profesionalno bavio odredenim sportom.


Vise od pola dana provedem za laptopom sjedeci, dio na faksu, a dio na poslu, poslije toga odem u teretanu i to je to. I tko moze garantirati da ce neki profesionalni sportas zivjeti duze nego ja samo zato sto on npr trenira svaki dan i trenira mozda 3 sata a ja mozda 1 sat. Nema pravila.

I sad dolazimo do zakljucka da ne znaci da je bolje plivati za 1200km nego sjediti za kompjuterom i raditi nesto na kompjuteru jer i na kompjuteru se moze zaraditi (nekome bolje ide sport a nekome tehnologije jbg), ali u svakom slucaju potrebna je neka fizicka aktivnost radi zdravijeg zivota, a to dakle moze biti i obicna setnja 2 puta tjedno, ili rolanje, vozenje bicikla i sl. Jer da ima neko pravilo duzeg zivota pa valjda bi ovi doktori zivjeli po 150 godina jer znaju sve o tome, ali jbg opet ne zive.  

Imam osjecaj da je Soprano nekako tu najrealniji
Respect :)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 12, 2011, 20:51:14 POSLE PODNE
Takvi ljudi kao on mrdaju prstima samo kad doÄ'e vrijeme da se pare poberu, sve ostalo rade programeri zaposleni u Microsoftu.

Hm da mozda al da nije bio on Windows ne bi postojao..
Covjek se potrudio i sad ima para i programera koji rade za Microsoft..
Ko se trudi taj ima




Dereck - On se trudio samo za Win 95, tad je pokupio pare i sad nista ne radi
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 21:06:17 POSLE PODNE
Dereck - On se trudio samo za Win 95, tad je pokupio pare i sad nista ne radi

Da trudio se i zaradio je pare i naravno da sad nece nista raditi, isto sto i ti bih uradio da si ti on..
Poslednja Izmena: Februar 12, 2011, 21:08:02 POSLE PODNE od Dereck