Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Aleksandar poslato Februar 12, 2011, 19:57:27 POSLE PODNE
Jel se to opet pocinje raspravljat o BestOnu i njegovom zivotu??
O cemu ti ?  ???

Citat: Aleksandar poslato Februar 12, 2011, 19:57:27 POSLE PODNE
Jel se to opet pocinje raspravljat o BestOnu i njegovom zivotu??
Ne, nego o sportu...
Kad su ljudi naivni, zalijepe se za sport i onda kad se potrgaju - placu...
Ja se bar ne izlazem opasnosti, nego sjedim
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: Soprano poslato Februar 12, 2011, 19:46:03 POSLE PODNE
I ne lupetajte [cenzura]osti da se plivanjem moze zaraditi 1000 ili 1200KM a da se za kompjuterom ne moze?

Može, druga je stvar da li ti meni vjeruješ.

I naÄ'i molim te gdje sam ja rekao da se ne može zaraditi za kompjuterom ?  MožeÅ¡ itekako zaraditi, a i mnogo viÅ¡e, ja usporeÄ'ujem njihovo sjedenje za kompjuterom 12h i igranja igrica, spammanja, sa sportom.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 12, 2011, 19:50:02 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 19:33:42 POSLE PODNE
Citat: joXy poslato Februar 12, 2011, 19:31:07 POSLE PODNE
@BestOne , da li je to zdravo za razliku od sporta i sportskih aktivnosti ?
Nije, ali je isplativije

Isplativije je biti krmak od 200 kila za kompjuterom nego zdrava osoba?
Da sportska aktivnost je najbolja.
@BestOne - uvijek si bio poseban i o cem god mi pricam oti vezes komp.Taman ces ti nekom cijeli zviot pravit sliek na PS.u ?

A gle, ako se izdrakavaÅ¡ po kompu po 15h na dan i ako postaneÅ¡ ljigavac debeli koja Ä'evojka će se zaljepit za vas ae recite mi samo to eto ?

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 12, 2011, 19:50:02 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 19:33:42 POSLE PODNE
Citat: joXy poslato Februar 12, 2011, 19:31:07 POSLE PODNE
@BestOne , da li je to zdravo za razliku od sporta i sportskih aktivnosti ?
Nije, ali je isplativije

Isplativije je biti krmak od 200 kila za kompjuterom nego zdrava osoba?

Bill Gates je napravio windows pa nije krmak od 200 kila..
Ne mora da znaci da ako zaradujes od kompjutera da ces biti gorila



Citat: [RC] Fabrizio poslato Februar 12, 2011, 20:04:25 POSLE PODNE
A gle, ako se izdrakavaÅ¡ po kompu po 15h na dan i ako postaneÅ¡ ljigavac debeli koja Ä'evojka će se zaljepit za vas ae recite mi samo to eto ?
Ako bude tako, nac cu si covjeka, makar ce to bit i debeli gay ;)
@Mafice - Trenirao bih ja, ali to me ne privlaci oupce, bljak
@Dereck - Bravo care ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Nije sve u parama.

Na kompjuteru možeš itekako zaraditi, ali ako je to jedino što radiš, a ne vodiš brigu o svom zdravlju, izgledu... Onda postaneš kao što je Emilijo rekao 'krmak od 200 kila', pa ti se sjebe 'ljubavni' život, zdravlje... Poprilično sve.

npr. Moja stara već 20 godina radi u kancelariji za kompjuterom, i nema dana kada nije doÅ¡la kući kukajući kako je bole leÄ'a i kako bi sve učinila da je izabrala drugo zanimanje, neko koje ne zahtjeva rad za kompjuterom.

Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 20:05:59 POSLE PODNE
Bill Gates je napravio windows pa nije krmak od 200 kila..

Sve to stoji, ali reci mi realno šanse da ćeš napraviti takvo nešto i onda uživati, a ne ostatak života provesti za kompjuterom ?
Poslednja Izmena: Februar 12, 2011, 20:09:05 POSLE PODNE od мσмαк. ^ [5]
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: [RC] Fabrizio poslato Februar 12, 2011, 20:04:25 POSLE PODNE
A gle, ako se izdrakavaÅ¡ po kompu po 15h na dan i ako postaneÅ¡ ljigavac debeli koja Ä'evojka će se zaljepit za vas ae recite mi samo to eto ?
Nemora da znachi,koji ljudi ne treniraju da su debeli......
;) ;)
EDIT: Gorila,hahahaha
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 12, 2011, 20:08:04 POSLE PODNE
Nije sve u parama.

Na kompjuteru možeš itekako zaraditi, ali ako je to jedino što radiš, a ne vodiš brigu o svom zdravlju, izgledu... Onda postaneš kao što je Emilijo rekao 'krmak od 200 kila', pa ti se sjebe 'ljubavni' život, zdravlje... Poprilično sve.

npr. Moja stara već 20 godina radi u kancelariji za kompjuterom, i nema dana kada nije doÅ¡la kući kukajući kako je bole leÄ'a i kako bi sve učinila da je izabrala drugo zanimanje, neko koje ne zahtjeva rad za kompjuterom.


Eh...
Da ti pravo kazem, nisam razmisljao niti cu razmisljati sto ce biti za 20+ godina, za sad me zanima da i dalje budem na natjecanjima i to...
Msm, mora se i uzivat u zivotu a ne samo brinut se u njemu, a ja uzivam u ps-u, informatici i programiranju
P.S. Ja treniram mozak, a vi tjelo
Poslednja Izmena: Februar 12, 2011, 20:10:32 POSLE PODNE od BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 20:06:32 POSLE PODNE
Citat: [RC] Fabrizio poslato Februar 12, 2011, 20:04:25 POSLE PODNE
A gle, ako se izdrakavaÅ¡ po kompu po 15h na dan i ako postaneÅ¡ ljigavac debeli koja Ä'evojka će se zaljepit za vas ae recite mi samo to eto ?
Ako bude tako, nac cu si covjeka, makar ce to bit i debeli gay ;)
@Mafice - Trenirao bih ja, ali to me ne privlaci oupce, bljak
@Dereck - Bravo care ;)

I vaše potomstvo će da bude govno a ?

poznaticovik

Nema me 2 sata čitam i valjam se jednostavno. BestOne ti si još dijete i moraš puno toga naučiti , jednom ćeš shvatiti kako si glup bio i što si ostajao cijeli dan za kompom i potrošio sve te silne sate i svinjio se i gnojio i što već. Ja npr. na ljeto ne mogu biti za kompjuterom , od 9,10h budem s društvom sve do 11,12 navečer nekada i dulje. Možeš ti igrati kompjuter, ali u isto vrijeme baviti se nekim fizičkim radnjama da bi imao zdravo tijelo

cristiane

Citat: BestOne.exe poslato Februar 12, 2011, 19:50:25 POSLE PODNE
Ti lupas po svom stalno? Mrs...
Pazi sta pises da nebi ponovo na hladjenje.

Citat: The Matt poslato Februar 12, 2011, 20:11:01 POSLE PODNE
Nema me 2 sata čitam i valjam se jednostavno. BestOne ti si još dijete i moraš puno toga naučiti , jednom ćeš shvatiti kako si glup bio i što si ostajao cijeli dan za kompom i potrošio sve te silne sate i svinjio se i gnojio i što već. Ja npr. na ljeto ne mogu biti za kompjuterom , od 9,10h budem s društvom sve do 11,12 navečer nekada i dulje. Možeš ti igrati kompjuter, ali u isto vrijeme baviti se nekim fizičkim radnjama da bi imao zdravo tijelo

To je tvoji zivot, mozda njega privuce komp i on je sretan s tim..
Ako je tebi fora da budes imao zdravo tijelo njemu je fora da bude osvojio 1 mjesta na nekog natjecanja iz QBasica



poznaticovik

Citat: Dereck poslato Februar 12, 2011, 20:13:15 POSLE PODNE
Citat: The Matt poslato Februar 12, 2011, 20:11:01 POSLE PODNE
Nema me 2 sata čitam i valjam se jednostavno. BestOne ti si još dijete i moraš puno toga naučiti , jednom ćeš shvatiti kako si [cenzura] bio i što si ostajao cijeli dan za kompom i potrošio sve te silne sate i svinjio se i gnojio i što već. Ja npr. na ljeto ne mogu biti za kompjuterom , od 9,10h budem s društvom sve do 11,12 navečer nekada i dulje. Možeš ti igrati kompjuter, ali u isto vrijeme baviti se nekim fizičkim radnjama da bi imao zdravo tijelo

To je tvoji zivot, mozda njega privuce komp i on je sretan s tim..
Ako je tebi fora da budes imao zdravo tijelo njemu je fora da bude osvojio 1 mjesta na nekog natjecanja iz QBasica

Dereck ali pogledaj on ima 11g što je on još naučio o životu? Odgovor je čista nula.