Mini DeathMatch | Subota 18 sati

Započeo Vilko, Januar 28, 2011, 21:56:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 29, 2011, 15:49:15 POSLE PODNE
Matt, pogrijesio si.. Ovo nije OneDay server ;) Ja imam hosting do 2012 godine i nezelim da bezveze bleji prazan ;) Ipak nekima treba hosting a ja imam visak

Oce ko admina? RCON admin :D Samo oni iskusni
Nadam se da sam ja iskusan, ovo mi je drugi acc, ofc imao sam i server vec. (al je propao prije nego li se opce otvorio)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




Bojim se da nes imat dosta slotova :( sad idem sve programe pogasit i sveee da mi sto prije ucita da uspijem uci ^^

poznaticovik

Da 25 slotova jako malo. Nas će ući barem 30 XD

Uci ce nas 10, garantiram vam ;) Al ako ste vi zvali ja lako stavim 50 :D Dobar sam s hosterom

poznaticovik

Eto ja napravio stunt mapu na SF aeru , radio sam je 25min pa nisam nes posebno :D



poznaticovik

Da , dodat ćemo nove mape stuntove , dm zone i sl. :D

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 29, 2011, 19:11:22 POSLE PODNE
Cemu to "bilo", bit ce i sutra! :D

BILO je super ;-) I vise nece  :D

Ma salim se zakon je BILO i nadam se da ce BITI

Bilo extra, nego ja nisam mogao da igram, samo me čekali sa minigunovima i ubijali ;D

poznaticovik

Ma rekao sam Vilki da izbaci da odma imaš gun bolje napraviti DM zone i Stunt zone. Znači da igrač nema gun dok ne ode u neku DM zonu pomoću komande, zato što neki vole Stunt neki više vole DM tak da DMeri nesmetaju Stunterima xD Samo treba izmappat još dosta stvari :D