Mini DeathMatch | Subota 18 sati

Započeo Vilko, Januar 28, 2011, 21:56:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dolazim 100% :)
Ali ne točno na otvaranje.. :P

Update:

Ubaceni portovi: /drift /stunt - Imamo drift i stunt stazu, drift je na aeru u LV, a stunt je na aeru u LS
/burger - Porta do LS burgera koji je najbolje uredjen

Novosti: KillingSpree ubacen, pamti svaki kill u tom mjesecu. Komanda: /topspree
Pojasnjenje: Minimalno 10 puta morate nekoga ubiti da mozete doci na listu najboljih hladnokrvnih ubojica. Imate i godisnju i mjesecnu seriju ubojica ;)

Uskoro:
Brodska baza, DM na brodovima



Doci cu, ispucat cu se i otici cu. :P


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Yes!!!
Popravio sam SAMP na vrijeme i sad je sigurno da cu ubit gonssa na otvaranju :P
Inace, na serveru me ocekujte pod nickom BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



poznaticovik

Ipak necu se zvat hEFEST vracam se starom nicku Matt pa mene ocekujte pod tim nickom  :D cuthere

Ajmo svi Nickove da stavimo kao na BS :D Da znam koga da ubijam ahahha

De pomeri to otvrenje malo ranije..Smorio sam se :/

Nemogu.. Moram jos puno stvari dodat ;) Sad trenutno verglam kako napraviti race od nule :D

poznaticovik

Aj aj uskoro ću i ja otvorit Stunt/DM pa ćemo se i tamo pucat  :D Svaki dan svako otvori neki novi OneDay server  :D

Ja idem klasikom Bruno_Sopranos


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Matt, pogrijesio si.. Ovo nije OneDay server ;) Ja imam hosting do 2012 godine i nezelim da bezveze bleji prazan ;) Ipak nekima treba hosting a ja imam visak

Oce ko admina? RCON admin :D Samo oni iskusni
Poslednja Izmena: Januar 29, 2011, 15:51:57 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »


Ja cu doci pod skrivenim nickom i niko me nece prepoznat :* <Å¡aptaj>BloodMaster</Å¡aptaj>

I mene smorilo cekanje, jel znate kako je vrjeme sporo -.-' (kako sere onaj ajnštajn da je relativno xD)

poznaticovik