[GM] United v1 0.3c LARP edit

Započeo cristiane, Januar 26, 2011, 21:11:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

hvala Irnes pohvale za mod najjaci je !  :D

Kada se ide na /gps i trazi truck dealership, kad se dodje do tamo zalagga. Jer spawna kamaru vozila i tako nemozes se pomaket od lagga :/

Nadji u OnGameModeInt(); SALES VEHICLE  i imas vozila za kordinate poput ovog (AddStaticVehicleEx(541,0,0,0,0,0,0,30000); i makni ih sve il dodaj kordinatu vozila nekog sto zelis da ti bude na prodaji.. Nismo zavrsili taj zapoceti dio

Imam pitanje...
Ako sad recimo hocu uzeti taj owner ship i ubaciti ga u drugi mod jel trebam samo prebaciti cars.cfg iz scriptfiles ili moram i to i nesto jos u pawnu ?

meni treba kako da dodam da mafije imaju za gun da se uzimaju

Citat: [BE].ıllı.SteXi.ıllı. poslato Februar 20, 2011, 17:11:20 POSLE PODNE
Imam pitanje...
Ako sad recimo hocu uzeti taj owner ship i ubaciti ga u drugi mod jel trebam samo prebaciti cars.cfg iz scriptfiles ili moram i to i nesto jos u pawnu ?


E da je tako jednostvno prebacivat, imas puno toga da prebacis iz pawn.

Citat: [UNT] Don Irnes poslato Februar 20, 2011, 19:56:39 POSLE PODNE
Citat: [BE].ıllı.SteXi.ıllı. poslato Februar 20, 2011, 17:11:20 POSLE PODNE
Imam pitanje...
Ako sad recimo hocu uzeti taj owner ship i ubaciti ga u drugi mod jel trebam samo prebaciti cars.cfg iz scriptfiles ili moram i to i nesto jos u pawnu ?


E da je tako jednostvno prebacivat, imas puno toga da prebacis iz pawn.

Jel mi mozes nabrojati ako ti nije tesko nasao sam samo nesto malo..

Evo sa ovom modom cu otvorit server samo sam par stvari dodo izmapo i sve otvaramo u petak ali me zanima koji su eventi to jos nisam naso mos mi reci i kad se bude otvaro Ines bila bi mi velika cast kad bi doso na server

Stavi lol ali ces morati ime promjenit  8)

pa jesam vec promjenio lol nisam lopov da uzmem i ime im jos

Mirnas_Tajic

Citat: [UNT] Don Irnes poslato Februar 20, 2011, 16:29:39 POSLE PODNE
Nadji u OnGameModeInt(); SALES VEHICLE  i imas vozila za kordinate poput ovog (AddStaticVehicleEx(541,0,0,0,0,0,0,30000); i makni ih sve il dodaj kordinatu vozila nekog sto zelis da ti bude na prodaji.. Nismo zavrsili taj zapoceti dio
A nekontam bgm dje se tro treb naci jer sam ja budala oko toga a zelim da naucim i svi mi govre i daju mi neke kodove al ih neznam, ubacit i neznam dje se ubacuju

o njofra krstit cu se ljevom rukom,but cool pa malo potrazi kod ostalih nije valjda da neznas da CTRL+F ,ugl...snaÄ'i se nekako njofra!Stavili su gm i ti oces jos da ti rade lol

Zna li tko gdje je na GM-u da sadi droga

DoN

*

A daj uzmi te malo pregledaj te GameMod prije nego sto pocnete ga editovat...lol ljudi su vam dali mod jos hocete da vam sve i nacrtaju...Potrudite se malo...
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Citat: [EG]Don_CorLeon poslato Februar 25, 2011, 17:38:03 POSLE PODNE
A daj uzmi te malo pregledaj te GameMod prije nego sto pocnete ga editovat...lol ljudi su vam dali mod jos hocete da vam sve i nacrtaju...Potrudite se malo...
Ti molim te ucuti ...

P.S- Lep Gamemod ;)