FactionGame RP/DM

Započeo Snich, Januar 26, 2011, 17:09:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Aaa nemoj da zatvoris jbt zbog nekih botova taman lepo dolaze igraci extra je srv ja poceo da dovodim ovo mi je jedan od najboljih servera  :'(

black_dota

Citat: [FactionGame] Snich_Wolf poslato Februar 20, 2011, 21:14:34 POSLE PODNE
Nazalost ...

Neko se gadno zamjerio na mene i doveo do ruba ..
Sama slika dokazuje cinjenicu da se radi o "bog mu dao sve najbolje" insanu ili hajvanu .. neznam vise stvarno
Sta sam kome ja kriv, sta sam kome uradio ..
Nije mi do skripte, odavde sam skinuo  mod Balkan Underground a vracam FactionGame ..
Ovo je vec "ko zna koji put" da se desava, ali sam bio strpljiv i smiren, nadajuci se da se nece ponavljat ..

SLIKA:


DOWNLOAD FactionGame:



UZIVAJTE LEGENDE, KAD NEMOGU JA ..

pozz

http://www.2shared.com/file/9gQ6R9SA/FactionGame_v105.html
Zasto si ti stavio LINK za Download koji k?

Pa mogu i ja staviti ime moda kao sto je ime moda i na tvom serveru omfg i staviti neki prazan mod

Ma...
Tako nitko nebi otvorio server, jer uvjek postoji stranka botova koja prosvjeduje protiv svakog servera...
Ali, nisi trebao staviti mod, to se da fino rjesiti, zatrazis od hostera IP koji ie trazio ovaj server, saznas mu adresu, nazoves ga jednom pa da vidimo tko je tu jak... Dobit ces free host na godinu dana, 100% (od tog lika)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ne treba zbog ovakvih botova odustajati
Jos je ovo extra srv glupo je sto si stavio mod za koji si se toliko trudio  :'(

Snich

Pa mogu i ja staviti ime moda kao sto je ime moda i na tvom serveru omfg i staviti neki prazan mod
[/quote]

Ne pricaj gluuposti,  ako nemas nista pametnije prekomentarisati "ODJEBI SE"

Dovoljno sam nanerviran i nemoj da mi i ti pristajes na muku!!!!!!


Opomena za rijecnik,pazi sta pises,
by yamaha
Poslednja Izmena: Februar 20, 2011, 21:40:31 POSLE PODNE od yamaha

cristiane

@ BestOneâ,,¢ zabrana postanja 24 sata cijeli dan spamas!!!
I vi ostali smanjite spam ovdje

@ Snich ja da sam na tvojim mjestu ne bih odustao...


Ni ja jbt dokazi da nemogu tamo neki botovi da sjebu ovako dobar srv meni je stvarno extra srv aaaa ja sad hteo da igram i kad sam video zatvoren iznervirao sam se..

Poslednja Izmena: Februar 21, 2011, 17:26:34 POSLE PODNE od [FG][BM]TurismoDrifter

dragan12

Momci bravo za mod. Mod je super jedan od najboljih sto se mene tice. Ja cu ga koristiti samo cu da ubacim par poslova i jos po nesto.

Snitch bit ce nesto od ovoga jos. Pogledaj ponudu u pm... :)

Snich

Pogledao sam ponudu, nisam zainteresovan jer vec radim s kolegom, on je zaduzen za Forum a ja za skriptanje i server ..

U svakom slucaju hvala  ;)

Gle ljudino ti si onaj sto je neko vrijeme bio na BC,ako se ne varam  ;)....Sigurno si nekome od korisnika dao pristup panelu ili ftp podatcima,zato ti je i server hackovan....Sto meni ne hackuju serv. a toliko su prijetili  :)...Ne mogu jer nikom nisam dao pristup panelu...

Johnny

Citat: Classico poslato Februar 22, 2011, 09:35:37 PRE PODNE
Gle ljudino ti si onaj sto je neko vrijeme bio na BC,ako se ne varam  ;)....Sigurno si nekome od korisnika dao pristup panelu ili ftp podatcima,zato ti je i server hackovan....Sto meni ne hackuju serv. a toliko su prijetili  :)...Ne mogu jer nikom nisam dao pristup panelu...
Ma ili je dao pass od panela ili je da nekom pass od E-mail ili su mu hack E-mail i usli u panel  :-\


Snich

Citat: Classico poslato Februar 22, 2011, 09:35:37 PRE PODNE
Gle ljudino ti si onaj sto je neko vrijeme bio na BC,ako se ne varam  ;)....Sigurno si nekome od korisnika dao pristup panelu ili ftp podatcima,zato ti je i server hackovan....Sto meni ne hackuju serv. a toliko su prijetili  :)...Ne mogu jer nikom nisam dao pristup panelu...

Nikad nisam bio na BC, nikome nisam dao pristup panelu



...Neno...

Citat: [FactionGame] Snich_Wolf poslato Februar 22, 2011, 01:41:37 PRE PODNE
Pogledao sam ponudu, nisam zainteresovan jer vec radim s kolegom, on je zaduzen za Forum a ja za skriptanje i server ..

U svakom slucaju hvala  ;)
Oces to opet otvarati server ?

Snich

Da, vec je otvoren, ne predajem se, zahvaljujuci mnogim podrskama  :)  ;)