FactionGame RP/DM

Započeo Snich, Januar 26, 2011, 17:09:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...


Kada ce biti neki update...posto sam pocetnik i malo uredi ona auta ine id-ove i to tako xD

Citat: matematicar poslato Februar 15, 2011, 20:13:42 POSLE PODNE
Kada ce biti neki update...posto sam pocetnik i malo uredi ona auta ine id-ove i to tako xD

Ne verujem da ce biti,posto je snich editovao ovaj mod i puno se trudio..tako da verovatno nece stavljati ovde skriptu..

Ljudi nesto bi vas zamolio ako bi mogo ko dodat vise auta na /v jos kakvi 20 molim vass <3  :-*


Nedirajte mi Snitcha najboljeg skriptera na planeti.

"I krv svoju za Snitcha legendu moju"  8)

Snich

Citat: matematicar poslato Februar 15, 2011, 20:13:42 POSLE PODNE
Kada ce biti neki update...posto sam pocetnik i malo uredi ona auta ine id-ove i to tako xD

FactionGame se nece upload-ovati na BS jer smo u "usponu", otklonjeno je mnogo gresaka na skripti, pocevsi od Evenata..
Mod je dosta izmjenjen, a u planu sam jos mnogo toga uradit, imamo nekoliko redovnih igraca i sad zasad sam zadovoljan..  8)

Mogu znati razlog bana na Cro Rol3Play serveru jer sam se ponasao u skladu s pravilima mozda je sin nesto zabrljao pod mojim nickom.

Nick: Nisvet_Sharkic


Mod je zakon
Samo mi se nesvida to kada umrem spawnam se ispred bolnice jeste to RP ali moze li mi neko reci kako da to premjenim da se spawna u kuci ili u org/bandi??
Molim vas samo da mi kazete sta da promjenim pocetnik sam :)

Moze li mi neko objasnit kako da ubacim jos auta na prodaju,bio bih veoma zahvalan(pocetnik sam jbg )  :-*
Mene mama naucila da skriptam :P


Moje mape:

Opstina

Snich

Nazalost ...

Neko se gadno zamjerio na mene i doveo do ruba ..
Sama slika dokazuje cinjenicu da se radi o "bog mu dao sve najbolje" insanu ili hajvanu .. neznam vise stvarno
Sta sam kome ja kriv, sta sam kome uradio ..
Nije mi do skripte, odavde sam skinuo  mod Balkan Underground a vracam FactionGame ..
Ovo je vec "ko zna koji put" da se desava, ali sam bio strpljiv i smiren, nadajuci se da se nece ponavljat ..

SLIKA:


DOWNLOAD FactionGame:

Poslednja Izmena: Februar 21, 2011, 01:32:32 PRE PODNE od [FactionGame] Snich_Wolf

Steta snich,sta ces ima takvih glupaka...Koji zele pokvarit tudju srecu :(
Bas si se trudio oko GM-a i svaka ti cast..

Pusti budale kraju prijavis hostu oni promjenu ime samo opusteno ;)

Snich

Ova psovka za mene mnogo znaci, jer znam da je bespotrebno ..

Da si pametniji - nebi ti smetalo
Kako meni nista ne smeta nesmije smetati ni tebi...
Ali, ajde, nisi trebao zbog toga puknut
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...