FactionGame RP/DM

Započeo Snich, Januar 26, 2011, 17:09:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich

Pomjesali ti se IDevi vozila, garant si cackao, dodavao ili brisao.... ;)

Evo ti savet koji je i meni dao snich,kad dodajes ili brises vozila uvek prebroj kolko brises ili dodajes i na car info smanji dodaj..

I kako ja sad da dodam neke objekte, a da ne poremetim te kljuceve??

Snich


Sandek_Biscic

ja imam velik problem
evo gledajte : npr CarInfo je 249 i normalno cars.cfg.. isam nista mjenjo je sve ok.
dodao sam na buy 20auta
i dodaj na CarInfo 269 i sad imam takav problem da npr
kad sjednem u motor  jednom pise /buy kad sjednem u drugi nista ne napise?
Plesa help legendo Snich...
to znaci 1auta ima na /Buy 1nema i tako skros zajebava.... kak da popravim aj pomozi pleas

Citat: Sandek_Biscic poslato Februar 14, 2011, 13:59:51 POSLE PODNE
ja imam velik problem
evo gledajte : npr CarInfo je 249 i normalno cars.cfg.. isam nista mjenjo je sve ok.
dodao sam na buy 20auta
i dodaj na CarInfo 269 i sad imam takav problem da npr
kad sjednem u motor  jednom pise /buy kad sjednem u drugi nista ne napise?
Plesa help legendo Snich...
to znaci 1auta ima na /Buy 1nema i tako skros zajebava.... kak da popravim aj pomozi pleas

moras i na isanownable car dodati veci broj vozila

Ovo nista nevalja... Na svakom koraku BUG

Snich

Ako nevalja, ne koristi, prvi si koji se zalis

Sandek_Biscic

jao kako ja mrzim takve..Nekapiram ako covjek se potrudi i napravi mod..a ti tako pricas...
covjek je editao ko malo ko bi tako ljepo napravio..
Nemojte misliti da se hvalim ili prilizujem covjeku  ili nesto.al ko ce ti dati MOD da nema niti jednog BUGA ili kakve stvarni lose?
on napravi takav mod i posta da mozes i ti malo editati i eto:) a ne da ce ti covjek sve sredit i da ti hostas i eto:)..
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 20:17:51 POSLE PODNE od Sandek_Biscic

Več otprije sam vidjeo ovu temu no kako ništa ne komentiram evo da malo "iskomentiram".

GM je edit GF, no veoma dobar edit. SviÄ'a mi se spawn, mappanje možda malo manje a GM, 'Kum' je inače extra i to svi znaju.
Ja vam želim svu sreću sa serverom a polako, igraći će polako doći. Misliš da su serveri kao CH ili BU uspjeli preko noći? Pa varaš se.
Samo pročitaj onu biografiju CH što je Benjamin napisao. Pogledaj kroz koliko je uspona i padova prošao.Koliko puta su ga "sjebali" ali ipak se podigao na noge i krenuo naprijed a CH je danas najpoznatiji server.

Preporučam da napravite update tog GM-a. Napravio si grešku postavši ga ovdje jer svi rade njegove edicije no mislio si da je to kraj i to ti je bila posljednja odluka i slažem se s tobom.

Jebeš te klince koji rade kopije tvog servera. Važno je da znaš da je server jedinstven i da će uvjek biti i to moraš da zapamtiš.

BTW. Ova tema se pretvorila u riješenje problema FG gamemode sekcija xD

CitatOvo nista nevalja... Na svakom koraku BUG
Ja sam preletio GM i nisam našao ni jedan. On ga je postavio a na tebi je hoćeš, ili ga nečeš koristiti zato...

Extra ti je mod, možda si ga za sebe trebao ipak zadržati ali ako već nećeš hvala :D

najgluplji server na SVIJETU !!

Snich

Ma najgljuplji ti MOZAK na svijetu

Citat: D-u-s-a poslato Februar 14, 2011, 20:26:36 POSLE PODNE
naj[cenzura]lji server na SVIJETU !!
Onda si bio jedno 5 min ako to mislis sigurno nisi video ni jedno 20% servera  :o  :(

Snich

Citat: [FactionGame] Snich_Wolf poslato Februar 14, 2011, 20:30:50 POSLE PODNE
naj[cenzura]lji server na SVIJETU !!


Ma maloumni i neskoncentrisani humanoid na svijetu..
Zasigurno milsis da si najpametniji i da si svu pamet ovog svijeta TI pokupio
Inace ne volim ni prepirke ni svadje, ali mi nekad stvaro izvade nerve ovi "olosi" poput ovog Teletabisa.

UDAHNI IZDAHNI I OSTANI TAKO...
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 20:37:00 POSLE PODNE od [FactionGame] Snich_Wolf