FactionGame RP/DM

Započeo Snich, Januar 26, 2011, 17:09:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Snich,mod ti je extra

Jedva cekam UPDATE kad bude
Pa da vidimo sta si jos ubacio


Citat: John_DilingtonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.

Snich

Najverovatnije da cu sutra uploadovati mod, na kojem je napravljeno mnogo vise, otvorili smo server ali nam neide,nazalost :(
Dzaba domena , dzaba sve....NEIDE!!

Citat: [FactionGame] Snich_Wolf poslato Februar 12, 2011, 20:49:29 POSLE PODNE
Najverovatnije da cu sutra uploadovati mod, na kojem je napravljeno mnogo vise, otvorili smo server ali nam neide,nazalost :(
Dzaba domena , dzaba sve....NEIDE!!


Znaci sutra ces u ovoj temi Uplodo-vat taj novi mod gdje si jos vise ubacio ???


Citat: John_DilingtonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.

Snich

/NAJVJEROVATNIJE/!  sam napisao

cristiane

Citat: [FactionGame] Snich_Wolf poslato Februar 12, 2011, 20:49:29 POSLE PODNE
Najverovatnije da cu sutra uploadovati mod, na kojem je napravljeno mnogo vise, otvorili smo server ali nam neide,nazalost :(
Dzaba domena , dzaba sve....NEIDE!!

Nemoze se nista preko noci postici,ako nesto zelis ostvariti moras se za to boriti.

Snich

Znam Cristiane, ali velik je FAIL zbog otvaranja ovog servera, mnogo osoba vec koristi FactionGame mod, cak se jedan server zove kao nas FactionGame, tako da nevidim nijedan razlog za opstanak...

Citat: [FactionGame] Snich_Wolf poslato Februar 12, 2011, 21:03:04 POSLE PODNE
Znam Cristiane, ali velik je FAIL zbog otvaranja ovog servera, mnogo osoba vec koristi FactionGame mod, cak se jedan server zove kao nas FactionGame, tako da nevidim nijedan razlog za opstanak...


jbg snich
to su "maloumna" djeca koja uzmu mod i misle mogu uzeti i ime servera

Promjeni ime,i kad ti bude update,ja cu ti zvat raje,pa cemo vidjet,ako im se svidi GameMod mozda i ostanu
I server ponovo ozivi,jer bi bilo steta da propadne,a i jedva cekam Update


Citat: John_DilingtonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.

Poceo sam da se pteljam sa ovim skriptanjem i to tako...

pratio sam tutorial i pokusao da ubacim motor..i uspio sam...ali kada uradim /gmx ono sto bude dolje u dnu kao server je u beta verziji bla bla..po se poveca preko pola ekrana..kako to da rijesim?

Snich

Prije no sto napravis restart Servera, ukucaj /rcon login (password) nakon toga /rcon reloadfs textdole i onda napravi /gmx

Ok hvala Puno..ima jos jedno pitanje...ne mogu da nadjem tu temu ne znam ni postoji li...

Htio bi da svorim auto to znam ide ono /veh id boje...onda odvezem ga napoziciju koju hocu odnosno gde da bude pa onda /save pa onda to kopiram ubacim u skriptu..e sada htio bi da podesim da to npr sam ja sa svojim nickom Ime_Prezime da to smao ja mogu d avozim..znate li mozda kako to da uradim

Koristi trazilicu imas 2 tuta za to

Snich, bas steta sto je bilo to sa Nidzom, a admini sa BU dobro znaju kakav je on.
Imas podrsku od Balkan Undergrounda da uspes sa svojim serverom i nemoj nikome verovati previse.

Pozdrav.  ;)


p.s.
Ono sto je Snich napisao na 2 i 3 strani, je sve istina, a onaj koji ga ne poznaje nema prava da ga osudjuje i da mu govori nesto. >:(

Snich

Hvala Frankie legendarna legendo nad legendama, ostaj mi zdravo i pozdravi Gigija   ;)

Uso sam u PD org i kada udjem u kola kaze Nemate kljuceve od auto!!, i imam duty ???? POMOC