FactionGame RP/DM

Započeo Snich, Januar 26, 2011, 17:09:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma sredio sam sve evo editujem mod..

black_dota


jarane de mi reci imasli u skripti di komanda da vidim kako spustam rampu za pocetak trke i tako dalje
pls odgovori i usput dobar ti je server
:-\ :-\ :-\ :-\ :-\ ;D ;D ;D ;D ;D

Snich

Posalo sma ti na PM, i dajte ne saljite mi PM u vezi skripte, imate sve u skripti, nemorate za svaku sitnicu slati na PM !!

C:\Documents and Settings\Stjepan\My Documents\Downloads\FactionGame (1)\gamemodes\FactionGame.pwn(18) : fatal error 100: cannot read from file: "JunkBuster"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Moze pomoc ? Kaze da mi neradi #include <JunkBuster>

Plizzz

Snich

provjeri dali imas include JunkBuster u includsima i dali imas u scriptfiles JunkBuster

E imam to sve , hvala rijesio sam taj problem al imam jedan drugi problem snich ti si izbacio neke bande/mafije kako ih ja mogu mupaliti ponovno?

Cobra 11

Citat: Dejan Lozancic poslato Februar 05, 2011, 09:22:36 PRE PODNE
ee imam svoj gamepanel ubacio sam ovaj mod sve sa filove ubacio itd i sada kada udjem u srw pise da mi je mod unkown ja sam stavio tamo gde pise gamemode u server.cfg FactionGame a u filescriptes Hungry.amx Hungry.pwn i pise mi kada ocu da udjem na srw mod unkown sta da radim pomagajte!!
javi mi se na PM

zezno si se na serveru sto si stavio odbrojavanje u cosak upjesto na sred ekrana
:-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Dje su ovdje auta na prodaju kod Jefersson Hotela ?
Nemogu ih naci nigdje u skripti, jesu mozda u scriptfiles ?
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 18:07:01 POSLE PODNE od PeePe


Sandek_Biscic

Snich ja bi te pito kako mogu jos dodati vozila na buy jel to uradim u cars.cfg fajlu ili? pleas reci mi

Snich

Odes na server dodas vozila koja oces i koliko oces, kada dodas naprimjer jos 10 vozila, onda u skripti kucas     carinfo    i  dodas +10 (ako ih ima 230, ti stavis 240)...

Nadam se da si skontao, jednostavno koliko god dodas vozila, u skriptu smao povecas brojeve na toliko dodanih vozila

brate moj ja tebe nis neskonta kako da ih dodam nekontam
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(