Prica za novi gta

Započeo Sabbath, Januar 22, 2011, 23:16:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa ajde smislite nesto...ne sad da svaku misiju opisujete nego u 5-6 recenica

Niku Bellia su ubili mafijasi i njegov sin trazi osvetu, vraca se u Los Santos gdje se ujedinjuje sa Groove i Crips mafijom te nastavlja kao prije 30 godina veliki CJ... Saznaje da mu je CJ davni roÄ'ak
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Correlli

Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 20:00:04 POSLE PODNE
Niku Bellia su ubili mafijasi i njegov sin trazi osvetu, vraca se u Los Santos gdje se ujedinjuje sa Groove i Crips mafijom te nastavlja kao prije 30 godina veliki CJ... Saznaje da mu je CJ davni roÄ'ak
Da baÅ¡, zamisli tu priču i kako bi je neki shvatili: sinu srpskog mafijaÅ¡a koji radi sa crnim bandama je roÄ'ak jedan od najpoznatijih crnih gangstera u tim prostorima Amerike.

Što se tiče mene:
Želio bih vidjeti neki novi, veći i sa boljom grafikom na novo napravljeni Vice City.
Ili možda neki GTA sa pričom o Tommy Vercetti-u i njegovim zločinima u Liberty City-u prije nego Å¡to je bio uhapÅ¡en (zbog izdaje koju mu je smjestio Sonny Forelli) i osuÄ'en na 15 godina zatvora. To jest zbog masakra kojeg je napravio u Harwood-u, gdje je pobio 11 neprijatelja i dobio titulu "Harwoodskog Mesara" - ali ne vjerujem da će priča opet biti u Liberty City-u, jer je zadnji veliki GTA (GTA: IV) već bio smjeÅ¡ten u tom gradu.

Možda ni promjena nebi bila slaba, dosta mi je više te Amerike. Možda bi mogao GTA sad biti u kojem velikom gradu Europe.

ma pariz bi najbolji bio, zamisli misija na ajfilevom tornju, moras staviti c4 i srusiti ga da se policija ne primeti...msm bilo bi cool...

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Januar 23, 2011, 20:22:13 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 20:00:04 POSLE PODNE
Niku Bellia su ubili mafijasi i njegov sin trazi osvetu, vraca se u Los Santos gdje se ujedinjuje sa Groove i Crips mafijom te nastavlja kao prije 30 godina veliki CJ... Saznaje da mu je CJ davni roÄ'ak
Da baÅ¡, zamisli tu priču i kako bi je neki shvatili: sinu srpskog mafijaÅ¡a koji radi sa crnim bandama je roÄ'ak jedan od najpoznatijih crnih gangstera u tim prostorima Amerike.

Što se tiče mene:
Želio bih vidjeti neki novi, veći i sa boljom grafikom na novo napravljeni Vice City.
Ili možda neki GTA sa pričom o Tommy Vercetti-u i njegovim zločinima u Liberty City-u prije nego Å¡to je bio uhapÅ¡en (zbog izdaje koju mu je smjestio Sonny Forelli) i osuÄ'en na 15 godina zatvora. To jest zbog masakra kojeg je napravio u Harwood-u, gdje je pobio 11 neprijatelja i dobio titulu "Harwoodskog Mesara" - ali ne vjerujem da će priča opet biti u Liberty City-u, jer je zadnji veliki GTA (GTA: IV) već bio smjeÅ¡ten u tom gradu.

Možda ni promjena nebi bila slaba, dosta mi je više te Amerike. Možda bi mogao GTA sad biti u kojem velikom gradu Europe.
Ne mislim da bi bilo tako, i ovo rodjak crnac sam mislio da mu je CJ nekakav potomak od prije 30-35 godina, sad se povezao sa ruskom mafijom i postao bjeli rus, no CJ mu je ostao u krvi...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Correlli

Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 21:37:03 POSLE PODNE
Ne mislim da bi bilo tako, i ovo rodjak crnac sam mislio da mu je CJ nekakav potomak od prije 30-35 godina, sad se povezao sa ruskom mafijom i postao bjeli rus, no CJ mu je ostao u krvi...

Znam šta si mislio, a i napisao sam o tome već, ali mislim da na to možeš slobodno zaboraviti, jer ne vjerujem da će R* napraviti takvu priču.

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 23, 2011, 20:28:06 POSLE PODNE
ma pariz bi najbolji bio, zamisli misija na ajfilevom tornju, moras staviti c4 i srusiti ga da se policija ne primeti...msm bilo bi cool...
Sa je ovo commandos ? xD

Npr odseli se u neki nepostojani grad te netko naruci njegovo ubojstvo (moze sweet) pa onda njegov sin koji ima vec oko 25 godina prolazi sve misije i sve te gluposti i na kraju ubije tog lika koji je narucio ubojstvo :D
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

Citat: BalcanNation poslato Januar 23, 2011, 21:51:24 POSLE PODNE
Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 23, 2011, 20:28:06 POSLE PODNE
ma pariz bi najbolji bio, zamisli misija na ajfilevom tornju, moras staviti c4 i srusiti ga da se policija ne primeti...msm bilo bi cool...
Sa je ovo commandos ? xD

Npr odseli se u neki nepostojani grad te netko naruci njegovo ubojstvo (moze sweet) pa onda njegov sin koji ima vec oko 25 godina prolazi sve misije i sve te [cenzura]osti i na kraju ubije tog lika koji je narucio ubojstvo :D
Mislim da bi onda bio kraj GTA opcenito, neznam nekako me tako vuce, kao da bi to bio kraj... Ja mislim osobno da ce GTA V biti zadnji, mozda ce biti smak svijeta u njemu ili nes
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ja bi kao što Correlli kaže da u Vice Cityu se nastavi priča, ili da se nastavi priča s CJ ali u drugom gradu. Pošto je "osvojio" cijeli los santos da sad ode u jedan grad u europi i tamo isto "osvaja".
Poslednja Izmena: Januar 23, 2011, 21:57:19 POSLE PODNE od Nik Delgad




black_dota

Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 20:00:04 POSLE PODNE
Niku Bellia su ubili mafijasi i njegov sin trazi osvetu, vraca se u Los Santos gdje se ujedinjuje sa Groove i Crips mafijom te nastavlja kao prije 30 godina veliki CJ... Saznaje da mu je CJ davni roÄ'ak
1. Crips-a nema u Los Santosu
2. Oni su banda
3. Glupo, bar meni

Citat: Nik Delgad poslato Januar 23, 2011, 21:56:58 POSLE PODNE
Ja bi kao što Correlli kaže da u Vice Cityu se nastavi priča, ili da se nastavi priča s CJ ali u drugom gradu. Pošto je "osvojio" cijeli los santos da sad ode u jedan grad u europi i tamo isto "osvaja".
Lijepo, ali ne ostvarivo, bar po meni :)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



cristiane

Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 21:53:09 POSLE PODNE
Ja mislim osobno da ce GTA V biti zadnji, mozda ce biti smak svijeta u njemu ili nes
Joj bolje da ti ne mislis,mozes misliti al ne iznosi u javnost te svoje provale..Sto se tice gta,ako se ne varam u gta V ce biti izmisljeni glavni lik ujedno i njegov zivot tako da nas ocekuje sasvim nova prica iz maste.
Poslednja Izmena: Januar 23, 2011, 22:08:41 POSLE PODNE od cristiane

Citat: cristiane poslato Januar 23, 2011, 22:07:14 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Januar 23, 2011, 21:53:09 POSLE PODNE
Ja mislim osobno da ce GTA V biti zadnji, mozda ce biti smak svijeta u njemu ili nes
Joj bolje da ti ne mislis,mozes misliti al ne iznosi u javnost te svoje provale..Sto se tice gta,ako se ne varam u gta V ce biti izmisljeni glavni lik ujedno i njegov zivot tako da nas ocekuje sasvim nova prica iz maste.
Imamo pravo na svoje misljenje :)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Meni bi bilo najbolje da novi gta bude u Parizu Da skacem sa Ajfulove kule :) padobranom..
Hahaha
Ili da je gta u nekom balkanskom gradu kao na primer Beograd..
Mislim da bi to bio najbolji gta ikad :)
Ali naravno njih zabole za Beograd oni ce stavit u Njujork i eto novi gta :)
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

black_dota

jok stavice pakistan xD

voleo bi u rusiji da se radnja odigrava

i da je glavni lik Vladimir Lem ali tesko jer je on iz Max Paynea