FireFox Gaming Community | FireFox Roleplay

Započeo Lonkec, Januar 22, 2011, 22:29:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

A ExtremePower nije vise s vama ili?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


cristiane

Citat: LuKsA poslato Januar 23, 2011, 09:00:14 PRE PODNE
A ExtremePower nije vise s vama ili?
Extreme skripta za Full Space koliko ja znam.
Poslednja Izmena: Januar 23, 2011, 09:20:50 PRE PODNE od cristiane


Dealer ship je dobro odradjen ;)
Poslednja Izmena: Januar 23, 2011, 12:34:02 POSLE PODNE od [BE]PoSS!bLe.exe


Ma ljubavi moja najdraza naravno da ti dolazim na otvorenje :D Pusa, ljubi Vilkec :D



Citat: LuKsA poslato Januar 23, 2011, 09:00:14 PRE PODNE
A ExtremePower nije vise s vama ili?

Ja radim RP mod za Full-Space. I kada bude gotov planirano je da se mexico samo prebaci na full space odnosno 'kao' da promjeni ime u Full Space. A mod radim od nule pa zato se i čeka malo duže. Uskoro čete saznati više. Ja sam ovaj Mexico tj. sada Firefox ( ili kako već ^^ ) dao u vodstvo Teodoru koji ga pokušava bar malo održat na životu dok ovaj mod nebude gotov.

A ako im ovaj fireofox uspije onda neću niti tražiti da se sele na Full Space jer mislim da to nebi bilo fer od mene prema njima.
Poslednja Izmena: Januar 25, 2011, 22:08:18 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

poznaticovik


Citat: [H]265 poslato Januar 25, 2011, 22:05:36 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato Januar 23, 2011, 09:00:14 PRE PODNE
A ExtremePower nije vise s vama ili?

Ja radim RP mod za Full-Space. I kada bude gotov planirano je da se mexico samo prebaci na full space odnosno 'kao' da promjeni ime u Full Space. A mod radim od nule pa zato se i čeka malo duže. Uskoro čete saznati više. Ja sam ovaj Mexico tj. sada Firefox ( ili kako već ^^ ) dao u vodstvo Teodoru koji ga pokušava bar malo održat na životu dok ovaj mod nebude gotov.

A ako im ovaj fireofox uspije onda neću niti tražiti da se sele na Full Space jer mislim da to nebi bilo fer od mene prema njima.


EP, neznam, ako bude igraca dobro, ako nebude probat cemo se dogovorit. Imam mod od Mexica, editan vec dosta, rijeseni bugovi, malo poboljsane stvari i tako.

Danas u 20:00 otvorenje dodite i zabavite se s nama  ;)

Neradi mi IP?
Jel vama radi?
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D