[FS]OnlinePlayers

Započeo Nxidza, Januar 12, 2011, 19:25:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Napravio:smeti
Original:http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=91955
Objavio:Nxidza
Preveo:Nxidza


Slike:



DOWNLOAD


Uslovi korišćenja:

- Vi ste slobodni da upotrebite ovu skriptu za sopstvenu upotrebu.
- Ostavite kreditse, nemojte ih uklanjati.
- NE uzimajte ovo kao svoj sopstveni rad.

Poslednja Izmena: Januar 12, 2011, 19:30:10 POSLE PODNE od [UB]Nxidza

Ovo moja baba bez pawna moze naravit, al svejedno dobro za pocetnike...

Svaka cast :)
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

black_dota

au jebote stisnes tab i eto ti omggg

i ti ovako lagane fs neznas napraviti nego sam objavljujes

stvarno si bot

au jbt jos mu status pise scripter...znas mnogo je tesko stisnuti tab...

Nije FS bas nesto... Online igraci se mogu videti na TAB...
Ja ovu FS nebi stavljao na svoj server... Neznam za ostale?

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 13, 2011, 10:10:49 PRE PODNE
au jebote stisnes tab i eto ti omggg

i ti ovako lagane fs neznas napraviti nego sam objavljujes

stvarno si bot
Evo ponovicu ti opet . . .
1.FilterSkripte ne mogu da pravim jer nemam vremena (nisam kao ovi sto sede 24h za kompom)
2.Zasto sam bot ? zato sto nemam vremena da napravim filterskriptu ili zato sto objavljujem  ? ? ?
3.Koliko vidim ovog autora nisu pljuvali na samp forumu,a vi ovde pljujete mene koji sam ovo postavio  ? ? ?
4.I nemam vise sta da kazem !!!

Ne pljujte po njemu, ima ovdje pocetnika koji zele nauciti skriptati i trebaju im i najbotovskije skripte xD
Mada je mogu napravit bez compilanja da bude 100% tocna super je sto si je objavio ;)

I da, na SAMP Forums te nece pljuvati ni da kill komandu radis kao ovdje, svi glume velike skriptere pola njih sto se tako predstavlja neznaju ni napravit da se prebroji koliko je igraca online na njihovim serverima.
Nekazem da sam ja sveznalica jer nisam al nemojte pljuvati igrace ovako, sto bi bilo da ulozite neki trud u FS koja vec postoji i popljuvaju vas ?

Btv decko zeli dobit 1 post vise :P

hehehe
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

black_dota

Citat: [UB]Nxidza poslato Januar 13, 2011, 17:58:57 POSLE PODNE
Citat: [IG]black_dota poslato Januar 13, 2011, 10:10:49 PRE PODNE
au jebote stisnes tab i eto ti omggg

i ti ovako lagane fs neznas napraviti nego sam objavljujes

stvarno si bot
Evo ponovicu ti opet . . .
1.FilterSkripte ne mogu da pravim jer nemam vremena (nisam kao ovi sto sede 24h za kompom)
2.Zasto sam bot ? zato sto nemam vremena da napravim filterskriptu ili zato sto objavljujem  ? ? ?
3.Koliko vidim ovog autora nisu pljuvali na samp forumu,a vi ovde pljujete mene koji sam ovo postavio  ? ? ?
4.I nemam vise sta da kazem !!!


uu nemas vremena aj ne seri ninja
bot si jer ovamo seres nesto kao pomazes odvaljujes gluposti a mislis si pro ko jedan dizel sa bm foruma

nemas pojma praviti a ovamo si kao pro nesto omg lol kakve botove ja necu videti

black_dota daj link tvog rada da usporedimo...

jbt na samp forumu te pohvale i ides dalje ucit jer vidis da time nesto postizes, sve si bolji i bolji dok stvarno ne naucis, ovdje pocnes skriptat, napravis nesto sto mislis da je bomba jer neznas bas skriptat, objavis te umjesto da te pohvale i da dobijes zelju da jos vise skriptas odjebu te...

mada je ova FS zakurac i da to moze napraviti svaki debil al jbt dajte se malo sredite, ja znam da 90% vas zna ovo napraviti ali neka ovo bude primjer skripterima koji tek pocinju uciti...nezna svatko sve -,-
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

black_dota

HAHAHAHAHAHA KOJI LIK

imam mnogo vise dobrih radova koje nisam ni objavio niti cu da objavljujem zbog botova koji neznaju fs ubaciti u server.cfg i smarati da im ja to govorim ili neko drugi
ni meni niko nije sve pomogao i objasnio
eno npr onaj bug sa dialogom mi nije niko objasnio kako i zasto ne radi a sve sam uradio kako treba

eto pa vidis, sve sto sam gore napisao sada si ti potvrdio...

i ja sam naucio skriptat sam, ali u jednostavnom gm-u cng, nisam poceo u gf...

jbg nekome ce i ova fs pomoci, samo da vidi primjer pa ce znati kasnije...
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

black_dota

Citat: BalcanNation poslato Januar 14, 2011, 07:29:29 PRE PODNE
eto pa vidis, sve sto sam gore napisao sada si ti potvrdio...

i ja sam naucio skriptat sam, ali u jednostavnom gm-u cng, nisam poceo u gf...

jbg nekome ce i ova fs pomoci, samo da vidi primjer pa ce znati kasnije...
ti mislis da sam ja bot i da neznam skriptati jesi to hteo da kazes?
aj pokopaj se u zemlju

nije ni cudo sto je Balkan ovakav kakav je....kada dolaze djeca od 12 godina i pljuju pocetnika u skriptanju,ti black dota kao nikad nisi bio bot u skriptanju,ja jesam,ja sam u 5 minuta otvarao 5 tema kako da napravim kucni server -.- i sada kada se sjetim toga place mi se  :'(
lijepo je vidjeti da neko barem nesto objavljuje,i ako mislite pljuvati idite na cestu pa tamo radite sta ocete,ovo je forum gdje se UCI SKRIPTATI,a ti black dota to ocito znas,ti si se rodio pametan -.-
i sada ja tebe nazivam botom,jer vrijedjas lika koji zeli da nauci nesto,i ovi FS moze pomoci mnogima,ako zelis nauciti prvo se edituje i uci,pa onda pravis svoje lagane fs pa teze....
mislim da sam u pravu  :)

black_dota

Citat: Rastaman poslato Januar 14, 2011, 11:41:51 PRE PODNE
nije ni cudo sto je Balkan ovakav kakav je....kada dolaze djeca od 12 godina i pljuju pocetnika u skriptanju,ti black dota kao nikad nisi bio bot u skriptanju,ja jesam,ja sam u 5 minuta otvarao 5 tema kako da napravim kucni server -.- i sada kada se sjetim toga place mi se  :'(
lijepo je vidjeti da neko barem nesto objavljuje,i ako mislite pljuvati idite na cestu pa tamo radite sta ocete,ovo je forum gdje se UCI SKRIPTATI,a ti black dota to ocito znas,ti si se rodio pametan -.-
i sada ja tebe nazivam botom,jer vrijedjas lika koji zeli da nauci nesto,i ovi FS moze pomoci mnogima,ako zelis nauciti prvo se edituje i uci,pa onda pravis svoje lagane fs pa teze....
mislim da sam u pravu  :)
botu ja imam 13 god i kladim se da bolje skriptam od tebe sigurno

nekonntam sta ce nekom pomoci skripta koja pokazuje online igrace il sta vec
mozda to sto sacuvava fileove i cita iz njih koliko sam shvatio

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 14, 2011, 13:50:16 POSLE PODNE
Citat: Rastaman poslato Januar 14, 2011, 11:41:51 PRE PODNE
nije ni cudo sto je Balkan ovakav kakav je....kada dolaze djeca od 12 godina i pljuju pocetnika u skriptanju,ti black dota kao nikad nisi bio bot u skriptanju,ja jesam,ja sam u 5 minuta otvarao 5 tema kako da napravim kucni server -.- i sada kada se sjetim toga place mi se  :'(
lijepo je vidjeti da neko barem nesto objavljuje,i ako mislite pljuvati idite na cestu pa tamo radite sta ocete,ovo je forum gdje se UCI SKRIPTATI,a ti black dota to ocito znas,ti si se rodio pametan -.-
i sada ja tebe nazivam botom,jer vrijedjas lika koji zeli da nauci nesto,i ovi FS moze pomoci mnogima,ako zelis nauciti prvo se edituje i uci,pa onda pravis svoje lagane fs pa teze....
mislim da sam u pravu  :)
botu ja imam 13 god i kladim se da bolje skriptam od tebe sigurno

nekonntam sta ce nekom pomoci skripta koja pokazuje online igrace il sta vec
mozda to sto sacuvava fileove i cita iz njih koliko sam shvatio

Idi i pitaj to u orginalnoj temi,samo se raspravljas! I to sto ti imas mnogo boljih radova nego on samo ne zelis da objavis,pa to su price za malu decu. Idi ubij se kasikom! -.-


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.