[FS]OnlinePlayers

Započeo Nxidza, Januar 12, 2011, 19:25:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 14, 2011, 13:50:16 POSLE PODNE
Citat: Rastaman poslato Januar 14, 2011, 11:41:51 PRE PODNE
nije ni cudo sto je Balkan ovakav kakav je....kada dolaze djeca od 12 godina i pljuju pocetnika u skriptanju,ti black dota kao nikad nisi bio bot u skriptanju,ja jesam,ja sam u 5 minuta otvarao 5 tema kako da napravim kucni server -.- i sada kada se sjetim toga place mi se  :'(
lijepo je vidjeti da neko barem nesto objavljuje,i ako mislite pljuvati idite na cestu pa tamo radite sta ocete,ovo je forum gdje se UCI SKRIPTATI,a ti black dota to ocito znas,ti si se rodio pametan -.-
i sada ja tebe nazivam botom,jer vrijedjas lika koji zeli da nauci nesto,i ovi FS moze pomoci mnogima,ako zelis nauciti prvo se edituje i uci,pa onda pravis svoje lagane fs pa teze....
mislim da sam u pravu  :)
botu ja imam 13 god i kladim se da bolje skriptam od tebe sigurno

nekonntam sta ce nekom pomoci skripta koja pokazuje online igrace il sta vec
mozda to sto sacuvava fileove i cita iz njih koliko sam shvatio
ti si za mene dijete -.- i ja ne skriptam nit me zanima SA:MP,i briga me jel skripas bolje od mene noliferu ;)

black_dota

Citat: Rastaman poslato Januar 14, 2011, 16:56:53 POSLE PODNE
Citat: [IG]black_dota poslato Januar 14, 2011, 13:50:16 POSLE PODNE
Citat: Rastaman poslato Januar 14, 2011, 11:41:51 PRE PODNE
nije ni cudo sto je Balkan ovakav kakav je....kada dolaze djeca od 12 godina i pljuju pocetnika u skriptanju,ti black dota kao nikad nisi bio bot u skriptanju,ja jesam,ja sam u 5 minuta otvarao 5 tema kako da napravim kucni server -.- i sada kada se sjetim toga place mi se  :'(
lijepo je vidjeti da neko barem nesto objavljuje,i ako mislite pljuvati idite na cestu pa tamo radite sta ocete,ovo je forum gdje se UCI SKRIPTATI,a ti black dota to ocito znas,ti si se rodio pametan -.-
i sada ja tebe nazivam botom,jer vrijedjas lika koji zeli da nauci nesto,i ovi FS moze pomoci mnogima,ako zelis nauciti prvo se edituje i uci,pa onda pravis svoje lagane fs pa teze....
mislim da sam u pravu  :)
botu ja imam 13 god i kladim se da bolje skriptam od tebe sigurno

nekonntam sta ce nekom pomoci skripta koja pokazuje online igrace il sta vec
mozda to sto sacuvava fileove i cita iz njih koliko sam shvatio
ti si za mene dijete -.- i ja ne skriptam nit me zanima SA:MP,i briga me jel skripas bolje od mene noliferu ;)

haha mozes da mi se sagnes