[HIT] NeoBux

Započeo Muffy, Decembar 28, 2010, 23:15:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Registracija - Click Here!
Dokazi O Isplati - Click Here!

NeoBux je Paid To Click (PTC) stranica na kojoj oglaÅ¡ivači oglaÅ¡avaju svoje web stranice, a registrirani korisnici pregledavaju oglase i zaraÄ'uju. Svaki pregledani oglas, donosi $0.01! Da, da, $0.01 jbt, troÅ¡enje vremena. Ali čekaj, uz refferale, maguća je zarada i do 80.00$ na dan! Minimalna isplata je 2.00$, te možete zatražiti isplatu na PayPal ili AlertPay bez potrebe kreditne kartice. Isplačuju odmah nakon klika "Da" na njihovoj stranici. Za svaki oglas koji vaÅ¡ refferal pregleda, vi zaraÄ'ujete 50% ($0.005). Ja sam član oko 2 mjeseca, i zaraÄ'ujem oko $1.04 na dan.

Klikajte 4 oglasa na dan, zaposlite refferale koji rade za vas i zaraÄ'uju! Krenite danas =D

Prijavite se i krenite u zaradu, pitanja i nejasnoće možete postaviti ovdje, radu ću pomoći!

Pozdrav i ugodni praznici.
Poslednja Izmena: Decembar 28, 2010, 23:22:43 POSLE PODNE od Muffy

Vec sam član dosta dugo, dobra je stranica i može se zaraditi ali treba malo strpljenja =)

Ja koristim OnBux isto jako pouzdan preporučam ga.




NeoBux je stariji i sigurniji, a ima i više extra oglasa dnevno.

Citat: Muffy poslato Decembar 29, 2010, 16:42:26 POSLE PODNE
NeoBux je stariji i sigurniji, a ima i više extra oglasa dnevno.

not necessary...

Ako uloviÅ¡ koji put da ima viÅ¡e standardnih adova super (makar se to vrlo rijetko dogaÄ'a) ali zna se desit

ostatak je mini exposure za koji dobiješ pola od standarda... (a i njih je malo, trebo bi cijeli dan bit online da ih sve poloviš...)


Ja sam se inace registrirao i na onbuxu pa cemo vidjet

Tih 2 min Å¡ta mi treba za klik u danu sigurno naÄ'em  :D :D

pa ono nemaš šta izgubit :)

glupost mi je ova stranica, jer kod mene internet kad ugasim i ponovo upalim mijenja ip adresu, i ja juce kliko to i danas udjem i suspendiran mi account jer nesto govori da ne koristi isti kompjuter account radi te ip adrese sto se mijenja ...
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Ja isto imam dinamičnu IP adresu, dobivam novu svaka 24h i nemam problema. Da nisi ti koristio neke cheat programe?

omg... otkud ti ta pomisao.. Cheater programe xD :D
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Klikat mjesec dana za zaradu od 2$? - zar je tolka kriza?Gledajmo to ovako - vi sigurno imate namjeru zaradeni novac jednog dana podic na bankomatu?Na vasu zalost provizija za povlacenje novca s alertpaya na karticu iznosi 5$ sto znaci da cete dva i pol mjeseca klikat za alertpay proviziju - al to nije sve,provizija na bankomatu isto iznosi nekih +/-2$ tako da je to ipak tri i pol mjeseca klikanja samo za provizije.

Ispricavam se autoru teme sto mu na ovaj nacin mozda smanjujem sansu da ugrabi nekog referrala i zgadi mu pomisao na internet zaradu,ali realno gledajuci u svakom ducanu pogledajte ispod skrinje ili neke police i nac cete vise novca.

PTC stranice su jedan od razloga zasto ljudi nevjeruju u Internet Zaradu - pored toliko opcija kojima pocetnici mogu zaradi vise oni uvijek nalete na ptc.Bolje se bacite na ucenje seo optimizacije i proucite znacenje Affiliate partnera/programa.Moglo bi vam se isplatit na duge staze.

Da nebi ispalo da samo serem a ja niti tolko ne zaradim evo vam maleni dio moje kolekcije:

Na WebMoney








Na AlertPay








Sad kad sam se nasro odoh.
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2010, 22:55:29 POSLE PODNE od dinkO14


Kada imaš više od 2.00$ na računu, pošalješ pare na AlertPay a onda putem AlertPay čeka na kućnu adresu.
dinko14, pročitaj moj post do kraja a onda seri, uz refferale, moguća zarada i do 80 dolara na dan. Naravno, škola je num 1. ali svatko može pronaći dvije minute dnevno, za neoBux =)
Zar ne?

Citat: Muffy poslato Januar 02, 2011, 00:47:29 PRE PODNE
Kada imaš više od 2.00$ na računu, pošalješ pare na AlertPay a onda putem AlertPay čeka na kućnu adresu.
dinko14, pročitaj moj post do kraja a onda seri, uz refferale, moguća zarada i do 80 dolara na dan. Naravno, škola je num 1. ali svatko može pronaći dvije minute dnevno, za neoBux =)
Zar ne?

Dragi moj te price o 80$ dnevno na ptc sajtovima ostavi za ovu djecu od 10-13 godina i one kojima je znacenje interneta igranje online igrica,odavno sam ja prezaviso te puste price i postao imun na njih.Da si ovo spomenuo na nekom stranom forumu moneymaking tematike bio bi tema dana za ismijavanje.Cak i na ovom ptcu (neobuxu) koji slovi za najjaci ptc ekipa koja ulozi gotovo 900$ samo za ultimate clanstvo ceka skoro godinu dana da im se to clanstvo isplati i da budu u plusu - znaci napomenuo sam samo ovih 900$ za ultimate clanstvo ali tu je jos rentanje referrala,recikliranje i jos bla bla bla.

Druga stvar,dirketni referrali - svaki aktivan ptc kliker je odavno registriran na neobux,a gotovo 90% (pa cak i vise) referrala navucenih na ovaj tvoj nacin postane neaktivno nakon kratkog vremena jer shvate da od ovog nema koristi.Da ne govorim o tome da se za vrijeme koje potrosis na navlacenje referrala moze naucit podosta toga o promociji,marketingu,dovlacenje posjete na sajtove itd. i da se moze zgrnut znatno veca lova.

Uglavnom boli mene kifla,ja sam odavno naso zlatnu koku na netu i nije na meni da vam govorim sta da radite a sta da ne,oni koji su dovoljno zatupljeni da klikaju za taj kikiriki neka samo klikaju ;).

Citat: dinkO14 poslato Januar 02, 2011, 23:58:59 POSLE PODNE
Citat: Muffy poslato Januar 02, 2011, 00:47:29 PRE PODNE
Kada imaš više od 2.00$ na računu, pošalješ pare na AlertPay a onda putem AlertPay čeka na kućnu adresu.
dinko14, pročitaj moj post do kraja a onda seri, uz refferale, moguća zarada i do 80 dolara na dan. Naravno, škola je num 1. ali svatko može pronaći dvije minute dnevno, za neoBux =)
Zar ne?

Dragi moj te price o 80$ dnevno na ptc sajtovima ostavi za ovu djecu od 10-13 godina i one kojima je znacenje interneta igranje online igrica,odavno sam ja prezaviso te puste price i postao imun na njih.Da si ovo spomenuo na nekom stranom forumu moneymaking tematike bio bi tema dana za ismijavanje.Cak i na ovom ptcu (neobuxu) koji slovi za najjaci ptc ekipa koja ulozi gotovo 900$ samo za ultimate clanstvo ceka skoro godinu dana da im se to clanstvo isplati i da budu u plusu - znaci napomenuo sam samo ovih 900$ za ultimate clanstvo ali tu je jos rentanje referrala,recikliranje i jos bla bla bla.

Druga stvar,dirketni referrali - svaki aktivan ptc kliker je odavno registriran na neobux,a gotovo 90% (pa cak i vise) referrala navucenih na ovaj tvoj nacin postane neaktivno nakon kratkog vremena jer shvate da od ovog nema koristi.Da ne govorim o tome da se za vrijeme koje potrosis na navlacenje referrala moze naucit podosta toga o promociji,marketingu,dovlacenje posjete na sajtove itd. i da se moze zgrnut znatno veca lova.

Uglavnom boli mene kifla,ja sam odavno naso zlatnu koku na netu i nije na meni da vam govorim sta da radite a sta da ne,oni koji su dovoljno zatupljeni da klikaju za taj kikiriki neka samo klikaju ;).

Nisu to price, dovoljno je pogledati na NB forum i ima dokaza o isplatama, a i poguglati ne skodi :)

Ako ti sam radiš (clickas) onda imaš baš kao što si ti gore navodio kitu

Zato treba i polako ulagati dobiveni novac i sve više i više dobivati...

Btw  zaÅ¡to stavljati pare na alertpay i sa alertpaya na karticu (i kako ti kažeÅ¡ gubiti 5-10$) kad "ce se moci" (jos mozda ovaj mjesec) na paypal i sa paypala na karticu i sa kartice u gotovinu...