Odeee

Započeo Aleksandar?, Decembar 26, 2010, 20:38:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ///Masic poslato Decembar 26, 2010, 21:03:23 POSLE PODNE
A to djeca od 10 godina nemaju sta radit i onda dodu na ideju da ce otvorit server a nemaju ideja onda hodaju po serverima i uzimaju ideje i tako kazu da su sve sami smislili i onda dode do ovakvih [cenzura]sti,svejedno koje Nikola ili Zole ali ocu rec da imas pravo i nastavi tak...
Alexandar ima 17 ili 18 godina..

Citat: RedMan poslato Decembar 26, 2010, 21:05:53 POSLE PODNE
Citat: ///Masic poslato Decembar 26, 2010, 21:03:23 POSLE PODNE
A to djeca od 10 godina nemaju sta radit i onda dodu na ideju da ce otvorit server a nemaju ideja onda hodaju po serverima i uzimaju ideje i tako kazu da su sve sami smislili i onda dode do ovakvih [cenzura]sti,svejedno koje Nikola ili Zole ali ocu rec da imas pravo i nastavi tak...
Alexandar ima 17 ili 18 godina..

Kak ti to znas..mogu ja rec da imam 34 pa ce povjerovat...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Tvoja stvar 'oces li vjerovati ili ne.
Svako ima pravo na svoje misljenje :)

A Nikola me zna sa CH(Alexandar Fixman dok sam igrao tamo),tako da sa njim nemam razloga ulaziti u svadju i to ne planiram,samo iznosim svoje misljenje..
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2010, 21:12:29 POSLE PODNE od Aleksandar

Citat: Aleksandar poslato Decembar 26, 2010, 21:10:04 POSLE PODNE
Tvoja stvar 'oces li vjerovati ili ne.
Svako ima pravo na svoje misljenje :)

A Nikola me zna sa CH(Alexandar Fixman dok sam igrao tamo),tako da sa njim nemam razloga ulaziti u svadju i to ne planiram,samo iznosim svoje misljenje..

Ja koliko se sjecam do buraza(a buram mi je bio head na ch)Nikola je imo problema sa vama fixmanima...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

To je bilo tek kad' smo dosli na server..
Nisi informisan sta je bilo dalje :)

Mikic95

Citat: ///Masic poslato Decembar 26, 2010, 21:03:23 POSLE PODNE
A to djeca od 10 godina nemaju sta radit i onda dodu na ideju da ce otvorit server a nemaju ideja onda hodaju po serverima i uzimaju ideje i tako kazu da su sve sami smislili i onda dode do ovakvih [cenzura]sti,svejedno koje Nikola ili Zole ali ocu rec da imas pravo i nastavi tak...

Potpis !  Danas sam vidio jedan server isto poredali ograde kod spawna kao i na CH i gdje je na CH postavljeno cvijece tako i na tom serveru stoji.

black_dota

Citat: Aleksandar poslato Decembar 26, 2010, 20:38:37 POSLE PODNE
Evo da se i ja pozdravim sa clanovima Balkan sampa..
Ulazicu na forum povremeno,ali necu nista komentarisati i sl..
Razlog je jednostavan:CH mora biti na prvom mjestu.
Neko ce skontat' sta 'ocu rec' sa tim',a neko nece..

Sto se tice Utopie samp servera,na scripti cu i dalje raditi,a kada dodje vreme za otvaranje servera Boris(suvlasnik servera) ce najverovatnije ovde staviti opis..

0.0

a jebiga aj pozz

pomogao si mi mnogo kad mi je nesto trebalo

bas mi zao ali jbg nekako si upravu

nije uredu da se kopira rad od covjeka koji se mucio i dan i noc vidio za kompom radit to sve dode neka picka BIVSI igrac CH-a dobio ban protjeran pa se osvecuje i KAO jede govna i nakraju na skype psuje majku nikoli itd dacki smirite se mal,aleksander jbg tvoja odluka sretno!

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Vidimo se,pomogao si svima kada im je najvise bilo potrebno . . .Srecno u RL ! :(
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2010, 14:38:52 POSLE PODNE od Nxidza