Odeee

Započeo Aleksandar?, Decembar 26, 2010, 20:38:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo da se i ja pozdravim sa clanovima Balkan sampa..
Ulazicu na forum povremeno,ali necu nista komentarisati i sl..
Razlog je jednostavan:CH mora biti na prvom mjestu.
Neko ce skontat' sta 'ocu rec' sa tim',a neko nece..

Sto se tice Utopie samp servera,na scripti cu i dalje raditi,a kada dodje vreme za otvaranje servera Boris(suvlasnik servera) ce najverovatnije ovde staviti opis..

Nix

*

Citat: Aleksandar poslato Decembar 26, 2010, 20:38:37 POSLE PODNE
Razlog je jednostavan:CH mora biti na prvom mjestu.

Potpis.
Srećno dalje.

Sorry kompa,ne mogu dopustit da nam neko kopira nesto sto je nase.


Sorry..



S GF smo vodili uvijek BITKU kao i s ST ali bez KOPIRANJA.



Ovi nisu mogli svoje napraviti pa su nas iskopirali.



Protiv toga cu se boriti s svim sudskim sredstvima koja mi stoje na rasplaganju.

Nix

*

Na šta konkretno misliš!?

Ma nema se tu sta raspravljati i svadjati..
Ti si odlucio sta ces uraditi sa njima,to uradi,ali mislim da je skroz nepotrebno..
Nisam bas vidio toliko stvari da su kopirane sa CH,ono sto je on napravio ima vecina servera na balkanu..

Zole ima pravo.

CH je napravio nesto novo i to nebi bilo uredu kopirati jer se neko namucio da to smisli a jos vise da napravi,lako je doc i uzet nesto sto je drugi smislio...Zole uz tebe sam samo tak nastavi ;) :P
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Ovo pise Nikola a ne Zoran.



Mogucnosti koje mi stoje na raspolaganju su:



1. Prijava ABUSE SLUZBI zbog ZLOUPOTREBE KORISTENJA INTERNETA U SVRHU OSTECIVANJA INTELEKTUALNOG VLASNISTVA.


2. Prijava HOSTERU zbog iste stvari.


3. Osobna tuzba




Meni sasvim dosta.

Citat: Aleksandar poslato Decembar 26, 2010, 20:38:37 POSLE PODNE
Evo da se i ja pozdravim sa clanovima Balkan sampa..
Ulazicu na forum povremeno,ali necu nista komentarisati i sl..
Razlog je jednostavan:CH mora biti na prvom mjestu.
Neko ce skontat' sta 'ocu rec' sa tim',a neko nece..

Sto se tice Utopie samp servera,na scripti cu i dalje raditi,a kada dodje vreme za otvaranje servera Boris(suvlasnik servera) ce najverovatnije ovde staviti opis..


Aleksandar za razliku od tebe doprinosi nesto samp zajednici! Eto koliko puta je pomogao meni i drugima a ti koji samo dodjes da zavodis red odnosno brises postove i teme , pritom nista nepomazes... Aleksandre nemoj ici molim te!

Alex ne idi,tko će pomoagat ako nećeš ti i Hoxxy? :(

ZicMortal

Mozda autor teme nije mislio na to. Mozda je mislio kako je CH uvijek prva po poredku SA;MP servera na balkanu. Zato su i neki bo2ovi predlagali nastanak balkan-samp servera, kako CH nebi vise bila na vrhu balkana po broju SA;MP igraca.


Ali, opet... nemozes nekim mulcima objasnit da je CH sa razlogom server sa najvise igraca (nisu tu samo igraci u pitanju) i najdužom povješću... te kao takvi zasluzuju biti na tome mjestu.

Ajde ovde lock,da ne dodje do svadje..

I nisam rekao da idem skroz sa foruma,vec da necu vise postati ovde,ako neko treba pomoc moze mi se obratiti na PP ,a ja kad budem imao vremena pokusacu mu pomoci..

Hvala i dovidjenja :)

cristiane

Citat: Dude poslato Decembar 26, 2010, 20:40:02 POSLE PODNE
Sorry kompa,ne mogu dopustit da nam neko kopira nesto sto je nase.


Sorry..



S GF smo vodili uvijek BITKU kao i s ST ali bez KOPIRANJA.



Ovi nisu mogli svoje napraviti pa su nas iskopirali.



Protiv toga cu se boriti s svim sudskim sredstvima koja mi stoje na rasplaganju.
Bas za to se bojite da nebi dosle nove jake konkurencije pa uklanjate najjace reklame,.

Citat: Dude poslato Decembar 26, 2010, 20:40:02 POSLE PODNE
Sorry kompa,ne mogu dopustit da nam neko kopira nesto sto je nase.


Sorry..



S GF smo vodili uvijek BITKU kao i s ST ali bez KOPIRANJA.






Ovi nisu mogli svoje napraviti pa su nas iskopirali.



Protiv toga cu se boriti s svim sudskim sredstvima koja mi stoje na rasplaganju.

Tako to treba. . .!


A to djeca od 10 godina nemaju sta radit i onda dodu na ideju da ce otvorit server a nemaju ideja onda hodaju po serverima i uzimaju ideje i tako kazu da su sve sami smislili i onda dode do ovakvih [cenzura]sti,svejedno koje Nikola ili Zole ali ocu rec da imas pravo i nastavi tak...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!