Win 7

Započeo Vilko, Decembar 17, 2010, 11:36:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Chris poslato Decembar 18, 2010, 08:54:09 PRE PODNE
Skini TuneUP Ulites i optimiziraj sve... ja optimiziram svaki tjedan i tako mi je stalno sve ok..
Potpuno se slažem,deaktiviraj si s njim bespotrebne programe,opzimitiraj si
I skini CCleaner ako vec nisi,brise ti cookie i te sve moguce

Citat: BestOne.exe poslato Decembar 18, 2010, 08:53:25 PRE PODNE
Ovako namjesti posavke i nikat ti se nece update...
I kad te pita dali da azurira update ti kazes ne i nikad te vise nece pitat :)
http://img3.imageshack.us/img3/4164/updater.png

Eee to.. Uspio sam


@Chris napravit cu to, pa ti javim..

@Bestone i to cu napravit :D

Recite mi jos neke dobre programe i to..

Evo još za ubrzanje Windowsa ako ne marite za izgled (prozirnost na programskoj traki ce nestati i bit ce malo blijedja,ali ubrzat ce vam puno windowse)


Ako ne patite za izgledom, a želite masksimalno optimizirati windowse, desni klik na Computer/Properties/Advanced system settings/pod performance klikni botun Settings, pa Adjust for best performance, klikni Ok.

 

Gašenje nepotrebih servisa:

Koristite li bluetooth ili printer na vaÅ¡em kompu? Ako ne koristite, zaÅ¡to ne ugasiti njihove servise koji ionako vam ne trebaju, a troÅ¡e vaÅ¡e kompjuterske resurse.  GaÅ¡enje servisa je zapravo jedan od najboljih naćina za optimizaciju windowsa, ali je malo Å¡kakljiviji dio kojeg ne preporučam svima, nego onima koji su već upoznati sa načinom rada jednog OS-a. Pa krenimo sa osnovom, ovdje su servisi koje je sigurno isključiti i kratak opis ćemu oni služe.

 

Servisi:

 

Themes

Služi za aero i teme, ako se servis stopira ne možete mjenjati teme i aero je ugašen.

 

Desktop Window Manager Session Manager

Ovaj servis ima funkciju kad neki program se pokrene, a nije kompatibilan sa windows 7 onda automatski promjeni win temu na basic temu, a ima fukciju za thumbnail view. Ovaj servis može uzimati od 30 do 170 mb, ovisi o količini ugraÄ'enog RAM-a.

 

Offline Files

Ako ne sinkronizirate datoteke izmeÄ'u kompjutera slobodno stopirajte ovaj servis.

 

Print Spooler

Služi za printer, ako ga nemate spojenog na komp stopirajte servis.

Lonac se loncu ruga a oba su crna.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: [SampArena]Remi poslato Decembar 18, 2010, 16:11:20 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Decembar 17, 2010, 17:33:13 POSLE PODNE
Citat: [SampArena]Remi poslato Decembar 17, 2010, 16:50:22 POSLE PODNE
Win 7 fail

Win XP FTW!
Kako volim kada su ljudi R-E-T-A-R-D-I-R-A-N-I i S-E-R-U a neznaju kako je...Imam win7 i znam da je XP da njega mali braco
Klinac odjebi  ;) BestOne.exe fail.

Decko, BestOne mi je pomogo JAKO JAKO JAKO puno! I ja cu ti sad isto rec, win 7 ti je brzi sto puta od XPa, jedino mu je start up malo sporiji, ali ostatak kada udjes u kompjuter kada se podigne sustav, jebeno je brz! I ovo sve sto je on reko, to je dobro reko

@Remi - Nemoras odma reci odjebi,fail i to ??? Vidi se kako postujete jedni druge...Al nema veze ;)

Moze lock. Sve sam rijesio, sve radi, ako budem imo pitanja pitat cu BestOne ili Chrisa

Citat: [SampArena]Tinu_Tuna poslato Decembar 17, 2010, 18:21:07 POSLE PODNE
Nemozes reci da je retardiran kad je upravu , po izgledu jeste mali braco ali WIN 7 je sporiji od XP , tako da je tu FAIL big FAIL , npr.. moja sestra je kupila novi komp negde ko moj mozda malo jaci rami i ona ima win 7 a ja xp i njoj treba skoro duplo vise dok se ne otvori My Computer

pa normalno da ce bit sporiji ako ti imas kompjuter koji nema requirements za win 7