Win 7

Započeo Vilko, Decembar 17, 2010, 11:36:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo napokon sam stavio i win 7, ali imam par problema..

Preko internet explorera mi se nekad zna desit da nista neradi, nisam mogo skinuti mozillu niti ista, pa sam skino na laptop i stavio na komp. (nekoristim explorer ali mi cudno)

Internet veza mi stalno puca, i ping je ogroman (zasto?)

Aktivacija windowsa, cuo sam da ima neki program, Chris ga koristi, pa ako neko zna nek mi posalje na PP (znam da nije dozvoljeno ali postaljite na PP)

I jedan jedini + je sto je jako brz

Ajde mi reci po cemnu je Win 7 fail molim te. BTW. Provjeri dal ti je internet kartica kompatibilna s WIN7


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: [SampArena]Remi poslato Decembar 17, 2010, 16:50:22 POSLE PODNE
Win 7 fail

Win XP FTW!
Kako volim kada su ljudi R-E-T-A-R-D-I-R-A-N-I i S-E-R-U a neznaju kako je...Imam win7 i znam da je XP da njega mali braco

Nemozes reci da je retardiran kad je upravu , po izgledu jeste mali braco ali WIN 7 je sporiji od XP , tako da je tu FAIL big FAIL , npr.. moja sestra je kupila novi komp negde ko moj mozda malo jaci rami i ona ima win 7 a ja xp i njoj treba skoro duplo vise dok se ne otvori My Computer

XP Rules  8)

Moj brat kad je rusio system, stavio Win 7, i posle par dana je vratio XP! Jer nije mogao da je podnese :D
Poslednja Izmena: Decembar 17, 2010, 18:22:45 POSLE PODNE od tWix
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Mikic95

Citat: [SampArena]Tinu_Tuna poslato Decembar 17, 2010, 18:21:07 POSLE PODNE
Nemozes reci da je retardiran kad je upravu , po izgledu jeste mali braco ali WIN 7 je sporiji od XP , tako da je tu FAIL big FAIL , npr.. moja sestra je kupila novi komp negde ko moj mozda malo jaci rami i ona ima win 7 a ja xp i njoj treba skoro duplo vise dok se ne otvori My Computer

Pa ne more Win 7 na svakakvu krntiju  :P  :D

Imam masinu, sve mi je objasnio BestOne.exe

Samo da jos isprobam igrice i onda cu ocjenit win :D

Citat: [SampArena]Tinu_Tuna poslato Decembar 17, 2010, 18:21:07 POSLE PODNE
Nemozes reci da je retardiran kad je upravu , po izgledu jeste mali braco ali WIN 7 je sporiji od XP , tako da je tu FAIL big FAIL , npr.. moja sestra je kupila novi komp negde ko moj mozda malo jaci rami i ona ima win 7 a ja xp i njoj treba skoro duplo vise dok se ne otvori My Computer

Hahahah pa uporedi konfiguracije od sestre i od tebe.
2. Varas se da je WIN 7 samo po izgledu ljepsi i da je sporiji od XP- Odg. Da bi ima Win 7 moras imati jak racunar kao sto je rekao Hawks. Ja  koristim wind. 7 dva i po mjeseca i nemam rijeci na njega, izgled mi i nije toliko bitan koliko njegova brzina i preciznost !!!
3. Odgovor Vilko :
Ako trebas program javi mi se na pm i poslat cu ti sa kojim ces aktivirati licensu !
4. Jesili instalirao sve potrebne drivere za maticnu. Mozda koje ti imas ne odgovaraju za wind. 7 pa pokusaj skinuti sa neta ;) Siguran sam 100 % da je do drivera .

Veliki pozdrav
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Dao sam mu aktivator na PM i sve sto mu treba ;)

ok , super ;) Pozdrav
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Pricate gluposti, Da ostajemo na starijim OSovima zbog brzine svi bi jos bili na DOSu jer se on najbrze vrti na nasim kutijama.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Decembar 17, 2010, 20:45:09 POSLE PODNE
Pricate [cenzura]osti, Da ostajemo na starijim OSovima zbog brzine svi bi jos bili na DOSu jer se on najbrze vrti na nasim kutijama.
Istina,Lord jedini pametan :D
Ja imam Win 7 i kazem da su odlicni,a to ce "Vilko ***" potvrdit

Win7 odlican, jedino mi smeta sto sam iskljucio sve windows update i jucer mi je opet skido -.-

Ovako namjesti posavke i nikat ti se nece update...
I kad te pita dali da azurira update ti kazes ne i nikad te vise nece pitat :)
http://img3.imageshack.us/img3/4164/updater.png

Skini TuneUP Ulites i optimiziraj sve... ja optimiziram svaki tjedan i tako mi je stalno sve ok..