Novi SA:MP Projekt Game-HR & Base-Host

Započeo gvozdeni, Decembar 11, 2010, 22:29:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Svidja mi se ideja, jer bi sada mnogi uspjeli, barem pokusati otvoriti neki server. Znam da ce biti mnogo promasaja, ali ima i sanse za neke dobre skriptere, koji bi mogli otvoriti neki odlican server...Podrzavam ideju ;)




Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 12, 2010, 17:09:41 POSLE PODNE
Pazi Sta pricas za mog oca mozes uci u probleme samo te Upozoravam!

Hahahhahah desetogodisnjak se nafuro hahaha.... Izgleda gledo "Sam u kuci" hahahhahah omg....LOL!!!
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Tolko o ozbiljnosti projekta a sam logo nije vaš,već ste skinuli psd i modificirali ga...Na tome se vidi koliko ozbiljno ulazite u projekt...

Pravi skripter će uvijek imati novca i nije lud da ide na nešto besplatno...Većina onih koji to budu i koristili očekivat će previše. Kako dobiti nešto a kada se ništa ne uloži? Neide to tako...

Poslednja Izmena: Decembar 28, 2010, 15:53:57 POSLE PODNE od Forbs

Koliko vidim neki su za, neki protiv, ocito ovdje mnogi imaju para....pa netreba pomoc communtiju, a radi 30 slotova sto cu hostat za 20 ljudi necu sigurno propast, testnih 10 slotnih samp servera sam podijelio vec jedno 25 komada...i jos ima mjesta.


Citat: Forbs poslato Decembar 28, 2010, 15:51:00 POSLE PODNE
Tolko o ozbiljnosti projekta a sam logo nije vaš,već ste skinuli psd i modificirali ga...Na tome se vidi koliko ozbiljno ulazite u projekt...

Pravi skripter će uvijek imati novca i nije lud da ide na nešto besplatno...Većina onih koji to budu i koristili očekivat će previše. Kako dobiti nešto a kada se ništa ne uloži? Neide to tako...


Zar je zabranjeno skidat psd-ove ? I kakve veze ima ozbiljnost s logom ?  :-\

Redovito sam dobivo pitanja dali mogu otvorit server na 3 dana cist da vide kak ce radit kak ce ic dal ce biti zainteresiranih itd itd... Skripteri su ocito ludi kad se ovdje 80% ljudi slozilo s ideom projekta.


Trebate SA:MP server ? Posjetite www.Game-HR.com

black_dota

e imam pitanje sad

evo ja sad imam mod npr
i ocu da vidim jedno 3 dana koliko ce ih igrati
i bude njih dosta i vi vidite to i sta ja dobijem free host?

tako sam shvatio :S

Citat: [IG]black_dota poslato Decembar 28, 2010, 20:52:36 POSLE PODNE
e imam pitanje sad

evo ja sad imam mod npr
i ocu da vidim jedno 3 dana koliko ce ih igrati
i bude njih dosta i vi vidite to i sta ja dobijem free host?

tako sam shvatio :S



Uvjet da dobijete server:
*da imate web-stranicu na koju bi stavili banner
*posjecenost igraca - u obilazak servera bi se islo svaih 10-14 dana te bi se pregledavala posjecenost. Ukoliko server ima malu posjecenost jednostavno ga gasimo.



Znaci, bit cijele price bi bilo da serveri ne stoje prazni i trose resurse bzvz, bit je da gore barem igra 5-6...10 igraca koliko vec...da probate ostvariti neki svoj veci samp server. No ako vam nece ici kroz tih nekih 10-15 dana..mjesec eto u pocetku..onda nista..server se gasi.


Trebate SA:MP server ? Posjetite www.Game-HR.com

black_dota

iam i forum a imacu i igraca xD

znaci samo treba da se javim kad otvorim srv?

Pa to kad skineÅ¡ psd i postaviÅ¡ ga kao svoj logo dovoljno govori o vaÅ¡oj ozbiljnosti za projekt, Da ste ozbiljni napravili bi vlastiti logo,no očito nema dovoljno znanja za to. 80% njih se složilo iz razloga Å¡to su to joÅ¡ uvijek nezrele osobe i očekuju nekakv uspijeh bez ikakvog ulaganja.Vjerujte to je nemoguće...Pitajte to Benjamina,Dujmu bilo koga. Svi će vam reći da su previÅ¡e novca i vremena potroÅ¡ili na to,a nije se isplatilo niti pola Å¡to se tiče financija.I onda se naÄ'e neki biser koji misli da će napuniti server bez da je potroÅ¡io lipe...A i zaÅ¡to bi netko doÅ¡ao na besplatan server,to već u startu odbija korisnika kada vidi da si vlasnik servera nemože uplatiti poÅ¡teno host...
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2010, 10:32:21 PRE PODNE od Forbs

ima i dobra i losa strana...
dobra strana je da ce neko imati priliku da ima svoj server(kao ja) a losa strana je sto onaj ko nezna nista uraditi,ne zna otvoriti PAWNO otvorice server sa skinutim modom i samo ce smetati
ja sam uplatio pare za server DmZ hostingu i vec 3 mjeseca nisam dobio server -.- a i nemam nesto para kao ostali...
ovo bi mi dobro doslo samo sto ce 90% njih koji budu citali ovaj post reci da sam ja bot i ne znam skriptati zbog malo postova(ovo mi je novi acc)  ;)

Citat: [IG]black_dota poslato Decembar 28, 2010, 21:21:00 POSLE PODNE
iam i forum a imacu i igraca xD

znaci samo treba da se javim kad otvorim srv?

Za sada je samo pitanje dal ce se opce otvorit.....ako otvorimo bit ce stranica vezana za to.


Citat: Forbs poslato Decembar 29, 2010, 10:31:02 PRE PODNE
Pa to kad skineÅ¡ psd i postaviÅ¡ ga kao svoj logo dovoljno govori o vaÅ¡oj ozbiljnosti za projekt, Da ste ozbiljni napravili bi vlastiti logo,no očito nema dovoljno znanja za to. 80% njih se složilo iz razloga Å¡to su to joÅ¡ uvijek nezrele osobe i očekuju nekakv uspijeh bez ikakvog ulaganja.Vjerujte to je nemoguće...Pitajte to Benjamina,Dujmu bilo koga. Svi će vam reći da su previÅ¡e novca i vremena potroÅ¡ili na to,a nije se isplatilo niti pola Å¡to se tiče financija.I onda se naÄ'e neki biser koji misli da će napuniti server bez da je potroÅ¡io lipe...A i zaÅ¡to bi netko doÅ¡ao na besplatan server,to već u startu odbija korisnika kada vidi da si vlasnik servera nemože uplatiti poÅ¡teno host...

Ok sad mi nije jasno o kojem se opce logo-u radi ? Sluzbeni logo projekta ne postoji jer nismo ni radili.......ovo je pilot projekat, ako bi projekat uspio onda bi ozbiljno se pozabavili s time.....

Posto bi svi imali svoj server i skriptali i obecavali da bi ga napunili, ta im se mogucnost moze ostvarit ili ne...zato imamo neke uvijete. Tesko da ce igraci znat dali je server placen ili nije..i mislim da njima nije to bitno jel placeno ili nije jer oni ce na placenom i na besplatnom igrat isto :-) K tome ako ce server stvarno imat prometa vjerovatno ce se pokazat potreba za povecanjem slotova sto je opet moguce da ostane IP i port....naravno to povecanje biti ce prema cjeniku koji se nalazi na nasoj stranici.





Trebate SA:MP server ? Posjetite www.Game-HR.com

Ako je rok mjesec dana da se bar malo napuni server, onda ok, jer malo tko moze napuniti server u tjedan dana...

Ideja mi se svida, a i onako trebam promjeniti host, pa bi ovo bilo idealno :)


iLife RolePlay
91.121.150.132:7783
FORUM OVDJE


black_dota


Citat: [IG]black_dota poslato Februar 17, 2011, 21:22:25 POSLE PODNE
Ovo vise ne vazi...

Pitao sam gvozdenog...

pa mogli su barem rec -.-


iLife RolePlay
91.121.150.132:7783
FORUM OVDJE


Previse se ljudi protivi...takoder problem je novim hosterima sto bi im to zatuklo prodaju....Sve je lijepo krenulo al eto ocito od ovoga,za sad, nece biti nista....
Trebate SA:MP server ? Posjetite www.Game-HR.com

pa nemoras svima davat servere, (nezelim da ispadne da molim ili tako nesto, nego je dobra ideja i steta da propadne)

mozes reci da oni koji zele server neka se jave u PM i neka ti daju IP kucnog servera, i provjeris mod. Ako mislis da nema smisla, nista, ako da, onda neznam napravis listu najboljih pa njima das...


iLife RolePlay
91.121.150.132:7783
FORUM OVDJE