Novi SA:MP Projekt Game-HR & Base-Host

Započeo gvozdeni, Decembar 11, 2010, 22:29:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Koliko ste se puta do sad pitali zasto nema nekog besplatnog, a opet odlicnog hostera koji Vase besplatno igranje cini jos boljima? Ili mozda jednostavno nemate novaca jer Vam roditelji daju mali dzeparac?

Stali smo na kraj tim problemima!

Predstavljamo Vam projekt kodnog imena "SA:MP Projekt". Necemo Vam unaprijed govoriti o cemu se radi ali mislim da ste vec sami zakljucili.

Projekat bi omogucili Game-HR i Base-Host, dogovoreni su svi detalji, ali prvo nas zanima koliko ljudi ovdje je zainteresirano za ovakav projekt podjele besplatnih servera. Broj servera i slotova bi bio ogranicen.

Uvjet da dobijete server:
*da imate web-stranicu na koju bi stavili banner
*posjecenost igraca - u obilazak servera bi se islo svaih 10-14 dana te bi se pregledavala posjecenost. Ukoliko server ima malu posjecenost jednostavno ga gasimo.

Stranica je trenutno u izradi ali ju mozete posjetiti na http://samp.base-host.com.hr

Zelimo cuti Vase misljenje!
Poslednja Izmena: Decembar 11, 2010, 22:35:53 POSLE PODNE od gvozdeni
Trebate SA:MP server ? Posjetite www.Game-HR.com

Cobra 11

cim je nest besplatno,tj. da ce se besplatno dijelit... tu sam.. :D... ak bi dobio server.... on bi bio u sklopu jednog gaming communitya kao DM server....

Besplatno?
Pa tesko im je odvojit 5 evra mislim da i dete od 7 godina ima 5 evra kod sebe.....
Eto Vi sto kukate da nemate pare za host a pricate da bi uspeli evo vam prilika -_-
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 11, 2010, 22:55:09 POSLE PODNE
Besplatno?
Pa tesko im je odvojit 5 evra mislim da i dete od 7 godina ima 5 evra kod sebe.....
Eto Vi sto kukate da nemate pare za host a pricate da bi uspeli evo vam prilika -_-
Ajde bre ,nemaju svi para! Nije svaka porodica ista!
To sto ti imas ne znaci da svi mogu da imaju.
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 11, 2010, 22:55:09 POSLE PODNE
Besplatno?
Pa tesko im je odvojit 5 evra mislim da i dete od 7 godina ima 5 evra kod sebe.....
Eto Vi sto kukate da nemate pare za host a pricate da bi uspeli evo vam prilika -_-

A šta ako neko nema 5 eura ? Nisu svi guz*nje kao tvoj tata pa ti daje dnevno 100 eura da se rasipaš njima, a tek ti je 10 godina.

Citat: gvozdeni poslato Decembar 11, 2010, 22:29:53 POSLE PODNE
Koliko ste se puta do sad pitali zasto nema nekog besplatnog, a opet odlicnog hostera koji Vase besplatno igranje cini jos boljima? Ili mozda jednostavno nemate novaca jer Vam roditelji daju mali dzeparac?

Stali smo na kraj tim problemima!

Predstavljamo Vam projekt kodnog imena "SA:MP Projekt". Necemo Vam unaprijed govoriti o cemu se radi ali mislim da ste vec sami zakljucili.

Projekat bi omogucili Game-HR i Base-Host, dogovoreni su svi detalji, ali prvo nas zanima koliko ljudi ovdje je zainteresirano za ovakav projekt podjele besplatnih servera. Broj servera i slotova bi bio ogranicen.

Uvjet da dobijete server:
*da imate web-stranicu na koju bi stavili banner
*posjecenost igraca - u obilazak servera bi se islo svaih 10-14 dana te bi se pregledavala posjecenost. Ukoliko server ima malu posjecenost jednostavno ga gasimo.

Stranica je trenutno u izradi ali ju mozete posjetiti na http://samp.base-host.com.hr

Zelimo cuti Vase misljenje!

Moje mišljenje da je to dobra ideja jer na forumu ima dosta dobrih skriptera koji ne mogu da sebi priušte server.
Poslednja Izmena: Decembar 11, 2010, 23:00:51 POSLE PODNE od ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH]

Bosplato.

Ja sam ZA  :)



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje


ja sam isto za

Respect to:
Correli
[ED] Kazakov
gonss.pwn
mafica .pwn
Koksildo
Dude
Chris


lol ovi su mi najjaci koji bacaju spike ono kao " jel nemas sugavih 5 eura za host" ...  ::)

koliko se meni cini da smisao ovog projekta nije da se pokupe modovi i dovidjenja, ovdje su se udruzila 2 solidna hosta kako bi vam pruzili to da svoje znanje o san andreas skriptanju i mappanje predstavite drugima... naravno oni ocekuju za uzvrat neku reklamu koju bi okacili na svoj web site ( nema djabe ni kod stare babe :) )

ja sam isto za i ako projekt zazivi imam mod u pripremi i web stranicu (link u signu) tako da bih se mogao prijaviti za hosting jer i ako server ne uspije (dok je radio bilo je oko 5-30 igraca online odjednom) pa mi nece biti zao i ako ne uspije da ugase server i daju nekome drugome sansu kako bi on pokusao...

sretno u ozivljenju projekta! ;)

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Po meni jako dobra ideja :D

Zainteresiran sam :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Pazi Sta pricas za mog oca mozes uci u probleme samo te Upozoravam!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 12, 2010, 17:09:41 POSLE PODNE
Pazi Sta pricas za mog oca mozes uci u probleme samo te Upozoravam!
Kome ti to ?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Sponzorstvo uvijek doro dodje kad placas webhost i domenu :D,Game host je vec teret

Svaka cast  :)

Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 12, 2010, 17:09:41 POSLE PODNE
Pazi Sta pricas za mog oca mozes uci u probleme samo te Upozoravam!
Kome ti ? LOL!
ONTOPIC: Odlična ideja! :)