~Dobrodosli na Cold Fear RolePlay Beta v2.1~

Započeo [HL]Filyx, Decembar 07, 2010, 21:44:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Cobra 11

Citat: Djea Djea poslato Decembar 07, 2010, 22:52:22 POSLE PODNE
Cobra ti bese mrzis spamere koji odgovaraju na svaki post? A sta ti radis u ovoj temi,svaki drugi je tvoj jbt?

Upozorenje - dok ste čitali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.
ne nego je meni krivo sto on laze... jer ste SAMO vas dvoje bili online... i nemozes mene lagat!!!!
Upozorenje - dok ste čitali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.

ako nije problem moze neki moderator,admin....da locka temu dolazi do svadje necu da se pravdam ovom ovde cobri..
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Cobra 11 poslato Decembar 07, 2010, 22:54:45 POSLE PODNE
Citat: Djea Djea poslato Decembar 07, 2010, 22:52:22 POSLE PODNE
Cobra ti bese mrzis spamere koji odgovaraju na svaki post? A sta ti radis u ovoj temi,svaki drugi je tvoj jbt?

Upozorenje - dok ste čitali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.
ne nego je meni krivo sto on laze... jer ste SAMO vas dvoje bili online... i nemozes mene lagat!!!!
Upozorenje - dok ste čitali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.

Ja sam bio online? Sanjaj deckic.... ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ljudi normalno da vas bana zato  jer koristite neki cheat npr. soebit.. zato se nemojte cuditi.....



                    COLD FEAR ROLEPLAY IP 88.198.69.101 :7779[/b]


ZicMortal

Citat: filyx poslato Decembar 07, 2010, 21:44:48 POSLE PODNECO-OWNERI: Castor_Toy & Nipexx_Black

Reci tom liku tko god bio da je nick Nipexx zauzet na znas vec koga... i reci mu nek upotrijebi malo mozak i smisli svoj vlastiti nick.

black_dota

Citat: phoenix^ poslato Decembar 12, 2010, 13:22:49 POSLE PODNE
Sretno samo jos forum ako moze :D
ti prvo nauci sta je forum i kako se pravi pa onda tek smaraj za url foruma

a ovaj sto se zove castor toy je izostavio troy da bude da je ceo nick kopirao od jednog igraca sa bm -.-


ZicMortal kopirali su tvoj nick imam sliku!!!
Dokaz: http://slike.hr/slike/samp045_b2f8c.png.html

EDIT: Jos jedan server koji koristi Balkan UnderGround mod...
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 12, 2010, 19:59:35 POSLE PODNE
ZicMortal kopirali su tvoj nick imam sliku!!!
Dokaz: http://slike.hr/slike/samp045_b2f8c.png.html

EDIT: Jos jedan server koji koristi Balkan UnderGround mod...
Meni nije jasno zasto otvaraju servere sa BU mod?Bezveze placaju


Haha zamislite onaj Luis_Mendoza Dobio head admina sto im promenio rcon password xxaxaxaxaax....A meni trazio GameMastera na mom serveru i ja reko aj mu dam aj ga testam i on tamo admin lvl 1337 i ja udjem na server i on me /ban omg!
Server is SHIT!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D