~Dobrodosli na Cold Fear RolePlay Beta v2.1~

Započeo [HL]Filyx, Decembar 07, 2010, 21:44:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

 ;) ;) ;) ;) Pa da pocnemo ovako otvorili smo novi samp server po imenu Cold Fear RolePlay.
                                       Imamo dobar GM ljepo je ukrasen i sve jako puno truda i remena smo dali za taj GM...
                                       Glavno srediÅ¡te je Burg, naravno sva ova radnja se odvija u Los Santosu.
                                       Jako sam zhvala turtorialu Balkan samp foruma jer da nije bilo toga foruma nebi ni bilo  naseg servera
                                       tako da nemas sta.



            8) 8)                     OWNERI: Filyx_Black
                                                                    CO-OWNERI: Castor_Toy & Nipexx_Black

                         
                            Sada da započnemo s malo detaljnijim opisivanjem.....
                                                     Imamo 16 organizacija...1024 kuca i na svim kucamo su realne cijene..
                                                     Slozili smo oglas u obliku RL-a tako da moras otici u ABC studio kako bi mogao obajviti....
                                                     Auti se mogu rentat a mozemo ih i kupit..tako da nebrinite ima i toga...
                                                      Bizova imamo jako puno i to mogorazlicitih...cak i neke novo izmisljene... kao naprimjer Dukat..itd
                                                     Nazalost forum jos nemamo ali je u izradi tako da za to nebrinite....sve ce doci na svoje...
                                                     Slozili smo mnoga vila i vise car-shipa tako da nebrinete za to ima mnogo auta...
                                                     Imamo u puno SBIZOVA.........


                                 
                              I jos nesto:

                                                        Slozili smo i dodali nek nove admin komande, ljepsi admin chat, ljespsi ooc chat, itd..
                                                                                    Maperi su stvarno provodili dosta vremena da sloziju ovaj server fantasticnim i ja im zato zahvaljujem 
                                                                                    na pomoci i strpljenju koje su uradili.....




                                   EVO NAS IP: 88.198.69.101:7779 DOĐITE NAS POSJETITI !!


Mikic95

Popravi opis - ovaj je jako loÅ¡, al sretno sa serverom trebat će vam  :o

Sta reci o serveru na kojem slcajno probam /rcon login 123 i pise mi da sam ulogovan kao admin -.-'


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ja nigdje ne vidim IP niti FORUM.

Ubaci raznih boja ovako kao ja ;)
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Cobra 11

sretno... nekako mi se cini da je ovo mod od BU... mozda malo ureden... dodem na tut.. i dobijem ban... nezz zast....

Mikic95

Citat: Cobra 11 poslato Decembar 07, 2010, 22:31:13 POSLE PODNE
sretno... nekako mi se cini da je ovo mod od BU... mozda malo ureden... dodem na tut.. i dobijem ban... nezz zast....

Pa ovaj napiso da je rcon pass 123 i filip se logirao kao admin i sad bana sve valjda, bilo nas 5 na serveru i svi dobili ban samo on osto znaci da on malo kaki  :-X

Cobra 11

HostName: Hakiran!
Address:  88.198.69.101:7779
Players:  4 / 50
Ping:     39
Mode:     [BE]Beta v2.1
Map:      • Los Santos •

vidite ovo... hakiran.... uh sto im je dugo trajao...!!!

cristiane

CitatPa da pocnemo ovako otvorili smo novi samp server po imenu Cold Fear RolePlay.
Zasto ti u nazivu teme pise v2.1?? ako je tek otvoren jer ti znas uopste sta znaci verzija? Valjda bi trebalo biti v1.0
Gdje je opis??

Cobra 11


neznam ja nistha...
ja nisam hako
Ja sam normalno igrao..
i video hakera
Poslednja Izmena: Decembar 07, 2010, 22:49:27 POSLE PODNE od Ryder{LCRP]
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Cobra 11

Citat: Ryder{LCRP] poslato Decembar 07, 2010, 22:48:04 POSLE PODNE
A i prico sam sa hakerom extra tip ali se nevidi na Tab....
kao nevidljiv nemam pojma kako...
hahaha.... momak,malo si se previse uzivio.... to su price za malu djecu...

e iskreno slusaj znam tipa koji je hakiro znas nego necu da cinkarim drug mi iz odeljenja..........
mene nije teo banat
nije se mogo videt na tab ali u ingame se mogo videt...
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Cobra ti bese mrzis spamere koji odgovaraju na svaki post? A sta ti radis u ovoj temi,svaki drugi je tvoj jbt?

Upozorenje - dok ste čitali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Ajde ne lupaj Ryder majke ti za to ima komanda cini mi se /ccnn a sigurno mu nick bio Chuck Noriss hahaha...