[Map] Kafic na benzi

Započeo Marko94, Decembar 04, 2010, 12:51:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo da stavim slike od svog rada tj kafica koji se nalazi na benzi blizu Burga.
Napravio: Marko
Objekata: Oko 70 sigurno
Vrijeme: 45 minuta.
-Slike-
http://img823.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=mtascreen20101204105638.png

Nadam se da ce vam se svidjeti,ocjenite od 1/10 i dajte komentar sta sam trebao da stavim a sta ne..  :D

Dobraa mapa..trebo bi uredit i okrug benze...8/10
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Dobro jos malo okolo uredit benzu i unutra izvadi tepih ispod stolova,nije RP jer u malokojem kaficu ima tepih na podu :D


Cobra 11


Citat: Marko94 poslato Decembar 04, 2010, 13:16:00 POSLE PODNE
Imam sredjeno oko Benze samo sam ovaj kafic uradio posebno.al imam sredjeno oko nje :)
trebo si to sve u jendu mapu fino skupit i onda ovdije psotat ljepse bi izgledalo a i imao bih puno bolje ocjene,mozes iza benze napravit kao prodaju auti i svasta

Upravo pravim to sto kazes "salon auta" pa da vas pitam gdje trebam da stavim enterior kad ga pravim U MTA jer nemogu na sred puta jer kad se to ubaci u GM nece se moci tuda prolaziti :D ..To bi ja napravio kao i da se tu port kad dodjes na odredjeno mjesto kod salona i da se portas u taj enterior sto bi ja sad uradio pa zato gdje da ga stavim?

Citat: Marko94 poslato Decembar 04, 2010, 13:41:52 POSLE PODNE
Upravo pravim to sto kazes "salon auta" pa da vas pitam gdje trebam da stavim enterior kad ga pravim U MTA jer nemogu na sred puta jer kad se to ubaci u GM nece se moci tuda prolaziti :D ..To bi ja napravio kao i da se tu port kad dodjes na odredjeno mjesto kod salona i da se portas u taj enterior sto bi ja sad uradio pa zato gdje da ga stavim?
odes gore u neznam tocno koju kvakicu nek neko napise sigurno zna i tu imas razne interiore burga,24/7 prodamnica svega i svacega i unutra radis kad oces kasnije to saves,nades ID tog interiora i napravis komandu ako znas npr /portburgint  i on se porta u taj int samo stavis da se porta u ID tog interiora

Gledao sam al nema nijedan od salona ai ja bi htio da ja napravim enterior.samo neznam msm nisam siguran gdje da stavim enterior,ovi svi su pod zemljom e mogu i ja staviti svoj al kako onda doci do njega u ingame da napravim ikone za v buy :S

extra je samo si mogao malo srediti dodati neki objekt iznurta...
ali cool je 8)

Ima dovoljno unutra objekata jer nevolim da natrpavam objekte jer nije RP,ai nekako mi je ruzno kad ima bas previse objekata..

A nije loÅ¡e ljepo je to ureÄ'eno,al iskreno postaju mi pomalo dosadne te mape,svi rade kafiće benze burgove ito....dajte neÅ¡to novo :P

7/10


Mikic95