Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mikic95

Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 18:18:03 POSLE PODNE
Sad će se svi vratit na ovoga -.-'

Da skrenemo sa te teme tko igra na kojem serveru :D

Na Cyber-u  :D  :D  :D

BestOne, oćeš sam ići, ili da ti pomognem ?

Kad si se već oprostio tako lijepo.

Pozdrav.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 06, 2011, 18:24:26 POSLE PODNE
BestOne, oćeš sam ići, ili da ti pomognem ?

Kad si se već oprostio tako lijepo.

Pozdrav.
Nemoras mi pomagat...
Nemoj me banat, moram pogledati 1 na mjesec ili 1 put na pola godine sto se zbiva na SAMP-u... (ali od postova vise nista, vidjet cete me online jednom u pola godine)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



poznaticovik


e, ajmo sad napisat sapunicu o tebi BestOne -.-
pa dajte ljudi stvarno, BestOne idi van, trci, citam ove vase postove, cijelu sapunicu ste napisali u vezi BestOne-a... pa dajte malo pricajte o samp-u ovo je Balkan SA:MP a ne Sapunice o tudim zivotima -.-
//

poznaticovik

Daj Igor STFU ono pokušavam skreniti temu a vi se samo vračate na njega -.-'

Mikic95

Jaaoo kad pomislim sutra Å kola, pa  :'( mi se.

Pa ljudi, kako ste danas? Sta se radi, znate koji dobar samp RP server, meni dosadno :S

BTW. Hawks :DD ja nemoram u skolu, tek u pola jedan moram doc jer imam natjecanje iz fizike... tako da nema nastave a pisemo test :D :PPP
//

Jao, u srjedu natjecanje iz informatike... FMSLogo...

Neda mi se ucit.... Ugl, idem samo zato sto moram odgovarat fiziku i povjest
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 18:40:07 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster

poznaticovik

Ja stalno 1 smjena meni to super imam jako više vremena mogu sve naučit , igrati kompa još , vani s društvom fuce odigrat i tako :D

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 06, 2011, 18:39:15 POSLE PODNE
Jao, u srjedu natjecanje iz informatike... FMSLogo...

Neda mi se ucit.... Ugl, idem samo zato sto moram odgovarat fiziku i povjest
Nisam mogao izdrzat, morao sam postat...
Nama isto u srijedu, 9.2 izrada algoritama i osnove informatike + osnoveqbasic, idem na sve
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 18:41:01 POSLE PODNE
Ja stalno 1 smjena meni to super imam jako više vremena mogu sve naučit , igrati kompa još , vani s društvom fuce odigrat i tako :D

Mi smo naizmjenicna smjena, tjedan ujutro, tjedan popodne.... Vise volim ujutro jer imam vremena za drustvo i tak, a kad sam popodnevna onda navece odem malo van, u grad ili jednostavno na ulicu da se zaebavamo...


Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 18:41:01 POSLE PODNE
Ja stalno 1 smjena meni to super imam jako više vremena mogu sve naučit , igrati kompa još , vani s društvom fuce odigrat i tako :D

I ja isto :D i tako mi je najbolje, prije u nizim razredima bilo je 2 smijene, al sam imao puno manje vremena za sve, sad kad smo bas mi, moja generacija dosli u vise razrede, doradili su novu skolu na nasu staru, i sad nizi razredi imaju u toj novoj skoli  a mi u staroj... i sad je puno bolje meni :D
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 18:49:40 POSLE PODNE od Igor_Nel
//

poznaticovik

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 06, 2011, 18:44:24 POSLE PODNE
Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 18:41:01 POSLE PODNE
Ja stalno 1 smjena meni to super imam jako više vremena mogu sve naučit , igrati kompa još , vani s društvom fuce odigrat i tako :D

Mi smo naizmjenicna smjena, tjedan ujutro, tjedan popodne.... Vise volim ujutro jer imam vremena za drustvo i tak, a kad sam popodnevna onda navece odem malo van, u grad ili jednostavno na ulicu da se zaebavamo...



2 smjenu sam volio samo onda kad nisam imao ništa za učiti i spavao bih do 10,11 i fino se odmorim , kad sam imao za učiti nisam volio 2 smjenu jer sam se naučio ostati budan do 2,3h ujutro i onda se još budi u 8 nauči i sve to :D

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 06, 2011, 18:44:24 POSLE PODNE
Mi smo naizmjenicna smjena, tjedan ujutro, tjedan popodne.... Vise volim ujutro jer imam vremena za drustvo i tak, a kad sam popodnevna onda navece odem malo van, u grad ili jednostavno na ulicu da se zaebavamo...

Takodje  ;D