Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 06, 2011, 18:44:24 POSLE PODNE
Mi smo naizmjenicna smjena, tjedan ujutro, tjedan popodne.... Vise volim ujutro jer imam vremena za drustvo i tak, a kad sam popodnevna onda navece odem malo van, u grad ili jednostavno na ulicu da se zaebavamo...
I mi smo jedan naka jedan naka.Nego gdje vi zivite ja u Mostaru BIH ?

Ja u varazdniu HR... tocnije u okolici na selu...
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 19:05:13 POSLE PODNE od Igor_Nel
//

poznaticovik


Daj Alene pomogni BestOneu da ode s foruma, ide mi na zivce! Sta stalno govoris JA JA JA tri tocke i opet JA dosadan si vise
I ono sto je Blood rekao, napricao si nam da si isao na milijun stvari, milijun puta operirao i drkao nesto, Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡ od sad

Bolan 2 stranice u pol sata ste naspamali -.-

Kod nas idu neke lekcije iz radjenja nekih programa u C++, 2 ucenika se prijavila hahha :D Kod nas mnogi nemaju kompjutere, pa dolaze na informatiku pokvarit kompjutere xD

poznaticovik

Meni je na infi najjače koda smo na LANu nekom europskom , igramo CSS i npr. ja stalno osvajam situacije 1v3 1v4 il bilo tko kad osvoji onda ono bravo čestitamo  preuzbudljivo bude :D

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 19:14:03 POSLE PODNE
Kod nas mnogi nemaju kompjutere

???

Omg, kod nas 99.99% ucenika ima komp, makar neki krnjotak( xD), ali ima ugl.


Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 19:17:32 POSLE PODNE
Meni je na infi najjače koda smo na LANu nekom europskom , igramo CSS i npr. ja stalno osvajam situacije 1v3 1v4 il bilo tko kad osvoji onda ono bravo čestitamo  preuzbudljivo bude :D

Mi imamo CoD2 i dotu za lan(na inf)... Uvjek igramo 2v2 ili 3v3 ali to se nemoze drzati ona lijepa harmonija (npr: mrš tamo lowe jedan [cenzura]i, da bog da ti mater itd...) nego: ovaj ti je na spawnu, ovaj ti je kod A/B

A najvise volim HQ, ali u posljednje vrijeme nema bas kompanije na HQ serverima


btw. Sad ce za par minuta jedna FS

Edit:

Neko je pito... Ja sam iz Pozege, Cro
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 19:21:52 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 19:14:03 POSLE PODNE
Daj Alene pomogni BestOneu da ode s foruma, ide mi na zivce! Sta stalno govoris JA JA JA tri tocke i opet JA dosadan si vise
I ono sto je Blood rekao, napricao si nam da si isao na milijun stvari, milijun puta operirao i drkao nesto, Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡ od sad

Bolan 2 stranice u pol sata ste naspamali -.-

Kod nas idu neke lekcije iz radjenja nekih programa u C++, 2 ucenika se prijavila hahha :D Kod nas mnogi nemaju kompjutere, pa dolaze na informatiku pokvarit kompjutere xD
Opet se nemogu suzdrzati od ovih postova -.-'
Imamo i mi to, i prijavio sam se samo ja... Ustv prijavile se i neke cure, i odma prvi dan su odustale...
Sad cete opet rec JA-JA-JA a kad je istina, najpametniji sam (ne na forumu nego u razredu) i gotovo...
Mi igramo CSS isto na inf...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



poznaticovik

Cod2 igram od 2007 . 2500h+ bio sam na par manjih lanova uvijek meÄ'u prva tri mjesta , ali eto nakon zavrÅ¡etka praznika odlučio sam se posvetiti učenju i cod2 quitat samo ga igramo na infi

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 19:21:34 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 19:14:03 POSLE PODNE
Daj Alene pomogni BestOneu da ode s foruma, ide mi na zivce! Sta stalno govoris JA JA JA tri tocke i opet JA dosadan si vise
I ono sto je Blood rekao, napricao si nam da si isao na milijun stvari, milijun puta operirao i drkao nesto, Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡ od sad

Bolan 2 stranice u pol sata ste naspamali -.-

Kod nas idu neke lekcije iz radjenja nekih programa u C++, 2 ucenika se prijavila hahha :D Kod nas mnogi nemaju kompjutere, pa dolaze na informatiku pokvarit kompjutere xD
Opet se nemogu suzdrzati od ovih postova -.-'
Imamo i mi to, i prijavio sam se samo ja... Ustv prijavile se i neke cure, i odma prvi dan su odustale...
Sad cete opet rec JA-JA-JA a kad je istina, najpametniji sam (ne na forumu nego u razredu) i gotovo...
Mi igramo CSS isto na inf...

BestOne, nitko te nije prisilio da odes, ali ako si se vec oprostio i sve .-.- bio bi red da odes ...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

_Cool_ - Nemogu se oduprijet, citam i onda naidjem na takve postove, ma makar i bio na samrti moram komentirati...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 19:17:32 POSLE PODNE
Meni je na infi najjače koda smo na LANu nekom europskom , igramo CSS i npr. ja stalno osvajam situacije 1v3 1v4 il bilo tko kad osvoji onda ono bravo čestitamo  preuzbudljivo bude :D

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 06, 2011, 19:20:51 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 19:14:03 POSLE PODNE
Kod nas mnogi nemaju kompjutere

???

Omg, kod nas 99.99% ucenika ima komp, makar neki krnjotak( xD), ali ima ugl.


Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 19:17:32 POSLE PODNE
Meni je na infi najjače koda smo na LANu nekom europskom , igramo CSS i npr. ja stalno osvajam situacije 1v3 1v4 il bilo tko kad osvoji onda ono bravo čestitamo  preuzbudljivo bude :D

Mi imamo CoD2 i dotu za lan(na inf)... Uvjek igramo 2v2 ili 3v3 ali to se nemoze drzati ona lijepa harmonija (npr: mrš tamo lowe jedan [cenzura]i, da bog da ti mater itd...) nego: ovaj ti je na spawnu, ovaj ti je kod A/B

A najvise volim HQ, ali u posljednje vrijeme nema bas kompanije na HQ serverima


btw. Sad ce za par minuta jedna FS

Edit:

Neko je pito... Ja sam iz Pozege, Cro


Hah,vama je na infi najjace, meni NAJGORE :S imamo uciteljicu takvu kakvu malo tko ima iz inf -.- samo raditi moramo, nesmijemo nis igrat NIKAD, samo ako je neko brzo gotov oko neceg onda smije na net, ali kad bi neko imao CSS tamo na usb pa igro, ili nedaj boze na komp si instaliro, odma 1 i opomena -.- :S
//

poznaticovik

Isuste , da znaš samo kako si dosadan aj sudrži se više postanja imaš 100 postova dnevno -.-'

P!x3L, vidis, mi imamo nekog mladog koji stalno kasni, ma lik je car... Samo se igramo i salje nas na natjecanja, koja milina
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 19:25:59 POSLE PODNE
Isuste , da znaš samo kako si dosadan aj sudrži se više postanja imaš 100 postova dnevno -.-'

Cek, to ide meni ili BestOne-u???

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 19:27:06 POSLE PODNE
P!x3L, vidis, mi imamo nekog mladog koji stalno kasni, ma lik je car... Samo se igramo i salje nas na natjecanja, koja milina

Hah da sam ja tvoje srece....
//

A igor, kakva ti je to profa?
Nekakva stara ili?
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...