Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 15:06:53 POSLE PODNE
Ima i tu problem ...
Nemam frendova, svi me mrze, svi su u skoli culi za izraz no-lifer i sad sam ja tamo totalka iskljucen... Kad me banaju, a to nece ubrzo ja msm, odem ja na freeroam i rokam
Bez zajebancije popricaj s nekim.Odbacimo sada komp,BS,samp,mappanje,scriptanje.Popricaj s nekim starijim,otidi sam k lijecniku.Neznam kakve probleme imas,imao sam vece 100%.Da znas sta sam ja sve prozivio bio bi zadovoljan sto imas to sto sada imas.Isto sam bio ko ti.Ti tvoji"prijatelji" koji te odbacuju ti nisu prijatelji ja ti garantujem.Otidi nadi nekog s kim se mozes druzit,popricat o svemu i sl.
Ja imam frenda s kojim se druzim od 2. godine skoro,kad smo bili mali 100 puta su nas docekali iz drugog kvarta i ubili nas ko telad,ali nikad nismo jedan drugog izdali.I taki smo ostali do dan danas.Da sad znas kako se svi skupljaju gdje se mi nalazimo nebi vjerovo.Ovo ne lazem jer je ovo ISTINA.Kada dodem u skolu njih 20 ceka mene da se zajebajemo i sl.Mozda sad svima  vama ovo izgleda glupo sto ja pisem ali ovo je ziva istina-
@BestOne.exe aj na PM da popricam s tobom moze ?

poznaticovik

Kada si seljačina daj dečko imaš 12 godina tu ideš govorit da te svi mrze, nemaš ti 16,17 godina kad te u srednjoj školi zajebavaju da si g33k ili nešto slično. Fala bogu da nemožeš imat curu kad trpaš hranu a samo sjedeći za kompjuterom te kalorije ti se zagnoje u tijelu , a trčanjem i fizičkim naporom kalorije sagorjevaju sigurno te šprdaju gle debelog , pa da ti ja kažem jedno vrijeme nisam uopće izlazio van i znaš što je rezultat bio? Udebljao sam se 15kg , nisam se mogao ustat iz stolice/kreveta , bio sam umoran cijeli dan , kronični umor znači mozak mi se isključio , uopće nisam slušao starce kada su mi rekli da će mi biti tako šta , sada sam smršavio imam curu , svaki dan se bavim bilo kakim sportom ganjam cure izlazim van i sve -.-'

Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 15:18:17 POSLE PODNE
Kada si seljačina daj dečko imaš 12 godina tu ideš govorit da te svi mrze, nemaš ti 16,17 godina kad te u srednjoj školi zajebavaju da si g33k ili nešto slično. Fala bogu da nemožeš imat curu kad trpaš hranu a samo sjedeći za kompjuterom te kalorije ti se zagnoje u tijelu , a trčanjem i fizičkim naporom kalorije sagorjevaju sigurno te šprdaju gle debelog , pa da ti ja kažem jedno vrijeme nisam uopće izlazio van i znaš što je rezultat bio? Udebljao sam se 15kg , nisam se mogao ustat iz stolice/kreveta , bio sam umoran cijeli dan , kronični umor znači mozak mi se isključio , uopće nisam slušao starce kada su mi rekli da će mi biti tako šta , sada sam smršavio imam curu , svaki dan se bavim bilo kakim sportom ganjam cure izlazim van i sve -.-'
Lijepo je vidjet to ganjam cure xDD car si!
Bez zajebancije.Ja sam mozda malo previse za kompom,ali ne sjedim stalno za njim.Idem van,redovito igramo nogometa kvart protiv kvarta i sl.Idem na treninge odbojke i imam utakmice protiv skola.Takoder imam 14 godina i masa mi je: 45kg dali je to previse ?

Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 15:18:17 POSLE PODNE
Kada si seljačina daj dečko imaš 12 godina tu ideš govorit da te svi mrze, nemaš ti 16,17 godina kad te u srednjoj školi zajebavaju da si g33k ili nešto slično. Fala bogu da nemožeš imat curu kad trpaš hranu a samo sjedeći za kompjuterom te kalorije ti se zagnoje u tijelu , a trčanjem i fizičkim naporom kalorije sagorjevaju sigurno te šprdaju gle debelog , pa da ti ja kažem jedno vrijeme nisam uopće izlazio van i znaš što je rezultat bio? Udebljao sam se 15kg , nisam se mogao ustat iz stolice/kreveta , bio sam umoran cijeli dan , kronični umor znači mozak mi se isključio , uopće nisam slušao starce kada su mi rekli da će mi biti tako šta , sada sam smršavio imam curu , svaki dan se bavim bilo kakim sportom ganjam cure izlazim van i sve -.-'
Nije stvar u debljini opce...
Al neda mi se vise o meni lol... Reko sam da je bitno da se ne petljate i to ye to...
Samo cekam MTA sekciju da zaspamam sve :D
@Mafica - Kako si tako mrsav? Eto, znam 2 lika u 5. razz imaju 43 kile, nisu nista deblji ni nista...
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 15:22:31 POSLE PODNE od BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ajmo dosta sa ovim.

Da vi znate kolko' ja likova poznajem koji su tako furali patetiku na forumu, govorili da su izgubili roditelje, da nemaju nikoga, samo da bi bili u centru pažnje...

To je jadno stvarno.

Ja ne govorim da ti lažeÅ¡, al daj majket' prestani se preseravat. ( izvini na izrazu  -.-  )

Nisi ni počeo živjeti kako treba, a neka te depresija puca.

Tebi ne treba psihijatar, tebe treba odvesti da pogledaš neki dokumentarac ili nešto, o ljudima koji su npr. ostali nepokretni, bez nogu, bez roditelja ili tako nešto, ali se opet trude i uspjevaju u životu.

Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 15:18:17 POSLE PODNE
Kada si seljačina

A ti nemaš nikome pravo govoriti da je seljačina.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Momak - Nije meni opce da se preseravam na forumu (sry na izrazu), ali jednostavno nemam pametnijeg posla... Cure nemogu nac, to je to, frenda imam 1 (najboljeg) tak da
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
Momak - Nije meni opce da se preseravam na forumu (sry na izrazu), ali jednostavno nemam pametnijeg posla... Cure nemogu nac, to je to, frenda imam 1 (najboljeg) tak da
A zasto nebi mogao curu naci majke ti ?

Citat: mafica .pwn poslato Februar 06, 2011, 15:25:44 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
Momak - Nije meni opce da se preseravam na forumu (sry na izrazu), ali jednostavno nemam pametnijeg posla... Cure nemogu nac, to je to, frenda imam 1 (najboljeg) tak da
A zasto nebi mogao curu naci majke ti ?
Pitaj vilka na PM, ak ce mu se dati pisat... Ja to vise na tipkovnici upisat necu ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Mikic95

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 15:26:35 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 06, 2011, 15:25:44 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
Momak - Nije meni opce da se preseravam na forumu (sry na izrazu), ali jednostavno nemam pametnijeg posla... Cure nemogu nac, to je to, frenda imam 1 (najboljeg) tak da
A zasto nebi mogao curu naci majke ti ?
Pitaj vilka na PM, ak ce mu se dati pisat... Ja to vise na tipkovnici upisat necu ;)

Naći ću ti ja curu, kod mene u Å¡koli ima ku*vi koje bi se za žvaku *ebale  :D

Hawks - Jedan primjer (ne bas direktan):
Nemoze auto voziti bez benzina... (i sad ce jos jedan konkretniji)
Nemoze auto na benzin vozit na naftu (probaj skopcat)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 15:31:40 POSLE PODNE
Hawks - Jedan primjer (ne bas direktan):
Nemoze auto voziti bez benzina... (i sad ce jos jedan konkretniji)
Nemoze auto na benzin vozit na naftu (probaj skopcat)
Nemoj me jebat ili nemas "ono" ?

jesi gay ? 

I vjeruj mi, Å¡ta god da je, ljudi su živjeli i bili sretni sa puno većim deformitetima  ;)


Btw, otvorene su vam prijave za moderatore.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Correlli

Citat: [CRP] ..Hawks.. poslato Februar 06, 2011, 15:29:52 POSLE PODNE
Naći ću ti ja curu, kod mene u Å¡koli ima ku*vi koje bi se za žvaku *ebale  :D

To nisu cure.

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 06, 2011, 15:40:46 POSLE PODNE
Citat: [CRP] ..Hawks.. poslato Februar 06, 2011, 15:29:52 POSLE PODNE
Naći ću ti ja curu, kod mene u Å¡koli ima ku*vi koje bi se za žvaku *ebale  :D

To nisu cure.
Apsolutno se slazem s tobom.To su je*bene ku*rve koje ljudima unistavaju zivot.

Correlli trazim strucno misljenje, trebali BestOne zabranu kompjutera, psihijatra ili nesto drugo?