Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ne kazem ja nista o tebi, neznam ni ko je zapoceo temu, ni ko je pisao ko si ti ni nista, ja vam samo dam ovaj video, poslusaj ga, vjerojatno znas engleski tolko da ga razumijes, pa ce ti se malo mozda i preokrenut zivot.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: mafica .pwn poslato Februar 06, 2011, 16:43:01 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:40:13 POSLE PODNE
Necu se previse petljat u te vase ([cenzura]e) teme (mislim na temu oko BestOne-a), samo cu vam jedan video postavit, nadam se da cete se bar malo opametit..

http://www.youtube.com/watch?v=H8ZuKF3dxCY
Lijepo.Eto vidis covjeka osto bez ruku,nogu svega ali opet ima volju za zivotom.
Divim se ovim ljudima, naklon do neba, stvarno su jadni :(
Al kad gledas, on ce moci nac curu (uvjek ima ludjakinja koje vole te cudake, sry na izrazu) a ja necu 100%, niti da platim tesko da cu nes nac tak da...
Al, ajde dosta vise o meni plz
LuKsA - Znam eng ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Neznam zasto mislis "ludjakinja"? Zasto bi on bio cudak? Zato jer je roden bez nogu i bez ruka?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:46:59 POSLE PODNE
Neznam zasto mislis "ludjakinja"? Zasto bi on bio cudak? Zato jer je roden bez nogu i bez ruka?
Pa... Nije on nist losiji od ostalih, nikako... Ali iskreno, nebih htio zenu bez ruku ili nogu (ili oboje), neznam, nije to to...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 14:39:49 POSLE PODNE
@Vilko - Znas, mene vise niti zanimaju cure (NEMOGU IH IMAT) niti me zanima tjelesni, nezanima me tjelesni kako se kaze ''ni pola posto'', bas me briga za njega (nmg nist na tjelesnom)... I da znas, da vise vremena provodis za kompom to si sretniji, evo npr. imas igrice gdje igras sa RL ljudima i tamo si neki svoj lik, pa bolje to nego se vani mucit, radje RP-am ovdje nekog kineza da pobjegnem od svoje nesretne sadasnjosti, tako da... (,) da si u mojoj situaciji razmislio bi dali bi vani ganjao cure ili igrao nogomet ili bi tu kako ti kazes ''opsjedao forum'' (ja kazem ''pomazem na forumu i radim 10 ljudima pola moda jer ih nemam srca odbiti'')
Vidim, nitko me ne dozivljava ni 2%, svi mislite da sam neki NO-LIFER, ne shvacate da ja imam ozbiljnih problema i da imam razlog zasto nemam cure niti ne igram nogomet, kosarku (...) sa ''obicnim sretnicima'' (svom djecom vecinom...)

Imam samo pitanje, ne znanima me ta vaÅ¡a svaÄ'a al' čitam ovaj post i stvarno me zanima. Jesi li ti nepokretan ili Å¡ta pa tako pričaÅ¡? ''ne zanima me sport'' ''ne zanimaju me cure nemogu ih imati''? I ja imam zdravstvenih problema (manjih) al ne pričam ovakva sranja omg  ???

Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:40:13 POSLE PODNE
Necu se previse petljat u te vase ([cenzura]e) teme (mislim na temu oko BestOne-a), samo cu vam jedan video postavit, nadam se da cete se bar malo opametit..

http://www.youtube.com/watch?v=H8ZuKF3dxCY

Svaka čast


Hyperator - U sportu sam cista 0,
A cure nemogu imati ni da im plati 100â,¬ :(
To Vilko i eXtreme znaju, al rekao sam da to necu vise napisat na tastaturi dok sam ziv (znaju zasto nemam niti necu imat curu)
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 16:52:25 POSLE PODNE od BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



poznaticovik

Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:46:59 POSLE PODNE
Neznam zasto mislis "ludjakinja"? Zasto bi on bio cudak? Zato jer je roden bez nogu i bez ruka?

BaÅ¡ to , ima i kod mene u razredu dečko ide po posebnom programu u Å¡koli ima neku bolest da čuje 10x jače i da odjednom sam popi*di i svi ga tako Å¡prdaju i zezaju a meni ga je žao pa jel on kriv Å¡to je roÄ'en sa takom bolesti, jel ga zbog tog trebamo zezat? BaÅ¡ suprotno njemu treba davati podrÅ¡ku i njemu će biti ugodnije i neće svaki dan odlazit iz Å¡kole poslje 2,3 sata i neće odlazit iz Å¡kole plakajući

Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 16:52:22 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:46:59 POSLE PODNE
Neznam zasto mislis "ludjakinja"? Zasto bi on bio cudak? Zato jer je roden bez nogu i bez ruka?

BaÅ¡ to , ima i kod mene u razredu dečko ide po posebnom programu u Å¡koli ima neku bolest da čuje 10x jače i da odjednom sam popi*di i svi ga tako Å¡prdaju i zezaju a meni ga je žao pa jel on kriv Å¡to je roÄ'en sa takom bolesti, jel ga zbog tog trebamo zezat? BaÅ¡ suprotno njemu treba davati podrÅ¡ku i njemu će biti ugodnije i neće svaki dan odlazit iz Å¡kole poslje 2,3 sata i neće odlazit iz Å¡kole plakajući
E, pa ja imam slican poremecaj (ne sa sluhom).
Znaci, tom decku dajes podrsku, a meni ne? (imam jos goru situaciju)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



A je-bote pa jednostavno odi van i pocni trcat, pa imas valjda gdje trcat, prvo trcis npr. 100m, i tako sve vise i sve vise, osim ako nisi nepokretan, a kolko sam shvatio da radis tjelesni i imas 4, znaci da nisi nepokretan jer da jesi onda nebi radio tjelesni (znam is osobnih iskustava, imam ucenika iz razreda nepokretnog). A za cure, kad ti budes punoljetan, do onda moze biti svasta, samim time sto ces se bavit nekim sportom, ces i smrsavit i sve ostalo (nekazem da si debeo ili nesto slicno).
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 16:51:11 POSLE PODNE
A cure nemogu imati ni da im plati 100â,¬ :(
curu moze svatko naci.Ne brini ti zato.Sve ce doci samo na svoje polako.Doci ce ona sama nebrini.

Mafice, razmisli zasto me zovu zakrivljeni 90°. Razmisli jos jednom, pa tek onda postaj...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



black_dota

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 16:51:11 POSLE PODNE
Hyperator - U sportu sam cista 0,
A cure nemogu imati ni da im plati 100â,¬ :(
To Vilko i eXtreme znaju, al rekao sam da to necu vise napisat na tastaturi dok sam ziv (znaju zasto nemam niti necu imat curu)
Zasto lol?

Ja sam mogao da biram pre hehe, i izabrao sam jednu ali prestalo je to bili smo deca ::)

poznaticovik

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 16:54:08 POSLE PODNE
Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 16:52:22 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:46:59 POSLE PODNE
Neznam zasto mislis "ludjakinja"? Zasto bi on bio cudak? Zato jer je roden bez nogu i bez ruka?

BaÅ¡ to , ima i kod mene u razredu dečko ide po posebnom programu u Å¡koli ima neku bolest da čuje 10x jače i da odjednom sam popi*di i svi ga tako Å¡prdaju i zezaju a meni ga je žao pa jel on kriv Å¡to je roÄ'en sa takom bolesti, jel ga zbog tog trebamo zezat? BaÅ¡ suprotno njemu treba davati podrÅ¡ku i njemu će biti ugodnije i neće svaki dan odlazit iz Å¡kole poslje 2,3 sata i neće odlazit iz Å¡kole plakajući
E, pa ja imam slican poremecaj (ne sa sluhom).
Znaci, tom decku dajes podrsku, a meni ne? (imam jos goru situaciju)

Kako ću ti dat podršku kad neznam jel opće imaš bolest šta sam ja Milan Tarot pa da znam da imas bolest :S Pa dajem ti podršku kakvu bolesti imaš točno?

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 16:56:01 POSLE PODNE
Mafice, razmisli zasto me zovu zakrivljeni 90°. Razmisli jos jednom, pa tek onda postaj...
O.o jebemti zivot sry zbog izraza.
Meni rodjak je u BRAKU sa jednom curom i nije imao odnose s njom a vise od 2 godine su u braku.A i sta fali ako ti je "zakrivljen" (kak osam ja svatio).Koda nema masaza i vjezbi da ga isprave.Medicina je svaki dan naprednija i naprednija.100% ces naci curu i ozenit se i zivjet normalan zivot,osim ako ne izgubis volju za zivotom.

black_dota

Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 16:58:16 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 16:54:08 POSLE PODNE
Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 16:52:22 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:46:59 POSLE PODNE
Neznam zasto mislis "ludjakinja"? Zasto bi on bio cudak? Zato jer je roden bez nogu i bez ruka?

BaÅ¡ to , ima i kod mene u razredu dečko ide po posebnom programu u Å¡koli ima neku bolest da čuje 10x jače i da odjednom sam popi*di i svi ga tako Å¡prdaju i zezaju a meni ga je žao pa jel on kriv Å¡to je roÄ'en sa takom bolesti, jel ga zbog tog trebamo zezat? BaÅ¡ suprotno njemu treba davati podrÅ¡ku i njemu će biti ugodnije i neće svaki dan odlazit iz Å¡kole poslje 2,3 sata i neće odlazit iz Å¡kole plakajući
E, pa ja imam slican poremecaj (ne sa sluhom).
Znaci, tom decku dajes podrsku, a meni ne? (imam jos goru situaciju)

Kako ću ti dat podršku kad neznam jel opće imaš bolest šta sam ja Milan Tarot pa da znam da imas bolest :S Pa dajem ti podršku kakvu bolesti imaš točno?
Ti samo o milanu tarotu hahaha