Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi neko da otvorim server sa njim,ja ću da uradim mapu i sve da uplatim a on skriptu :D A može i da mu platim da uradi kako sam zamislio :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Jebo te CH CS kad admina nema kad neko speed upali, a ja udjem i dobijem ban jer sam trmki opalio HS, nije me ni provjerio  -.-'  Pokvari mi score jebote igra, 13:0 sam imo'  -.-'
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

:D

I mene to nervira,ali na većini servera bi isto tako dobio ban zbog skora + headshot a da te ne provere,jednostavno danas je ko god ima malo bolji skor čiter,a admine je briga. Pro je nekada bio profesionalac,a danas je Prirodno Retardirana Osoba :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Konacno sam svlado sscanf!!! Yeaaahaaa!!!
Nemogu vjerovat kako sam bio gl*p, koliko je sve lakse, CMD napravis u 5 sekundi :) Prezakon, preporucam svima!

Znam ja vec radim komande odavno sa sscanfom i super je nekako brze se komanda napravi a radi isto xD


uzeo sam carownership od Hoxxy i sada me izbacuje iz svih auta  ???
samo ne me izbacuje iz auta iz salona,a svih ostalih da


Kužite ovaj citat. :D
Citat: BrunoHP poslato Januar 07, 2011, 00:53:15 PRE PODNE
ja tim Majama nevjerujem jer oni nisu ni postojali, ono sto su oni gradili to je sigurno neki ne popularni politicar sagradio da bude poznat.




Citat: Nik Delgad poslato Januar 07, 2011, 00:59:06 PRE PODNE
Kužite ovaj citat. :D
Citat: BrunoHP poslato Januar 07, 2011, 00:53:15 PRE PODNE
ja tim Majama nevjerujem jer oni nisu ni postojali, ono sto su oni gradili to je sigurno neki ne popularni politicar sagradio da bude poznat.

Ahahah kakav majstor...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Citat: ///Masic poslato Januar 07, 2011, 01:09:58 PRE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 07, 2011, 00:59:06 PRE PODNE
Kužite ovaj citat. :D
Citat: BrunoHP poslato Januar 07, 2011, 00:53:15 PRE PODNE
ja tim Majama nevjerujem jer oni nisu ni postojali, ono sto su oni gradili to je sigurno neki ne popularni politicar sagradio da bude poznat.

Ahahah kakav majstor...
Ma to je onaj bruno, u temi o svom modu je iznio javno da ''mrzi'' pripadnike druge vjere (najvise Srpske vjere)...On se nikad ne slaze s ostalima, haha politicar :D
I da, nasao sam acc na GeForce (David_Cross) ali mu fali para, ako oce ko dati malo dobrovoljnih prihoda kad me vidi na serveru samo nek nazove na telefon (in-game, da mi neko nebi na kucni zvao :D)

Sretan Bozic svima! (onima koji ga slave :) )

Kod nas bi ti trebo da kazes " Hristos se rodi" , a ja " Vaistinu se rodi" (samo pricam obicaje)
Al hvala, i svima ostalima nek zive u zdravlju i sreci xD

Sretan Božić oonima koji slave.

Sretan Bozic svima koji ga slave, neka ga proslave u miru i sreci s obitelji...
''Hristos se rodi!'' ;)