Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 05, 2011, 10:16:10 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 01:10:00 PRE PODNE
A ovo za optimu znam da nije istina sto je pricao jer sam pricao s ljudima koji imaju optimu, ako se ne varam placaju flat carnet nekih 70kn mjesecno, nemoj me drzati za rijec ali mislim da je to cijena, naspram ostalih to je itekako fer kako oni kazu... kvaliteta je zadovoljavajuca svima koji koriste optimu...
Pricaj mi, pricaj.. Vidjet ces nakon par mjeseci koristenja optime (mozda i godinu dve) ovisi od ugovora kakve ce biti rate za placanje ;)

Sereš ga da ga SEREŠ -.-

Korisnik optime vec skoro 3 godine

Napisao sam i gore da sereš, a ne bi pisao da neznam iz iskustva

to što si ti T-Scam FanBoy i zelis ih promovirat i reklamirat ok tvoja odluka, ali ja ti kazem iz svojeg iskustva da ga sereš..

T-Scam ima ohoho previsoke cijene, za usluge koje daje...

Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 05, 2011, 15:15:30 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 05, 2011, 10:16:10 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 01:10:00 PRE PODNE
A ovo za optimu znam da nije istina sto je pricao jer sam pricao s ljudima koji imaju optimu, ako se ne varam placaju flat carnet nekih 70kn mjesecno, nemoj me drzati za rijec ali mislim da je to cijena, naspram ostalih to je itekako fer kako oni kazu... kvaliteta je zadovoljavajuca svima koji koriste optimu...
Pricaj mi, pricaj.. Vidjet ces nakon par mjeseci koristenja optime (mozda i godinu dve) ovisi od ugovora kakve ce biti rate za placanje ;)

Sereš ga da ga SEREŠ -.-

Korisnik optime vec skoro 3 godine

Napisao sam i gore da sereš, a ne bi pisao da neznam iz iskustva

to što si ti T-Scam FanBoy i zelis ih promovirat i reklamirat ok tvoja odluka, ali ja ti kazem iz svojeg iskustva da ga sereš..

T-Scam ima ohoho previsoke cijene, za usluge koje daje...
Ja imam T-Com i odličan je.. Zoven ih da mi neÅ¡to ne valja baÅ¡ ja dijete od 14 godina i objasnu mi sve i tako sam radim..I joÅ¡ ja živim u Kučinima to je selendra kraj  Splita i ljudi doÄ'u sve normalno i poprave.. I imam MaxTV i flat internet kod njih.

Citat: RedMan poslato Januar 05, 2011, 15:22:24 POSLE PODNE
Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 05, 2011, 15:15:30 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 05, 2011, 10:16:10 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 01:10:00 PRE PODNE
A ovo za optimu znam da nije istina sto je pricao jer sam pricao s ljudima koji imaju optimu, ako se ne varam placaju flat carnet nekih 70kn mjesecno, nemoj me drzati za rijec ali mislim da je to cijena, naspram ostalih to je itekako fer kako oni kazu... kvaliteta je zadovoljavajuca svima koji koriste optimu...
Pricaj mi, pricaj.. Vidjet ces nakon par mjeseci koristenja optime (mozda i godinu dve) ovisi od ugovora kakve ce biti rate za placanje ;)

Sereš ga da ga SEREŠ -.-

Korisnik optime vec skoro 3 godine

Napisao sam i gore da sereš, a ne bi pisao da neznam iz iskustva

to što si ti T-Scam FanBoy i zelis ih promovirat i reklamirat ok tvoja odluka, ali ja ti kazem iz svojeg iskustva da ga sereš..

T-Scam ima ohoho previsoke cijene, za usluge koje daje...
Ja imam T-Com i odličan je.. Zoven ih da mi neÅ¡to ne valja baÅ¡ ja dijete od 14 godina i objasnu mi sve i tako sam radim..I joÅ¡ ja živim u Kučinima to je selendra kraj  Splita i ljudi doÄ'u sve normalno i poprave.. I imam MaxTV i flat internet kod njih.

Heh ne razlikujes sad dvije stvari

Cijena usluge i sama kvaliteta usluge su 2 JAKO razlicite stvari

Ja nisam nigdje rekao da je T-Scum LOÅ  provider (zapravo jesam ali ne u tom kontekstu)

Recimo

Kod T-Scuma ti je Flat Internet (sa 4Mbit vezom) + MaxADSL - Max Brzina od 8Mbit (moguća jer oni rade na DSL v1) dok je recimo kod amisa koji radi na DSL2+ vezi max veza 24Mbit

T-Scum ima u ponudi i 24Mbit vezu ali nju nemože isporučiti zbog njihove veze...

A sad sagledaj i tu cijenu - MaxADSL (FLAT + 4 MBit) + MaxTV + Telefon - više od 350-400kn da ga jebeš ! (provjerih cijene na njihovoj stranici) a istu stvar kod recimo Bneta ili Amisa dobiješ za manju cijenu (a iste, ili čak bolje kvalitete)

A za ovo Å¡to si isto naveo

kad sam dobio optimu imo sam 15 god (sad za mjesec dana bude točno 3 godine), i uvijek uslužni i nikakvih problema, objasnili mi sve što je trebalo, dok sam htio došli mi provjerit paricu, tako da...
Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 15:32:52 POSLE PODNE od ƨтяακƨı

Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 05, 2011, 15:15:30 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 05, 2011, 10:16:10 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 01:10:00 PRE PODNE
A ovo za optimu znam da nije istina sto je pricao jer sam pricao s ljudima koji imaju optimu, ako se ne varam placaju flat carnet nekih 70kn mjesecno, nemoj me drzati za rijec ali mislim da je to cijena, naspram ostalih to je itekako fer kako oni kazu... kvaliteta je zadovoljavajuca svima koji koriste optimu...
Pricaj mi, pricaj.. Vidjet ces nakon par mjeseci koristenja optime (mozda i godinu dve) ovisi od ugovora kakve ce biti rate za placanje ;)

Sereš ga da ga SEREŠ -.-

Korisnik optime vec skoro 3 godine

Napisao sam i gore da sereš, a ne bi pisao da neznam iz iskustva

to što si ti T-Scam FanBoy i zelis ih promovirat i reklamirat ok tvoja odluka, ali ja ti kazem iz svojeg iskustva da ga sereš..

T-Scam ima ohoho previsoke cijene, za usluge koje daje...

Ti si iz BOsne jel? E pa nabijem ti taj bosanski "T-Scam" na qurac! Dodji u hrvatsku pa vidi sta je T SCAM a sta je T COM

AJ recite kome stari radi u nekoj od tih tvrtki, t-com, optima, vip i to? Iskreno recite! Moj radi! I bolje znam o tome od vas

I da.. Moze vam reci BILOKOJI covjek koji radi u t-comu da optima krade! Ljudi dodju s racunom pise "Hrvatski Telekom Optima", a zapravo.. Broj je uveden u TCOMu. Isti broj, ali drugaciji racun i drugacija tvrtka!
Kad skuzis da optima krade, javit ces mi se :*

No dobro, dosta o tome
Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 16:24:42 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Pa reko ti je da nije iz bosne daj čitaj postove kak spada.




Ja sam zadovoljan sa t-comovim usluga isto kao i t-mobile... pogledajte sad sve 50% popusta prvu godinu... ja sam uzeo flat i prva brzina na 2 godine i 50% popusta imam prvu godinu na sve... znaci upola manja cijena.. internet je brz ... u tmobile imamo tarifu za obitelj takoder sve 5 ;D

Citat: Chris poslato Januar 05, 2011, 16:28:20 POSLE PODNE
Ja sam zadovoljan sa t-comovim usluga isto kao i t-mobile... pogledajte sad sve 50% popusta prvu godinu... ja sam uzeo flat i prva brzina na 2 godine i 50% popusta imam prvu godinu na sve... znaci upola manja cijena.. internet je brz ... u tmobile imamo tarifu za obitelj takoder sve 5 ;D
Ko nam se to vratio? ;)
Inace i ja imam flat i zadovoljan sam sa t-com

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 05, 2011, 16:22:39 POSLE PODNE
Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 05, 2011, 15:15:30 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 05, 2011, 10:16:10 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 01:10:00 PRE PODNE
A ovo za optimu znam da nije istina sto je pricao jer sam pricao s ljudima koji imaju optimu, ako se ne varam placaju flat carnet nekih 70kn mjesecno, nemoj me drzati za rijec ali mislim da je to cijena, naspram ostalih to je itekako fer kako oni kazu... kvaliteta je zadovoljavajuca svima koji koriste optimu...
Pricaj mi, pricaj.. Vidjet ces nakon par mjeseci koristenja optime (mozda i godinu dve) ovisi od ugovora kakve ce biti rate za placanje ;)

Sereš ga da ga SEREŠ -.-

Korisnik optime vec skoro 3 godine

Napisao sam i gore da sereš, a ne bi pisao da neznam iz iskustva

to što si ti T-Scam FanBoy i zelis ih promovirat i reklamirat ok tvoja odluka, ali ja ti kazem iz svojeg iskustva da ga sereš..

T-Scam ima ohoho previsoke cijene, za usluge koje daje...

Ti si iz BOsne jel? E pa nabijem ti taj bosanski "T-Scam" na qurac! Dodji u hrvatsku pa vidi sta je T SCAM a sta je T COM

AJ recite kome stari radi u nekoj od tih tvrtki, t-com, optima, vip i to? Iskreno recite! Moj radi! I bolje znam o tome od vas

I da.. Moze vam reci BILOKOJI covjek koji radi u t-comu da optima krade! Ljudi dodju s racunom pise "Hrvatski Telekom Optima", a zapravo.. Broj je uveden u TCOMu. Isti broj, ali drugaciji racun i drugacija tvrtka!
Kad skuzis da optima krade, javit ces mi se :*

No dobro, dosta o tome

prvo nauci citat tudje postove u cijelini i vidjet ces da NISAM iz Bosne...

T-Scam / Scum stoji

Procitaj podforum na linku kojeg sam ti dao, pa ces vidjet komentare ljudi koji su ohoho iskusniji od mene, a kamoli od tebe što se takvih stvari tiće :)
Opet 3 godine sam kod optime, jel ti to nije dovoljno iskustvo -_-

Ti si tipican primjer T-Scam FanBoya koji ni da mu dokazes nesto nece vjerovati, ali jbg tak to valjda ide :S





Usporedi cijene, a tvoje gluposti da se kod Tcom ne naplacuje izlazak operatera, a kod drugih da, su takve GLUPOSTI

Ako te stari u takve gluposti uvjerava nisu ni njemu sve daske na broju
Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 17:07:51 POSLE PODNE od ƨтяακƨı

vilko prekini se sramotit sa izmisljotinama...

kad dobijes racun, Hrvatski telekom optima pise iz razloga sto optima ne moze sve prebacit na navedenoj adresi na sebe, tako da samo koristi tcomovu mrezu i placa njima dio... samo u velikim gradovima optima je zasad postavila svoje uredjaje u centrale pa se moze imati sve na jednom racunu, na ostalim podrucjima i gdje daju internet i telefon pretplatu dobijas kod tcoma a ostalo kod njih, a sto se tice dsl-a ako kod tebe na centrali nema optimin uredjaj, brzinu placas tcomu , a promet optimi tako da nemoj izmisljat toplu vodu nego se raspitaj kako stvar idu...

Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 17:08:29 POSLE PODNE
vilko prekini se sramotit sa izmisljotinama...

kad dobijes racun, Hrvatski telekom optima pise iz razloga sto optima ne moze sve prebacit na navedenoj adresi na sebe, tako da samo koristi tcomovu mrezu i placa njima dio... samo u velikim gradovima optima je zasad postavila svoje uredjaje u centrale pa se moze imati sve na jednom racunu, na ostalim podrucjima i gdje daju internet i telefon pretplatu dobijas kod tcoma a ostalo kod njih, a sto se tice dsl-a ako kod tebe na centrali nema optimin uredjaj, brzinu placas tcomu , a promet optimi tako da nemoj izmisljat toplu vodu nego se raspitaj kako stvar idu...

Svi koriste TComovu strukturu (osim Amisa cini mi se, jer oni imaju optiku uvedenu), i Optimi se placa i brzina i promet, a oni dio placaju Tcomu...

i inače ako ti stari stvarno radi tamo onda, nema ni on pojma a ni ti xD

Jer zna neko ID one "marame" u 0.3c kao objekat. ? Hocu da iskoristim za komandu /mask :D

18911   Mask1
18912   Mask2
18913   Mask3
18914   Mask4
18915   Mask5
18916   Mask6
18917   Mask7
18918   Mask8
18919   Mask9
18920   Mask10


Inače, http://wiki.sa-mp.com/wiki/Objects_0.3c#More_Stuff
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Januar 05, 2011, 17:17:51 POSLE PODNE
18911   Mask1
18912   Mask2
18913   Mask3
18914   Mask4
18915   Mask5
18916   Mask6
18917   Mask7
18918   Mask8
18919   Mask9
18920   Mask10


Inače, http://wiki.sa-mp.com/wiki/Objects_0.3c#More_Stuff

Hvala :)

Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 05, 2011, 17:13:06 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 17:08:29 POSLE PODNE
vilko prekini se sramotit sa izmisljotinama...

kad dobijes racun, Hrvatski telekom optima pise iz razloga sto optima ne moze sve prebacit na navedenoj adresi na sebe, tako da samo koristi tcomovu mrezu i placa njima dio... samo u velikim gradovima optima je zasad postavila svoje uredjaje u centrale pa se moze imati sve na jednom racunu, na ostalim podrucjima i gdje daju internet i telefon pretplatu dobijas kod tcoma a ostalo kod njih, a sto se tice dsl-a ako kod tebe na centrali nema optimin uredjaj, brzinu placas tcomu , a promet optimi tako da nemoj izmisljat toplu vodu nego se raspitaj kako stvar idu...

Svi koriste TComovu strukturu (osim Amisa cini mi se, jer oni imaju optiku uvedenu), i Optimi se placa i brzina i promet, a oni dio placaju Tcomu...

i inače ako ti stari stvarno radi tamo onda, nema ni on pojma a ni ti xD


Nema pojma? A kada dodje kuc i kad hebe majku svim onima koji su danas dosli i rekli "Aaa pa vi ste lopovi, pogledajte koliki racun", a zapravo na listu tome pise Optima telekom! Nema pojma? ccc
Mozda se vama nije desilo, niti nece nikad, ali idu po kucama u odjelima i govore mi smo Hrvatski telekom, nudimo vam nizu tarifu i jeftinije razgovore, samo trebate potpisat. Razmislite o ovome sto sam reko, i znam da se "nebrukam" s ovime sto sam rekao do sada