Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Djea Djea poslato Januar 04, 2011, 21:28:33 POSLE PODNE
Ljudi,jel zna možda neko jel postoji GamerX server na 0.3c,i ako postoji jel može IP?
Izvoli care
HostName: GamerX 0.3c [Euro] Get 0.3c from [url=http://www.sa-mp.com]www.sa-mp.com[/url]
Address:  85.17.161.66:8800
Players:  220 / 482
Ping:     187
Mode:     GamerX 3.2.7
Map:      GamerX

Citat: BestOne.exe poslato Januar 04, 2011, 21:32:03 POSLE PODNE
Citat: Djea Djea poslato Januar 04, 2011, 21:28:33 POSLE PODNE
Ljudi,jel zna možda neko jel postoji GamerX server na 0.3c,i ako postoji jel može IP?
Izvoli care
HostName: GamerX 0.3c [Euro] Get 0.3c from [url=http://www.sa-mp.com]www.sa-mp.com[/url]
Address:  85.17.161.66:8800
Players:  220 / 482
Ping:     187
Mode:     GamerX 3.2.7
Map:      GamerX


Znači mnogo ti hvala,oni imaju i 0.3b server i taj IP sam našao ali nisam mogao 0.3c. Još jednom hvala :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Mikic95


Address:  85.17.161.66:8800

Hvala, i meni će poslužit  :D
Poslednja Izmena: Januar 04, 2011, 21:42:18 POSLE PODNE od >> |Hawks| <<

Radim Mafia II DM mod od 0 i kako da stavim da pise text iznad lika,kada treba birati oce biti LCN,Yakuza ili PD,kod mene ima samo lik,a ne pise iznad lika La Cosa Nostra ili Yakuza


owo je dobro  8)
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 04, 2011, 19:14:38 POSLE PODNE
Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Januar 04, 2011, 18:03:33 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 04, 2011, 15:58:41 POSLE PODNE
Znam kolko je 24mbit/s to mi frend u iskonu ima. :D Ja bi tolko u t-com želio ali preskupo bi bilo. :) Ovak plačam ~180kn 4mbit/s + flat.

T-Scam je i opčenito najgori ISP

Hm.. Idemo redom

VIP - Izlazak operatera na teren izvan grada - 500 kuna

Iskon - Los signal

Optima telekom - Najveci lazovi, dodju kuci  kazu mi smo iz Hrvatskog telekoma (ljudi znaju da je t-com hrvatski telekom, ali oni kazu to je njemacki telekom) ljudi padnu na tu foru i popuse recimo... 300-400 kuna nakon isteka ugovora - Jednom ih vidite i nikad vise

T-com - Mozda jesu malo skuplji, ali izlazak tehnicara (operatera) na teren NEKOSTA NISTA! - Uvijek imate broj 0800 9000 - Signal najbolji (s tim da iskon dijeli signal s tcomom)

Pricas da je t com ili vas t scam najveci lopov? Mozda u bosni je, ali vamo u hrvatskoj nije!

Izlazak operatera u PRAVOM ISPu ne košta ništa ... (VIP ne računam jer kako Dude kaže NIJE pravi ISP)

Dalje T-Scam / Scum je doslovno KITA, dok nisu došli drugi provajderi dražli su monopol tržišta i digli cijene u nebo sa spikom, ako oćeš DSL moraš i platiti

e sad ko ih jebe, imaš na izbor više ISPova (dobrih - Optima, Metronet, AMIS, Bnet) koji daju iste usluge kao i T-Scum (i to bolje kvalitete) za manje para

Samo da napomenem nisam iz bosne -.-

Uglavnom spomenuo si optimu - nasro si ga tolko bogati da neću uopće komentirati, uglavnom nasro si ga, ništa od navedenog NIJE istina

@ Dude nije ni Bnet najnaj ima dosta žalbi od ljudi da im se signal sjebe u večernjim satima totalka :| (prenapučenost valjda)

AMIS kako sam rekao jos nije svagdje u Hrvatskoj dostupan, ima ga samo u VG, ZG, Sesveta i Samobora, ali koliko čujem od korisnika da su jako dobri

Kao što sam naveo paket - IPTV (MaxTV kod Scuma), DSL (24Mbit + FLAT) i telefon za 299kn u mjesecu (ista stvar kod T-Scuma dodje više)

Citat
   
71 tv kanal, usluga snimalice, do 24Mbps/768 kbps brzine ADSL linije, neograničen internet promet, besplatni pozivi unutar fiksne nacionalne mreže, amisTV prijamnik, web 150 MB, mailbox 200 MB, e-mail adrese 10

@ Vilko - provjeri malo - http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=15 - pa ces vidjet sta ljudi sve govorkaju :)

T-com ne moze smanjit svoje cijene zbog toga sto im vijece za telekomunikacije odredjuje istu, ali zato daju velike poklone za uzimanje paketa s ugovornom obavezom.... znaci ne drze oni cijene jer zele, vec zato sto moraju, jer bi u protivnom unistili konkurenciju jer se nitko ne bi mogao nositi s njima...

Bnet istina malo uspori u udarnim vecernjim satima, ali nista strasno, stvarno ne mogu reci nista lose, a koristim njihove usluge sad već više od pola godine...

A ovo za optimu znam da nije istina sto je pricao jer sam pricao s ljudima koji imaju optimu, ako se ne varam placaju flat carnet nekih 70kn mjesecno, nemoj me drzati za rijec ali mislim da je to cijena, naspram ostalih to je itekako fer kako oni kazu... kvaliteta je zadovoljavajuca svima koji koriste optimu...


Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 03:33:58 PRE PODNE od Godra_Montana
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

OMFG, ko mi je izbrisao reklamu, omg?

Citat: Rastaman poslato Januar 04, 2011, 22:18:17 POSLE PODNE
Radim Mafia II DM mod od 0 i kako da stavim da pise text iznad lika,kada treba birati oce biti LCN,Yakuza ili PD,kod mene ima samo lik,a ne pise iznad lika La Cosa Nostra ili Yakuza


GameTextForPlayer(playerid,"~g~La ~w~Cosa ~r~Nostra",5000,5);
GameTextForPlayer(playerid,"~b~Yakuza",5000,5);


Citat: Dude poslato Januar 05, 2011, 01:10:00 PRE PODNE
A ovo za optimu znam da nije istina sto je pricao jer sam pricao s ljudima koji imaju optimu, ako se ne varam placaju flat carnet nekih 70kn mjesecno, nemoj me drzati za rijec ali mislim da je to cijena, naspram ostalih to je itekako fer kako oni kazu... kvaliteta je zadovoljavajuca svima koji koriste optimu...
Pricaj mi, pricaj.. Vidjet ces nakon par mjeseci koristenja optime (mozda i godinu dve) ovisi od ugovora kakve ce biti rate za placanje ;)

Citat: gonss.pwn poslato Januar 05, 2011, 09:45:16 PRE PODNE
OMFG, ko mi je izbrisao reklamu, omg?
Razmisli pre nego sto stavis reklamu i procitaj pravila ;)

Moras imati IP Servera da bi nesto najavljivao ili reklamirao.

Citat: Joxy poslato Januar 05, 2011, 13:45:05 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Januar 05, 2011, 09:45:16 PRE PODNE
OMFG, ko mi je izbrisao reklamu, omg?
Razmisli pre nego sto stavis reklamu i procitaj pravila ;)

Moras imati IP Servera da bi nesto najavljivao ili reklamirao.
IP ili forum, ja sam stavio forum url

@Gonss
Ne.  Moras imati IP! Nemas IP = Nemas server = Nemas sta najavljivati